Prijava

BAN ZA SPEM! ODMAH! SADA!

@zmaj

Tebreks, što tripuješ upalu mozga kad znaš da je zabranjeno rabiti fotke članova u cilju sprdnje? Daj nek neko linkuje to pravilo novo, imam probu jbt

Opustite se ljudi, popijte čaj ili makijato, uh kako je život lep.
https://www.youtube.com/watch?v=yH0aHJdlv_w

prvo meni je zapanjujuce da je jebac uopste ikad bio mod, posto je dosao na sajt kao mala vristeca kuckica koja jebe mame kome stigne. ako je takav autor uspeo da izraste u moderatora pa u coveka koji pokrece neke revolucije na sajtu ne vidim onda zasto rasni i pakao jutra nisu umodovani jos onomad.

pandan terzicu medju vujaklijasima je dao rok moderatorima da sami napuste funkcije ili ce preuzeti ozbiljne korake. prvo za predsednika fudbalskog saveza beograd predlaze kokezu, medju vujaklijasima poznatog kao somy, a onda i stevana jer bi pseto i bokser bili preterivanje.

tako da se ja prikljucujem ovom protestu, potpisite i moje ime. uz neke uslove

1. rasni da bude umodovan koliko odmah
2. kad ulazis u sajt prvo sto vidis je ogromna slika dzonija kurajbera kako guta 2 crne kurcine.

Pazi kad sam ja to i napravio, nije me bilo tri meseca.

Pa eto... ako ostale glavice vrijede i oni se mogu vratiti, neće im od mudi otpas... još bi se trebali vratiti mnogo brže jelte?

I koja je kurčeva uloga moderatora ovde. Dozvoljava se spam moronu koji ima 20 definicija sa prosekom 18, i koji se pritom samolajkovao sa 14 duplih naloga. Koji su vam sada kriterijumi za ban? Naravno da su se navodili moroni kada to dozvoljavate. Možeš ti da obrišeš milion definicija, nećeš time poboljšati sajt dok ovako nesto dozvoljavaš

Smijem li da primjetim da impliciraš kako je prosijek glasova direktno proporcionalan sposobnosti da se ljuto troluje na forumu? B-)

prvo za predsednika fudbalskog saveza beograd predlaze kokezu, medju vujaklijasima poznatog kao somy

Shomy druze, Somy je malo pederski.

Тхе Проф
BAN ZA SPEM! ODMAH! SADA!

@zmaj

Tebreks, što tripuješ upalu mozga kad znaš da je zabranjeno rabiti fotke članova u cilju sprdnje? Daj nek neko linkuje to pravilo novo, imam probu jbt

ma gdje to piše? hahaha
ne znam kako da spustim čovjeka koji reklamira svoje definicije.
pozitivan GZ mi dozvoljava da radim sa slikom šta želim, nije mi do pravnih razmirica nego eto da pokažem da nije kurajber ličnost kakvom se predstavlja.

dusan1001
Mogli bi fejsu da date moda sobzirom da je on jedini koji je to tražio a nikad nije modovo.
I pošto vidim da se još par ljudi slaže za KNIN sekciju sajta predložite to kaizenu tamo na mod temi kapiram da će tamo pre videti nego da se otvori tema ovde

Evo i ja se javljam da budem mod nece mi biti tesko da zaradim koju krunu.

reme oplemenio sam ti seku

90 posto sve neki smaraci mali pisu 30 postova od 17 kilometara o kvalitetu i zanimljivosti,a nista od njih nisam nikad procitao sto je izazvalo barem ha u meni...jebem ti temu kad moraju da smore presmorine ttakve...na spisku ste mi za lujm da znate

Kolektivno svi jedu govna od autora do moderatora trenutno.

st nick, taj čovjek makar ima šta da reklamira.

reme oplemenio sam ti seku

Pitanje je reme, da li imaš jako sjeme?
Uzvrati na ovaj niski udarac i pokaži da je to slučaj!

Samo ujednacite kriterijume i objavite ih. Npr spem u zzavisnosti od ozbiljnosti teme i kolicine spema 1-10 dana. Vredjanje od 3-30 dana
Privatne slike 30-90 dana itd, itd
I onda postujte to a ne kad nekom jebu mater nista a kad pomenu 70 dinara (ne znam tacno koja je fora za 70 dinara, znam da je nesto oko caveza, navodim samo kao primer) 30 dana.

šta me briga što reklamira, jadno je što mu je stalo do toga. da ne govorim o ovom polusuptilnom predlaganju samog sebe za moderatora u prethodnim postovima.

Izvinjavam se na offu ali ciji bese ovaj eru dupli, ne mogu se setim? I za olanika pitanje, sta je tacno lujmovanje?

Odbanujte KissArmy-a ako ga banujete na jedan ban ZA VREĐANJE. Mašite poentu bana. Nije on zbog vređanja zaslužio ban.

nego zbog plemenjenja tvoje seke da

Jesi li to ti zadrigli čekaoničaru?

dupli nalog za vrijeđanje? to je nalog mog brata, i koliko se sjećam dan ili dva je stariji od moga.
kurajber: čovjek kome sa 35g u CV stoji da je navijač partizana i nesposoban moderator sajta sa aktivnim člnastvom od 50 ljudi. bar nećeš morati puno vremena trošiti na kucanje CV.
edit: ovo je dupli nalog inače, za raliku od onoga. još jedna mrlja na bijeloj moderatorskoj kravati.

glavom i bradom brko