Prijava

Срећна Нова и све најбољшо !

Оп, Миланче! Риба ми живи типа 3 куће од њега, а нисам га још висо уживо. А сина му знам, стално носи бело, цар!

Гарант га зову Белча :Д

srećna nvoa gdoina au jbtt kolko sam pijaan ne moguda pišem leppo

Srpski mislim, srpski pišem, srpski zborim, srpski dišem, srpsku crkvu obilazim, moje milo srpstvo pazim, za njega se Bogu molim, pravoslavlje sveto volim, i krstim se sa tri prsta, tradicija to je srpska, i dičim se jer ja imam srpsko srce u grudima, pa ću noćas kao i ti srpsku novu proslaviti. U to ime imam želju da je čekaš u veselju, u radosti i ljubavi, ukućani da su zdravi, svaka sreća da vas prati da se dobro dobrim vrati !

Оп, Миланче! Риба ми живи типа 3 куће од њега, а нисам га још висо уживо. А сина му знам, стално носи бело, цар!

redovno javljaj novosti, kad ih bude
moram dupoznam čoveka jednom

Sijaset rahatluka na ovome dunjaluku da sucurate Alahu na bericetu, da vas dragi Alah cuva od sejtana, nalet ga bilo u dzehanemu. Da svaki hastaluk i svi hecimi budu daleko od vaseg vilajeta. Da vas svi kijameti zaobidju. Hairli vam Srpska Nova Godina!

Ма срећна вам српска нова година да сте живи и здрави , и тек је сад почела нова година тек сад...

STA LI CE SV NIKOLA OVE GODINE OSTAVITI U CARAPIT KOJU SAM OKACIO IZNAD KAMINA NADAM SE SVACEMU

Dok čestitku šaljem ovu, PRAVOSLAVNU SLAVIM NOVU, čestitam je svim Srbima, a posebno najmilijima, ko je slavi ovog dana, Bog ga čuva od dušmana, ko čestitku ovu primi u veselju neka živi, neka ga sreća uvek prati, jer dobro se dobrim vrati. SREĆNA SRPSKA PRAVOSLAVNA !!!

°.˛.˛°˛.SREĆNA
˛. _██_.。./ .˛.˛。.˛..★SRPSKA★ 。˛. (´• ̮•).。/♫.♫˛.˛_Π_____. 2015. GODINA ˛ ˛.°( . • . ) ˛°./• ‘♫ ‘ •.˛./______/~\. ˛.。˛˛.
.(…’•’.. )˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚♥♥♥♥♥ —

ja nisam ptica i ne znam da letim ,a sve sto mogu je.....da te se setim nisam ni dobra vila i nemam njene moci ..... da ti ispunim zelje u novogodisnjoj noci . nisam ni deda mraz koji poklone deli .......ali sam neko ko ti sve najlepse zeli!SRECNA NOVA GODINA!!!!!!!!!!!!!!

Sve najbolje Somi kajgana

Od svih pouka i prica,
sa i bez pokrica ,
ova je autenticna i jasna,
namenjena prijateljima
i nepristrasna.
Bez interesne namere ,
bezobzirna i bez mere,
ovu poruku shvaticete lako,
i glasi nekako ovako:

"Ne dozvolite da Vam,
u Novoj godini i ove noci ,
iskreno govoreci,
radost kradu stare teme :
O svetskoj krizi,
preteranoj brizi,
teskoj godini,
nasoj sudbini,
devalvaciji valute,
napretku koridorske rute,
politickoj empatiji,
neke Cece simpatiji,
jednacinama o veri,
mernim jedinicama koje drugi meri,
vec u inat tih istih,
zbog Vaseg i zdravlja
Vam bliskih,
uzmite casu vina,
i nazdravite prijateljima.
I ne izrecite zelje i zdravicu
zarad tudje misije,
tenderske komisije,
kabinetske konotacije,
lazne disertacije,
medijske ovulacije ,
nevladine organizacije,
LGB populacije,
marketinske kampanje ,
etno sela i vazdusne banje,
vaskrslih Idola,
industriskih Ravijojla,
poreskih akcija,
policiskih reakcija,
sudskih kombinacija,
obaveznih vakcinacija,
regionalne rubrike,
skupstinske muzike,
monopolske kreacije,
gradjevinske sanacije ,
partijske ekstaze ,
navijacke kamikaze,
studentskih rokova,
juznih
tokova,
samostalnih entiteta,
patriotskih
etiketa,
bodova na
listi,
kodova na modnoj pisti,
kolacica iz EU sablona ,
prekookeanskih ratnih morona,
kelnera iz gasne moto-druzine,
ili istocnjacke sablasne mnozine.
Uradite to iz srca cisto,
u sitne sate,
kako samo Vi,
nazdraviti znate !"