Prijava

кој сам слепац јбт

хвала брт

Ništa bre brate. Uživaj.
Spojler. Liku je prošao metak kroz glavu jebeno videćeš na koji način. Neverovatna glava. Metak od kalaša inače.

хахах а да се приметити да му се нешто десило зглавом по начину говора

Videćeš šta mu se desilo i šta je tako ranjen sve radio lololo
Jedan od milion fazon. Ako ustaješ rano ne pustaj uopšte, obe su ukupno 3 sata a da ih prekineš nećes moći :-)

ма какви, одустао сам од спавања јер свакако нема шансе дустанем на време ако сад заспим лол

саћу да гледам брата Жабу

Esi ti na avataru to? Nikako da te pitam.
Ako je neko poznat kao a ja ga ne znam i ispadnem nub jepse

http://oi60.tinypic.com/fxz1q1.jpg хаха камо среће да сам ја, јебао бих неупоредиво више
на слици је брат Бранчило
http://www.euroleague.net/rs/61328/7dd1e5a9-6d1e-44ba-805c-0858188b732f/6b4/filename/branko-lazic-crvena-zvezda-telekom-belgrade-in-media-deay-2014.jpg

Au koliko se razlikuje u kežual varijanti.
Taman sam hteo da ti izdelim komplimente. Mozda i ponudim sestru. Ali ne ovu sto ja jebem.

хах истина, Цобра је трве шмекер, више пута је качен тамо на ''идеал лепоте'' теми #нохомо

Ti mi reče bohore da će ovo da me smori a meni ovo sa žabcem preobješnjava :D

Paz, ja kapirao da te ne zanima toliko jbg.

Marić je preinteresantna glava. Možda (malo) baroniše, i sve, al je sama pojava zanimljiva.

Možda nisam toliko kul i pametan da budem uvek skeptik ali ja verujem ovim ljudima
http://youtu.be/AS8fVWeu-_0

ако ми нешто иде на курац код марића то је што у већини емисија има ентузијазам, фацијалну експресију и енергију коштунице на седативима

Da, mrtvoljina je teška. Zlato bih dao za takve živce

samo da se upisem,obrisao sam post koji sam napisao,a ponovicu sutra oko 23:47 kada mi originalnom nalogu ollanik prodje ban negde oko 20h pa sa njega napisacu
inace sto se tice roditelja od ove male sto je umrla na njihovoj strani sam
legalno su dobili pare te
da nismo govnjiva drzava ne bi ih niko malerisao i moralisao im a pogotovo cela nacija
jbt
kad ne mogu se politicari i tona ljudi koji su nelegalno uzeli vise para pojedinacno nego sto ima ostatak nacije ukupno zajedno,napadaju se neki skroz obicni ljudi koji su do para dosli regularnim putem

EDIT

i sto je jos bitnije da se ispravim
nisu oni dosli do para nego pare do njih
i imaju apsolutno pravo da rade s njima sta hoce kao i svako ko nasledi pare
a ne da ih po novinama predstavljaju kao DEMONE i da ih gadjaju babe na pijaci

EDIT

samo da se upisem,obrisao sam post koji sam napisao,a ponovicu sutra oko 23:47 kada mi originalnom nalogu ollanik prodje ban negde oko 20h pa sa njega napisacu

ahhahahaahhahaahh
HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAAH

Паре су добијали за лечење свог детета, односно за лечење болесне деце, дакле наменски. Нико им паре није давао да би ихони задржали и трошили. Дакле, нека дају паре за ле чење друге деце, па нек онда пробају да скупе за свој трошак, па ко оће да им да паре, нек им је са срећом. Коришћење ових пара за било шта друго сем за хуманитарне сврхе јесте злоупотреба.

Већ сам заузет, јбг.