Prijava

Ni ja ne razumem dupeuvlakače koji na kraju dobiju jaja na osnovu dupeuvlakačkih rezultata, pa dođu da određuju ko je koliko doprineo.

Ajde molim te probaj da mi objasnis sta zelis reci, nista ne kontam taj zadrugarski recnik.
Tj, nazirem nesto tipa da sam ja neki uvlakac nekome nesto, ali nisam siguran.

Stvarno što kaže KBO - lok, muči se tema, rulja izbacuje govna na površinu. Jasno je - razmodovali su se oni koji su osetili da je vreme, oni koji nisu - neće.
Tilmo i ekipa će nastaviti da jašu.
Pravac ostaje ustaljen. Ajmo lagano.

Нисам се замерио ни са једним медатором, тако да ми нико лично не смета, али ми смета та љута строгоћа са којом сте почели да смарате. Бемуматер, за неке ствари због којих сте бановали не банују ни админи на исповести.цом.

jok, samo sam nastavio ovako ono sto bi i kao moderator, jer sam ukapirao da bi bilo neumesno da tamo to radim, i video da sam u debeloj manjini.

kakav kalimero te spopao pa me prozivas koj kurac, isto sam kenjao dok sam bio moderator, isto sam nastavio sad. nemoj da projektujes sopstvena osecanja na mene.

ne, daleko si imao drugaciji pristup u raspravi dok si bio mod od ovog sad. stalozeniji daleko

Grešiš, najviše me pogodio celtov post u kojem me karakteriše kao andol.

sta te karakterisem kao andol, lepo sam reko, moderator koji se ne vidi je dobar moderator, i tebe sam svrstao u tu grupu. moderator koji je u centru paznje non stop i jede govna, verovatno ne bi trebalo da bude moderator. tako sam se ja sklonio, tako agilni i to je to. sta, sam ti povredio osecanja, ne zajebavaj me :)

sledeci upadljiv je kurajber, on ce sledeci da pocne da ide svima na zivce, pa zato njemu na zivce da ide vukajlija. ti si na granici.

vido sam ovo puno puta do sad.

Ajde molim te probaj da mi objasnis sta zelis reci, nista ne kontam taj zadrugarski recnik.
Tj, nazirem nesto tipa da sam ja neki uvlakac nekome nesto, ali nisam siguran.

Ajde pedala.

ne, daleko si imao drugaciji pristup u raspravi dok si bio mod od ovog sad. stalozeniji daleko

naravno, jer to tako ide. kad si moderator, moras da budes stalozen i odmeren, i kad mislis da je neko nesto zasrao opasno. kad ne mozes, a pred kraj sam poceo mnogo otvoreno da prigovaram, lepo se sklonis, pa onda jedes govna do mile volje, bez da se mislis dal sad ovo sto pricam nece da povredi nekom osecanja i da ostavim los utisak.

Може нова тема, мала школа модерисања?

kakva skola, svi novi moderatori su dobri dok im se ne digne kurac na virtuelnu moc, pa pomisle da sad oni bas moraju da isteruju neku pravdu.

Na 39. strani sam postavio par konkretnih pitanja, ali boli vas kurac, klasika. Suština je jasna, dosadili ste. To mu dođe isto kao sa vlašću, da ste ne znam kakvi, nakon određenog vremena počnete da idete na kurac, a raja traži veselo. Ovo mu dođe nešto kao vanredni izbori, s tim da ovi uopšte nisu prijevremeni. Rekoh, najbolje odjašite ponosno u suton.

Може нова тема, мала школа модерисања?

Odlican predlog.

Celte, da se razumemo jasno kao i uvek, ja ti nisam zamerio. Mnogo te duže poznajem od toga da bi dozvolio da me uvredi bilo šta što napišeš - ti si jedan od ljudi kojima bi dozvolio da me u kafani za nos povuku, jebote, zvao sam te kao gosta u moju kuću i taj poziv i sad stoji za budućnost. Pitanje je bilo šta me pogodilo, a to jeste. ne uvredilo, pogdilo me je. To su dve sasvim različite stvari.

Neću da pišem ovde jer realno sve vas boli kurac za Brusa kao čoveka, ali ova tema i ovaj poziv su naišli u trenutku kad mi je privatno jako teško i stvarno sam osetljiv. No, to ne znači da treba nešto da me štedite - ako sam govnar, govnar sam. Makar to ne bio i direktno nego samo kao deo paketa.

Na 39. strani sam postavio par konkretnih pitanja, ali boli vas kurac, klasika. Suština je jasna, dosadili ste. To mu dođe isto kao sa vlašću, da ste ne znam kakvi, nakon određenog vremena počnete da idete na kurac, a raja traži veselo. Ovo mu dođe nešto kao vanredni izbori, s tim da ovi uopšte nisu prijevremeni. Rekoh, najbolje odjašite ponosno u suton.

Kakva lopta u prostor iskusnog Džonovana.

To je to. Sjaši kurta da uzjaše murta. Ako ništa, fino će nam proć ova 2-3 dana dok se nešto dešavalo na sajtu a i vi ste se tolko isprđeli u te fotelje da će novi modovi morat da ih nose na presvlačenje.

raja traži veselo.

ko ce slusat' tudju muku :)

Pazi koliko god da seru ovde sta hoce od sajta. Zna se pravi razlog samo hoce iz licnog interesa da odu modovi i dodju novi modovi i nista vise. Pa jebemumater ovo je bukvalno ko politacri nista drugo. Jbg napravio se jak lobi pa gledajte sad. Osecam da ce djoni biti ko marijan risticevic.

Kelte od samog starta nisi u pravu, jos od one teme da je vredjanje i napusavanje normalno. Tad si poceo da kuvas i to iz ciste dosade. Ti i ja smo Ok, nema sta, ali ta prica "ja sam se borio kao moderator, a sada nastavljam borbu..." je tragikomicna.
Obrazlozicu ti jos detaljnije zbog cega mislum da si ponajvise ti zasrao stvar prvom prilikom kada budem pri kompu. Rikno mi laptop.

Tačno kere, lični interes!
Jeste, imam lični interes. Ozbiljno kažem ovo!
Neću da me neko zbog kompleksa iz privatnog života ođe banuje redovno na po 10 dana zbog:

-otvaranja nepotrebne teme
-otvaranja nebulozne teme
-nepotrebnog posta
-spemovanja
-vrijeđanja
-"opet vrijeđa"-nja
-70 dinara
-70 dinara u apoenima od 20 i 10.

Neću brate, jebem mu majku više to gledam svaka 2 dana.

Neću da me neko zbog kompleksa iz privatnog života ođe banuje redovno na po 10 dana zbog:

-otvaranja nepotrebne teme
-otvaranja nebulozne teme
-nepotrebnog posta
-spemovanja
-vrijeđanja
-"opet vrijeđa"-nja
-70 dinara
-70 dinara u apoenima od 20 i 10.

Neću brate, jebem mu majku više to gledam svaka 2 dana.

malopre

Pa šta je onda dozvoljeno ovde loool?

Bruce jbt nemoj ovo da primas ka srcu toliko verujem da niko nema protiv tebe nista licno vec jbg preraspodla valsti, A kako drugacija da se ona dogodi nego da se stara vlast ukloni svim silama.