Prijava

Не разумеш, није поента у искуству, већ у компетентности и објективности. Дакле, ти си субјективан као и сви овде, притом и сујетан као и већина модова (и бивших) и рећи ћеш типа Џими је оплеменио сајт више него Стефан Костић. А можда није. И то ћеш рећи јер користиш неке параметре само теби знане.

I što je Mešalina mod? Nije ovde 5 dana npr. Mod treba da briše govna da banuje kad treba itd. Za šta služi, za izlog? Da vas ima na broju? Mod treba da bude neko ko hoće da se bakće sa nama i da ima vremena. Ona sad može posle 5 dana da dođe uđe na navijačku temu i banuje 20 ljudi jer nema pojma o čemu se tu radi npr.
Ništa ovo nije lično, upoznao sam Mešalinu i skroz je ok cura, da ne mešamo babe i žabe.

To što nije na sajtu pet dana ne znači da ne treba da bude mod. Neće propasti sajt ako se ona ne uloguje pet dana. Ne vidim razlog za razmod. Ne jede Kaizenov leba, a i da jede, koga boli kurac.

Брате, Курд је био мод који се није улоговао скоро две године.

oću ja da budem moderator il ćemo da se zajebavamo? valjda je red kad učestvujem u prevratu da mi se da neka pozicija.

Dobro, neće ona doći 5 dana, pa Brus pa Džoni itd. I? Šta onda? Ko će da radi posao moderatora? Nisi u pravu. Mod treba da radi šta je predviđeno nije dovoljno da samo bude mod.

Шљиворад Тртовић™

Брате, Курд је био мод који се није улоговао скоро две године.

Pa tim gore. Sve je boleo kurac, eto došlo je vreme da se kaže to. Skini ga i daj nekome ko oće da se bakće sa ludacima ako postoji takav.

Hugocavez
Не разумеш, није поента у искуству, већ у компетентности и објективности. Дакле, ти си субјективан као и сви овде, притом и сујетан као и већина модова (и бивших) и рећи ћеш типа Џими је оплеменио сајт више него Стефан Костић. А можда није. И то ћеш рећи јер користиш неке параметре само теби знане.

Ne mislim da sam sujetan (to valjda znas i sam, jer smo imali konflikt), i ne pravi se razlika izmedju Kostica i Dzimija i nego sasvim drugih ljudi. Nisu neki veliki parametri. Ko je vise pisao, stvarao i imao pametnije za reci, ko je najmanje spemovao, ko je problematicniji i slicno. Nema tu neke preterane stvari licno MOG ukusa.
EDIT: Pa sami ti ljudi su moderatori zbog tih nekih razloga, nisam ih ja postavio.

Dogorelo mi je svagde, a najmanje na vukajliji :(

подржавам давида, купио ми је вињак кад је био у чачку

вињак > тоблероне

Poenta je da devojku neko može da pokrije. Otkud znaš iz kog razloga se ne loguje, to je jebenih pet dana. Preteruješ.
Bez ikakvog razloga skidaš glave po randomu. Imaš li neku zamerku na neku njenu odluku?

Nemoj biti bukvalista. A kad smo kod nje ne znam da l znaš da najmanje dolazi, ako će neko stalno da je pokriva nema potrebe da bude mod.
I Kurda su pokrivali eto 2 godine. To je opasno rešenje.
Edit: Jebač ajde ne smaraj jebo te vinjak. Pričamo ozbiljno ovde.

Imaš li neku zamerku na neku njenu odluku?

Imam, ne obavlja svoj posao.

Какво покривање јесте ви нормални? Мало долази на сајт, па није ово ратни санитет јебовас курац па да мора стално да блеји, смијешне слике и Страјакг. И то неко треба да мало контролише да не би курчеви излазили јер гледају деца мала и баке жељне смешних реакција са Вучићем. То је све. То може сам онај Казан да ради да побрише пар курчева у постерима и неко ако се баш много куробеца да га банује.

Јесте полудели ви шта вам је?

Imam, ne obavlja svoj posao.

Ne znamo ni ja ni ti, kako i koliko obavlja svoj posao. Znamo samo da sada nije pet dana tu.

EDIT: Ovo što reče Zapata.

Ja bih dao jedan prijedlog, a tice se duplih profila. Moze li kako da se napravi kad se udje na neciji profil da pise na osnovu ip adrese ciji je dupli, automatski, cisto da se neka podjebavanja svedu na minimum?

šta sam ja kao neozbiljan? kako te nije bre sramota, dok vam je ćopavi zagorac trpao američke dolare u bulju znali ste da kenjate o bratstvu i jedinstvu.

Reme uvijek se trudiš da budeš previše korektan prema svim nedaunovima pa ćeš kako god se ovo završi imati pristojnu poziciju ali ne i vrhunsku jer samo onaj ko reskira (ozbiljno) profitira. A i taj Rasni danas ima 16 godina, zamisli kad bude imao npr. 20. Trolovaće te jako ljuto! Misli na vrijeme reme.

PS: Osim ako si strašan popaljivač masa kao ja onda uvijek profitiraš.

PPS: Misli na vrijeme! - Reme
Jako dobar slogan, zamolio bih te da mi se zahvališ

Ja bih dao jedan prijedlog, a tice se duplih profila. Moze li kako da se napravi kad se udje na neciji profil da pise na osnovu ip adrese ciji je dupli, automatski, cisto da se neka podjebavanja svedu na minimum?

Како ћеш кад има случајева да више аутора користе исту ИП адресу...

lel, koji je vama kurac, jebao vas sajt, idite na jebeni reddit, 4chan i jedite govna, isti kurac pozz

lel, koji je vama kurac, jebao vas sajt, idite na jebeni reddit, 4chan i jedite govna, isti kurac pozz

to su sve sajtovi potpuno drugačije namjene... mada iskreno gledano, ovo počinje da liči na neki mikro redit po pitanju mekanosti glavica koje ođe borave.