Prijava

Potpuno se slažem da treba da se obrišu svi lajkovi,šta ste digli toliku buku,opet će da nakupite pluseve.Mene je baš briga za moju popularnost na Vukajliji,bitno i je da pišem defke i da se nekom to dopadne.Kakva je svrha definicije koju niko ne pročita već joj odmah da plus

Lajkeru, hvala na lepom mišljenju o mojim def.

Moderatori, radite li isto i sa hejterima ?

Са хејтерима је много лакше. Њих чланови пријављују:))))

OK, ali šta sa minusićima. To me zanima.

И њих секу - могли би и мене да провере да нисам неког покупио.

Бришу се сви које добијеш од једног аутора.

Ok.
Kako postizavate?

Брише се све једним кликом:)

Mislila sam na nadgledanje svega. Ne znam da se izražavam "kompjutersko/programerski". Valjda zato i pitam.

Е сад, има ту једна квака. Ако од неког имаш 30 плусића, а он ти да 10 минуса, њих не могу да бришем, јер ако их обришем, одоше и плусеви. Али то се ретко дешава. Уствари, скоро никад. Јер зашто би ти неко код кога си у плусу делио минусе?

Па провуче се нешто свакако:) Али понекад имамо ГСП (војнички= Генерално Сређивање Просторија) :)))

Hvala.
Praznik je, oladite!

Mislim ako ne nista bar sad znam da me ljudi vole vise od Blekija i Savasta zajedno.:) Mislim 1.200 i nocas jos 600( ako nije hejt). Daj te vidite da li je jos neko dao preko 200 300 pluseva pa mi obrisite i to, mislim sad je prilika.

Edit: Brate http://vukajlija.com/recnik/autori/2084 presticu te, ladno xD

meni je žao što ti nisu čitali defke jer su odlične.

Ih koliko sam ja puta svoje dobre def procitao pa nisam sebi dao ni 10 pluseva :D

UUU, pa ja neke SS mojih defki imam uramljene po kući :)

Ma sad videh da mi fale i neki minusi, i to bas na tim uramljenim defkama:)
To mi draze nego 100 pluseva :D

Fale negde i meni, pa mi nije jasno. Ko skida te minuse?