Prijava

Analni penetrator
Upravo. Kapiram da neuspeh kolega shvata kao njegov lični a to mu je greška.

malopre

oco, bruce, ovo hocu da ti kazem.

Највећи проблем је што је Агилни у мод тиму дошао од Вучића из СРС до овог Вучића сад.

И криво ми је због овог келта што није више модератор јер сад апсолутно нико нема да тера контру тамо.

Ne šupkam se, brus zna šta ja i većina nas misli o njemu. Oću samo da se provokator ukloni na vreme a ne da se čeka pa da se banuje 5 ljudi. Sprečiti jebeno. Ako nećeš i nemaš vremena idi odatle nek dodje neko drugi ko hoće.

A greška brusu je jer podmeće leđa za svakog i stoji iz tima koji nije tim i kad srlja.
Kad neko greši da mi je brat pogrešio je i ja ću to reći.

Alo cepač drva, šta se pravdaš ako si toliko siguran da se ne šupkaš?
AHHAhaha razumevanje.
Razumevanje pička mamina. Idi dalje

Pa pisem sa tri lika Neš

Највећи проблем је што је Агилни дошао у мод тиму дошао од Вучића из СРС до овог Вучића сад.

ЊТФ?

a daaj bre kako vučić poređenje.
Kakav bre kurac radikalni vučić jbt. KO NORMALAN MOŽE TOLIKO DA BUDE OPTEREĆEN JEBENIM DEFINICIJAMA
KAKO VAM TADA NIJE BILO JASNO

ово једно дошао је вишак

sveta djevo Marijo i sveti Josife!

Bruse kad si već tu reci mi kako je dozvoljeno banovanom članu da dodje da provocira i da povuče lavinu komentara zbog kojih su banovani posle 5 ljudi? Ko je lud t?. Odo čas do grada, doći ću posle.

Marko ubaci Cika u prvi post.

Ovo sto jebac rece da je postalo drustvena mreza, mislim da je tacno i mozda bi i zivnuo sajt kada bi se ubacile neke opcije kao na fb, pa mozda i da se prekopira dosta stvari sa fb. Sta bi se desilo da se ugasi stranica na fb, na par dana, da li bi se povecao broj ljudi na sajtu?
Sto se tice predloga, slazem se sa busidom jer glupa je kolektivna odgovornost. Meni licno niko ne smeta jer ne pisem odavno a uglavnom citam forum i ponesto prokomentarisem na istom ali vidim da ima mnogo nezadovoljnih sa radom pojedinih i valjalo bi to raspraviti. A da nije ovih banovanih i te ekipe bilo bi mrtvo totalno. I, da, jos od kad sam na sajtu prica se o propadanju istog a listao sam i starije teme i tada se isto sralo.

Ау човече какве свађе настају између људи који можда у реалном животу нису ни реч проговорили.
Ја не верујем да бањавање једне особе може да доведе до пометње на сајту.
Од овог сајта треба да се направи засебна држава, што неко рече, па да осим модератора постоје још неки сталежи пучанства. Тад ће сајт изгубити своје право обличје, али ће изгледа боље функционисати за социјалне односе моралних миџета који ноулајфују овде.

Или, да једноставно престану ове глупе побуне и стварање нових јадних тема у фазону ОДБАНУЈТЕ Х АУТОРА ЈЕР НИЕ ОН КРИВ! ТИ СИ КРИВ, МОДУ!
Начи пиша ми се крв од тога. Да л' може неки тако јадан да буде? Фали му длугал са форума... Изађи напоље купи леба и паштете не шаљи кеву по доручак у продавницу.

Сајт се јебено свео на свађање на форуму око тога ко је банован и зашто. Стварно је
ДОГОРЕЛО
Д
О
Г
О
Р
Е
Л
О

Кад би аутори променили приступ сајту и окренули се исконској вредности истог, мислим да би и модератори лакше обављали свој посао.

Aе ти што си се ускурчио како си ишо на љекарски за пилота отпишај

крле ти невидиш ни које је боје сајт хаха