Prijava

Stvarno sada bez zezanja na ove lešine mogu da se pale samo thilmoidne barakude

Šta fali prvom mjestu? Djeluje kao kućevna djevojka željna moje ljubavi...

Slažem se. Baš je simpatična Japanezerka.

Зли админи не воле Колинду

Eto kako kvalitetna tema natera coveka na razmisljanje...

Od kad se pojavila ova Zorana, samo me nervira, i njeno ime ZORANA konjsko ime u zenskoj verziji, Sabahudinka i samo nesto sere, kao ona zna, ona se razume i ne da me ne pali nego mi deluje kontraceptivno. Ambiciozno, samodopadljivo, prepotentno, a dokopalo se vlasti jer je vlasti trebala neka takva da glumi fasadnu ciglu, eto kao i mi imamo zene na vlasti i to lepe i sposobne, i mi smo moderni i te fore.
ZAKLJUCAK: Ne bi jebo da mi das soliter.

Kolinda Grabar Kitarovic, pa bre samo ime vec deluje kao vijagra. KOLINDA, she take my money and gone Venezuela, altugeder nau KOLINDA!!! Podseca me istovremeno na Kolinus zvake i na neku Lindu, ono Grabar kao neki grobar jebiga, al ja sam fudbalski indiferentan nekom partizanovcu bi znacilo, a Kitarovic, pa gde ces bolje! Radila u NATO pa je sad postavili za Tudjmana hrvatske. GARANTUJEM da kuci ima kulena od prosle godine u odzaku.
ZAKLJUCAK: Kolinda jel ti ne smeta da te stalno zovem po imenu, pali me to?

Johnny Kurajber
Zorana je krmača.

*ВЕПРИНА

Kolinda je žena sa dobrom vojničkom karijerom, treba da joj posvetimo bar jednu pesmu da je ispoštujemo, i na engleskom, da razume.

https://www.youtube.com/watch?v=cObY7f0q--E

Kolinda MILK
Mother I'd Like to Kick. A isto i ona Zorana.

Kolinda MILK
Mother I'd Like to Kick.

Eto ti sad. Narodu ne mozes ugoditi.

Kolinda MILK
Mother I'd Like to Kick. A isto i ona Zorana.

Ja mislio Valdemar mazohista, ono kurac, brat sadista.

Zato postoji okvirni pojam "sadomazohizam".

становао сам у ужицу на педесетак метара од наташине куће

какву ћерку има јебенти небо оно је хаос, не знам како се зове да је нађем на фејсу значи пичка гори

Zove se Anđela, Bačje...