Prijava

Ретко ко ће се супроставити нашем мишљењу, а они што мисле другачије нека образложе зашто не треба разрешити овај мод-тим, ако су уопште способни да дају неки задовољавајућ одговор.

Protiv sam jer njima je to leba a ti se zajebavaš. Nikad nisam bio za to da komšiji crkne krava, a u ovom slučaju su to kul dugmići što bi reko onaj šupak Stićko. Šta meni to znači? Ništa.
Ali okej je tema, dakle nisam za to se razmoduju SVI.
Ako ćemo da se zajebavamo nećemo postići ništa. Čitajući temu dolazim do zaključka da treba da se razmoduju:
- Kurajber - jer se gubi i prebrzo plane
- Natnat - jer umesto da odabira i briše reakcije glumi sudiju
- Agilni - jer zavlači kurac s leđa i onda se tome smeje usisavajući stan teletabisima
- SMarko - jer mali budo i gorčilo nisu smješni
- Meselina - jer ima pare za Kop u januaru a student
- Njidra - jer neda
Aj o tome da diskutujemo, recite lepo zašto vam i ko smeta, a ne svi da ispaštaju. Pa, na kraju krajeva, da se i oni sami uključe u raspravu i saslučaju šta bi trebalo da se menja.
Ako je samo zajebancija ne računajte na mene jer ovo je ozbiljno i Marku je jako bitno, isto...

OSTAO MI POST NA PROŠLOJ STRANI PA DA SE NA ZABORAVI

S
T
R
I
C

Аутобусе, јел ме спрдаш?

крле ти невидиш ни које је боје сајт

мало :) ниси ваљда помислио да сам озбиљан хаха

Рецимо, сад треба испасти мудо и бановати Расног јер смара по теми где се води озбиљна расправа. Не мора на неко дуже време, него на сат времена. Само да искулира мало.

ЕДИТ: Да се исправим, Расног свакако треба бановати јер је Расни.

Овде не мош дати ни свое мишљење да неко 'не истролуе', а причате о пропадању саита...

њега не банују ни што људима сује мајке

Рецимо, сад треба испасти мудо и бановати Расног јер смара по теми где се води озбиљна расправа. Не мора на неко дуже време, него на сат времена. Само да искулира мало.

http://www.slate.com/content/dam/slate/blogs/behold/2013/08/Jill%20Greenberg/10.jpg.CROP.original-original.jpg

њега не банују ни што људима сује мајке

Debeli za vređanje na četu se ne kažnjava, a i sam si me bespravno banovao na mesec dana, tako da džabe kukaš.

расни јел конташ да испадаш глуп колико год се трудио да будеш цоол?

лоша ти та логика

Brate šta mislite da postignete sa ovom temom? Koga biste postavili za modove? Šta mislite da je pravedno? I kakva bi pravila uveli za banovanje(jel nešto kao, mi smo old skul mi se zezamo, a da banujemo daune iz čekaonice)? Jel mislite da će biti bolje i da će doći novi likovi kad se zamene moderatori? Jel bi ti novi moderatori odgovarali svima? Kada mi odgovorite na ova pitanja dodajte me na spisak.

lepa neka pitanja postavio dečak, ali odoh da jedem buraniju

rasni, niko nije toliko blesav da misli da ce ceo tim da se razmoduje. po meni poenta teme je da je dokurcilo ljudima, i kad vec nece sami da se jave i sklone oni zbog kojih je raji dokurcilo, onda moramo da trazimo za sve da se sklone.

У праву је расни.
Ништа не би сте решили. А на крају, кога би ставили за мода? Да не набрајам сад, али помислите на било кога, и било би смешно.