Prijava

Džabe gluvom pričati i budali dokazivati.

Ostajte mi mladi, glupi i sise. I molite se Bogu da vam ne čujem te takve priče negde slučajno u kafani. Em ćete biti biveni, em ću ribe da vam odvedem, zinat.

sto bre logika nije kako se srbin za slobodu bori, ili kako srbin slobodu cuva ili kako srbin govnjivom motkom juri one sto mu slobodu uskracuju a prave se da mu dobro cine nego odma da mremo ko kamikaze, cim nas neko popreko pogleda?

jebo vas, nismo rusi, ostalo nas saka jada, poslednje sto nam treba sad je da se mre za otadzbinu. pravite decu za otadzbinu.

CVIJETIN BLAGOJEVIĆ, SRBIN KOJI JE PRVO GINUO ZA SLOBODU
http://i.imgur.com/fW8j70P.jpg
A ONDA GINUO ZA ZVEZDU, KADA JE IZ TUZLE PREŠAO U BEOGRAD

Ово правим бар пети пут, шта ћеш кад су конвертити јако осетљива групација...

http://vukajlija.com/zabava/posteri/713183

И шта си добио бранећи је? Исто то би имао и да ниси отишао. Сад можда имаш мирну савест. Да, борио се Србин за слободу али га је државни врх претходно увалио у говна, тако да... Ево узми Милана Обреновића, идитоа којег Је син алкохоличар нестабилни наследио и извршио 3 мртва државна удара. И што је најгоре, овај Милан, кретен јебени, отео је народу оружје и све под плаштом идеје ''да се реформише војска'' , аххаха, па отео народу оружје да би био сигуран да га неће оборити са власти. И још тајни уговори, хаха, а где се ту народ питао? Ето ти држава о окојо причаш, па кад се прекрши уговор, ти иди и ратуј, пати и паштај.

Они који су истински гинули за слободу се не памте, њихова се имена ретко спомињу. Као што се твоје не памти тролеру распали. Један је Добривоје Милуновић, касније монах Калист. Е то је био геније, који је од комита стигао до ''народне'' војске.. Мада је у комитама научио технику, а држава би га курац научила, дала би му пушку и шутнула ногом у дупе да се скотрља међу гомилу. Е видиш, он је био клинац, од 20 година, којег су послали и изманипулисали ордењем да скочи у бугарски ров, убије Бугаре како их не би и даље решетали по ногама. Пребачен је на лечење, у Африци су му показивали тифус уз речи ''АКО БУДЕТЕ БЛУДНИЦИ, ОВАКО ЋЕТЕ ЗАВРШИТИ'' , касније је прешао Албанску Фолготу. И шта је он добио тиме од државе? ОРДЕЊЕ. Курац. Мртву браћу и оца. Шта је добио онај који није ишао у рат? Слободу за коју се овај борио, опет зббог грешке појединаца који не могу да се споје са самим собом и успоставе стабилну политику. Ти ако си паметан, ево иди на Косово и пуцај на шиптаре? Бори се за слободу народа патриото, а не заборави да су твоји претходници то исто Косово продали. Тако да, пре него што кренеш у рат, скини оне са врха, и ратуј за слободу и себе.

а јавио ако те видим има да ти поцепам пичку а овцу твоју да разапињем теби пред очима док будеш плакао пичко мала колико имаш година

stevane, nisam pročitao prvi post. meni se uklapa u naslov teme, rekao bih savršeno.

Стеване, реклама +++

Ово правим бар пети пут, шта ћеш кад су конвертити јако осетљива групација...

http://vukajlija.com/zabava/posteri/713183

Hahaha + i *

МАЈОР ГАВРИЛОВИЋ ФОРЕВА И ФАМОЗНИ ГОВОР
У БОЈ БРАЋО
ОН ПРЕЖИВЕО АХАХАХА

Ne seri valgejab, ne sećam se konkretnih imena, ali u tom ratu su ginuli i ministarski sinovi. Zamisli tako nešto danas.
P.S. Nije lepo tući starije.

javio ne primaj se na gluposti. evo da ti ispunim želju

СИНУ ТИСУЋЉЕТНЕ КУЛТУРЕ

Ти не знаде мрети крај сломљеног мача,
На пољима родним, бранећи их часно
Китио си цвећем сваког освајача,
Певајућ’ му химне, бестидно и гласно.

Слободу си вечно, закржљала раcо,
Чек’о да донесу туђи бајонети,
По горама својим туђа стада пас’о,
Јер достојно не знаш за Слободу мрети.
Покажи ми редом Витезе твог рода,
Што балчаком с руку сломише ти ланце,
Где је Карађорђе твојега народа,
Покажи ми твоје термопилске кланце.

С туђинском си камом пузио по блату,
С крволоштвом звера, погане хијене,
Да би мучки удар с леђа дао Брату,
И убио пород у утроби жене.

Још безбројна гробља затравио ниси,
А крваву каму у њедрима скриваш,
Са вешала старих нови коноп виси,
У сумраку ума новог газду сниваш.

Бранио си земљу од нејачи наше,
Из колевке пио крв невине деце,
Под знамење срама уз име усташе,
Ставио си Христа, Слободу и Свеце.

У безумљу гледаш ко ће нове каме,
Оштрије и љуће опет да ти скује,
Чију ли ћеш пушку обесит’ о раме,
Ко најбоље уме да ти командује.

ХОРДА

Ми нисмо познали вас по заставама,
Ни ваше хероје „од лавова љуће”
Све на коленима вукли сте се к нама
Носећ мач убице и луч паликуће.

Без буктиња иде та војска што ћути,
Пожар села светли за маршеве горде...
Ваше громке химне не чуше нам пути:
Немо убијају децу старе хорде.

Поломисте више колевки, о срама!
Него херојима отвористе рака,
Подависте више њих у постељама,
Него што сте у крв срушили јунака.

Узели сте очи фрескама са свода,
Главе киповима хероја из бајке;
Спржили сте семе у страху од плода,
И реч убијали убијајућ мајке!

Пресити се земља од крвавог вала,
Али вам победа не осветли лице;
Јер ловор не ниче с буњишта и кала,
Он је за хероје, а не за убице!

Mislim da će autor Rasni ipak pobediti u opkladi sa Paklom Juga, nekako ga je krenulo od prošlog takmičenja baš kvalitetno.

Nema nama dok se ne sakrijemo svi pod onu krusku!!!

Ne znam šta mi treba ovo, očigledno je da je da gluvom pričam. Al probaću što prostije pa ćeš ukapirati.

Sloboda.

Ti živiš u bg ili u kg ili u prištinu i dodje neko i kaže ajmo sutra paljba ovo je sutra moje. I ti paljba. O tome se radi.

O slobodi derle nedotupavo. Jebala vas evripa što vas naučila da ste grafjani celog sveta samo svoje zemlje niste.

O kralju Petru. O albaniji. O drugom svetdkom ratu. Na kraju i o kosovu, na kom sam se nažalost borio iz prostog razloga jer sam tamo rodjen, jer mi je tamo kuća, jer su mi brata o d tetke otelu dok je išao na posao,iz radničkog autobusa, nikakva vojska,micija,radnik,ni danas nema ni kostiju od njega.

O tome da imaš obavezu da braniš svoju kuću, svoju decu, svoju i njihovu slobodu i mogućnost da rastu u svojoj zemlji.

Godina imam 42 i uvek možemo da se nadjemo ako baš voliš da me upoznaš. Al moraćeš debelo da paziš šta pričaš

Da, to je nedostatak etike medju nama. Ponudi alkosa da zauzme mesto o kom apsolutno nema pojma, on ce ga rado prihvatiti, ne pitajuci se da li zasluzuje to mesto. Nema covek probudjenu savest i obzira prema ljudima koji zavise od nnjega. Svaka ncast karadjordju koji je bio medju prvim.redovima. Ali mislite li nda bi se pojavio tamo da vojnici nisu poceli da se bune. Naravno.da ne bi.

E desi javio kako si.
Da, ali sta je uzrok slobode koju ti otimaju? Pa nepristojni potezi tvojih izabranika, eto. Pa se ti kolji bez da njih osudis. Nisam protiv borbe, ali ako se vec boris, radi kako treba.