Prijava

Ajde pedala.

Eto recimo tipican primer ponasanja osoba koji useravaju sajt i bilo kakvu raspravu, koji i dovode da niko i nema zelju da se istoj pridruzuju. A najglasniji na temi. A citava prica mu se svodi- "ja sam najpametniji i svi koji misle drugacije od mene dobice epitet moron,debil,dupelizac,kreten itd. Znaci svaki argument za opovrgavanje drugog sa kojim je u raspravi je pokusaj diskvalifikacije tog clana lepljenjem epiteta. Ko da je Vucicevic.
Ima ona def.
Nazivati ljude oko sebe glupim, savrsen nacin da se samom sebi ucinis pametnim.
EDIT:Eo nadjoh http://vukajlija.com/sve-oko-sebe-nazivati-glupim/194586

мени је драго да се нешто дешава. и да је воз који је спао на један бедни вагон искочио из шина. или су бар добре шансе да ће искочити па на ремонт.

UMODUJTE RAZMODATORE

pozz

Celte, da se razumemo jasno kao i uvek, ja ti nisam zamerio. Mnogo te duže poznajem od toga da bi dozvolio da me uvredi bilo šta što napišeš - ti si jedan od ljudi kojima bi dozvolio da me u kafani za nos povuku, jebote, zvao sam te kao gosta u moju kuću i taj poziv i sad stoji za budućnost. Pitanje je bilo šta me pogodilo, a to jeste. euvredilo, pdilo me je. To su dve sasvim različite stvari.

ako nista, reko sam da si dobar moderator, ali na granici da te smorio sajt. jel me zajebavas da si licno shvatio ovo prozivanje?

jebote pa nista novo nisam reko sto ne pricam na mod temi :)

kapirate da zbog ovakvih stvari malo zivne sajt, smorili smo (evo i ja cu da se racunam ko tim), smorili smo do kurca vise, na celu samnom. nikad nije dosadnije bilo medju moderatorima i na sajtu, aj da se menja nesto sto mozemo da promenimo ako kajzen nece.

Ja i dalje cekam odgovore Dzonovanu.

Ај сад модератори ако може обришите непотребан спем и офтопик с ове теме, ово је бесмислено.

A druga strana ceka neka debilna pitanja kako bi odgovorili na njih a ne dzonovanu.

jel me zajebavas da si licno shvatio ovo prozivanje?

Možda ti zazvuči glupo ali jesam, kažem ti da si me našao u trenutku kad mi je privatno jako teško.

Pa šta je onda dozvoljeno ovde loool?

Pa dozvoljeno je da klikneš na like i subscribe na chavezovom youtube kanalu, da pitaš lemaju da ti da dozvolu da je fotošopiraš ali ako ona kaže da ne može onda ne smiješ i tako te stvari.

E da, dozvoljeno je npr. i u kafani da nekome pomeneš majku, kurac, fornikaciju i abortus u istoj rečenici... nevjerovatno ali istinito.

zaključali ste temu, ovo je Celtov poslednji post:

Obrazlozicu ti jos detaljnije zbog cega mislum da si ponajvise ti zasrao

drago mi je da mislis da ja imam neki uticaj ovde, pa da sam nekako ja uticao na ovu celu zajebanciju. cinjenica je ustvari da sam samo pre vas video ovo sranje, zato sto nisam bio moderator, i vise kapirao sta je dokurcilo autorima, pa se sklonio :)
nista ja nisam zasrao ni pokrenuo.

Isklurajte ljudi, jebo vas sajt, oko čega se vi svađate, jebo vas ja sve takve manite i besposlene.

da ne bude da pišem sa duplog smogao sam da se sjetim šifre mejla i da resetujem šifru za nalog i vratim ga.

zašto je jugosloven banovan kada samo ispunjava želje?

meni se ne čita niti šta pravi na sajtu jer modovi nisu radili svoj posao. defka/poster/reakcija je svaka 10. dobra dok govna stoje po čitav dan na sajtu i zatrpavaju ono što valja jer modove mrzi da rade svoj posao. niko nije voljan da kopa po govnima da nađe nešto vrijedno ili da napravi nešto pa da mu bude isto zatrpano govnima. cik me 2 puta banovao, ali nemam problem sa njim ni kao modom ni kao čovjekom i lično mi žao što ode jer ja radio dobro. razumijem da nema želju da upadne u unakrsno bacanje govana. za mene je PROBLEM TO ŠTO NEKI MODERATORI SU PRSLI I SVOJIM KOMPLEKSIMA PROSTO GUŠE SAJT. ne znam šta žalite natnat, ona je bila žajkov mecen na sajtu, to je dovoljan grijeh. kada vidim da su rajder, žajk, pakao i druge amebe humora na sajtu protiv ovoga, to je najbolji dokaz da smo na ispravnoj strani istorije :D

Eto recimo tipican primer ponasanja osoba koji useravaju sajt i bilo kakvu raspravu, koji i dovode da niko i nema zelju da se istoj pridruzuju. A najglasniji na temi. A citava prica mu se svodi- "ja sam najpametniji i svi koji misle drugacije od mene dobice epitet moron,debil,dupelizac,kreten itd. Znaci svaki argument za opovrgavanje drugog sa kojim je u raspravi je pokusaj diskvalifikacije tog clana lepljenjem epiteta. Ko da je Vucicevic.
Ima ona def.

AHAHHAHAHA JEBOTE REČE ČOVEK KOJI JE PRE SAMO PAR SATI REKAO OVO:

svi zajedno niste doprineli ni priblizno oplemenili ovaj sajt koliko oni protiv kojih ste ovde. Cak sta vise, daleko ste mu vise stete nanosili ponasanjem
i da.. to sto dolepotpisani autori imaju prepoznatljiv nik, ne daje im nikakav kredibilitet..

Dakle ponoviću ti, pošto slabo i sporo kapiraš, a još slabije pamtiš:

Hajde, pedala.

Možda ti zazvuči glupo ali jesam, kažem ti da si me našao u trenutku kad mi je privatno jako teško.

izvini onda.

Dakle ponoviću ti, pošto slabo i sporo kapiraš, a još slabije pamtiš:

Hajde, pedala.

Opet ne razumem sta si hteo reci. Okacio si moj post kao da sam sebe demantujem.
A ja nigde demanti samog sebe ne vidim.
I opet kao fazon "e glup si slabo kapiras, ja sam pametan"...

Људи дајте мало достојанства, какве су реченице " они су оплеменили сајт, ови нису".

ОПЛЕМЕНИЛИ

Мора да падне извлачење, не можете овако кроз свијет

izvini onda.

Nema razloga da se izvinjavaš, nisi me uvredio, ja te i dalje smatram prijateljem kao i ranije.