Prijava

Ко, јери ја, Брускиш? :(

Ma jok, uleteo tvoj post dok sam pisao Valdemaru :)

I da se nadovezem sam na sebe-posto je vujajlija propo ne moze biti oaza slobodnog misljenja a propo je jer su modovi oterali ljude zakljucak je da su modovi sa vukajlije uveli cenzuru medija i sjebali drzavu.

A pri tome sam ja dobio političke poene, a da ništa nisam morao da radim.

pseto88

Inace ovo sto vlade prica ima smisla ali vukajlija nema vise taj kapacitet to je nekad moglo jbg ko je video onu listu posecenosti sajtova sve mu je jasno

Вукајлија је само делић тога. Постер са 3 хиљаде лајкова о Вучићу + најпрепорученији коментар на Б92 у ком се сере по Слини + клип на Јутјубу где је Дачић пијан + нечији статус на Фејсу са 2000 шерова... све то заједно чини вентил који добро дође за ублажавање незадовољства.

Јел води неко евиденцију, колико има активних чланова? У смислу да стварају нешто бар свака два дана..

Stec je objasnio zakljucavaj dok ne dodje neko da drvi kurac

Ti si, zapravo, agent režima?

Ma ja sam Vinston Smit koji zna da šta god učini, radi za Ministin.

Замислимо сценарио у којем је већина слободних медија замрла, али где постоје одређене оазе релативно слободног мишљења. Те оазе контролори медија толеришу, можда су им и потребне, да би се створио привид слободе мишљења и изражавања. Да ли би овај сајт могао да буде таква оаза? Не кажем да јесте, ал можда и таква могућност постоји?

Ne.
Ne zato što sajt ne može da postane to u nekom scenariju, nego što ove bole kurac da dozvoljavaju takve oaze makar i ko ventil i privid. Bole ih kurac za privid slobode.
Sve bi satrli da mogu. I glupi su i sujetni.

nekad kad kazem tako nekoj random ribi ja sam celt sa vukajlije odgovor je bio:
"Ne zezaj? Kul, znam ko si procitala sam ti definicije jako su smesne, dodji da ti popusim kurac "

Danas kad kazem to isto odgovor je:
"Ne zezaj? To jos postoji, ja sam prestala da pratim to jos pre 3 god kad je postalo sranje, a ti mora da si lud malo"

keltu riba rekla da mu kurac više ne postoji

Kakvo drvljenje kurca.

Valde, da li hoces da kazes da treba malo ozbiljnije pristupiti svemu ovom? Da smo instrument vlasti u smisli igara (hleba bez)?

Ja se nebi slozijo da je Vujaklija sretstvo za beatifikaciu masa, to je mnogo povrsno razmisljanje.

to je mnogo povrsno razmisljanje.

каже се "тое" идијоте

Ne Partizanka, hoće da kaže da živimo u orvelovskoj državi, što bi bila zlomisao.

каже се "тое" идијоте

Zurijo sam, jel ima neka problena?!?

Zurijo sam, jel ima neka problena?!?

Саци се извуко настави да беатификујеш тим срецтвом што си купијо.

Samo da još nešto kažem:

PRAVITE POSTERE SA ZAJEBAVANJEM VLADE JER ODMA UDJU U POPULARNE, A RANIJE NISU POZZ

Ово је једино место где целе године могу да пљујем по репрезентацији и зато га волим.

Slovenska mačice, gadovi moraju da puste paru iz lonca tu i tamo, inače lonac eksplodira. Zato je možda sve ovo (pa i ovo što pišem) u njihovu korist, smanjivanje pritiska.

vukajlija, moja omiljena sisica
http://i.imgur.com/e1XEDo7.jpg

Ne kažem ja ništa, samo razmišljam onako, pitam i sebe i druge koliko smo delovi mašine, a da toga možda nismo ni svesni. Zašto ako neko postavi pitanje u prvom postu teme koju je otvorio, uvek ispadne da je odmah postavio tvrdnju, a ne pitanje?