Prijava

Sajt se sveo na forum, kakve crne definicije, posteri i reakcije. Ovo je realno forum, a ne rečnik slenga. To prvo da se napiše gore.

dajte dok je vreme da pretvorimo ovaj sait u steciste piraterije i torrenta

vrati se u pećinu iz koje si izmileo, nisi još uvek sposoban za bilo šta što ne uključuje udaranje kamenom o kamen uz ispuštanje neartikulisanih zvukova.

Evo na tren sam samo glasnik
Don't kill the messenger

rasni osvetnik
Icon img 8789192245033
Reme porucio ti je rasni da ne seres mnogo.

Vidite kako je ovo cveće veselo! Budite i vi veseli tako, pogledajte u srca svoja i nađite ljubav za drugare svoje virtuelne. Dajte šansu ljubavi!!1
http://gardencommittee.pbworks.com/f/1287445065/3DancingFlowers.gif

Kaizene, siguran sam, de mu ga malo po opciji unmod, sramota sad da ljudi misle da sam lagao da sam zatrazio razmod.
Ovaj neki dupli sto mi nesto prijeti stavljanjem slike negdje neke moje dokle god sam moderator, serem ti se u prijetnju.
KAIZENE OCU PISEM KO OBICAN SMRTNIK NECU VISE SA VISINE DA GLEDAM NA OVE.

Не мораш да гуглаш, не може се користити као компарација јер ти ниси компетентан да даш неку изјаву попут те ко је више оплеменио. На то сам мислио.

E jbga mogu. Ovde sam 5ipo godina, bio autor, bio moderator, opet autor, ocenio oko 100K stvari (mozda i vise) i iscitao, upoznao licno 50-60tak ljudi, bio banovan, itd. Ne znam sta me to ne kvalifikuje..

vrati se u pećinu iz koje si izmileo, nisi još uvek sposoban za bilo šta što ne uključuje udaranje kamenom o kamen uz ispuštanje neartikulisanih zvukova.

reme brt... pa ne tako debilno.
Ajde edituj brzinski pa ću da obrišem ovo

EDIT:

E jbga mogu. Ovde sam 5ipo godina, bio autor, bio moderator, opet autor, ocenio oko 100K stvari (mozda i vise) i iscitao, upoznao licno 50-60tak ljudi, bio banovan, itd. Ne znam sta me to ne kvalifikuje..

Da nemaš kafetin jedan?

Inace ova tema je bila normalna dok su trazili neke stvari Jebac, Pseto, Reme, Busido...da ne nabrajam, u startu mislim. Nije bitno da li se slaze neko ili ne, poceli ste sa napusavanjem i vredjanjem i tim sranjima. Iskulirajte.

Hahaha. Hvala na odgovoru.

Da nemaš kafetin jedan?

samo ranitidin

Inace ova tema je bila normalna dok su trazili neke stvari Jebac, Pseto, Reme, Busido...da ne nabrajam, u startu mislim. Nije bitno da li se slaze neko ili ne, poceli ste sa napusavanjem i vredjanjem i tim sranjima. Iskulirajte.

Ako se sećaš-zamolio sam da banujete spemere. Do ovoga ne bi došlo.

edit: I mislim da je skroz ok da prodiskutujemo o svemu pa možda neko i promeni mišljenje ali na ovakav način je to nemoguće.

Ovaj neki dupli sto mi nesto prijeti stavljanjem slike negdje neke moje dokle god sam moderator, serem ti se u prijetnju.

Nije to pretnja i nije dupli nego Boxer. Loš si moderator jer si pristrasan, jebo te Rixa kad tako moram da kažem sada a privatna slika je način da se ogrebeš za trajni ban kad to radiš sa tom namerom. Neću dozvoliti da se nerviram i virtuelnu problem prenesem na rl pa ako to ne mogu da sprečim bolje da se lepo igramo razlaza a ti posle drkaj nekog drugog.

Inace ova tema je bila normalna dok su trazili neke stvari Jebac, Pseto, Reme, Busido...da ne nabrajam, u startu mislim. Nije bitno da li se slaze neko ili ne, poceli ste sa napusavanjem i vredjanjem i tim sranjima. Iskulirajte.

Opet se vraćamo na to. Živela bi tema da je svako ko je spamovao banovan na par sati.
Iskulirali bi ljudi malo. Tako ćeš mnogo lakše da ih naučiš kako smeju da se ponašaju na određenim temama.
Ovo za vređanje je nepotrebno, ne smeta mi. Jebe mi se šta će neki klinac iz čekaonice da kaže.

Podrška Remenskom, banuj spemere na koliko je potrebno gubimo poentu ovako. Doćiće se u situaciju da ljudi jedni drugima jebu majku kao mi ono veče jer nije sprečeno na vreme a moglo je.

Đeste, ljudi!
Pročitajte nekoliko postova na ovoj temi, pogledajte se u ogledalo i postavite sebi pitanje: "Da li sam ja uopšte jebeno normalan?"

Pa mogli smo se bušido i ja iznapušavati na mrtvo ime da ja nisam želeo da tema ostane "operativna".