Prijava

I da, Srdjan Aleksić je srpski heroj i ja sam ponosan na njega.

Ziveli Aleksici iz Vracanovica.

Javio ne znam zašto se nerviraš, ova tema je bila osuđena da se pretvori u zajebanciju od prvog posta.
Maestro se setio patriotizma tek kad mu je Riha reko da su ista govna, pa potrčo brže bolje da dokaže da je moralno superioran jer još jede krmetinu.

Ne pričam ja o politici, niti je tema politika.

Nije opravdanje 'zemlju vodi vučić, bole me kurac što će bugari da otmu sve do Niša' na primer.

Ako je ko bio protiv miloševića ja sam bio. Al to te me nije sprečilo.

Misliš dabje neki nepristojan potez kralja Petra dovoe do toga da srbi predju Albaniju?

Sigurno je bilo ljudi koji su mislili da je tako, nesposobna vkast, al to ih nije sprečavalo da trče na solunskom frontu, drugi nisu mogli da ih stignu...da se vrate svojoj kući, svojoj njivi, svojoj zemlji...

Maestro je moralno superioran samo ako se pod superiornoscu nekim obrnutim slucajnem smatra moralno pposrnuce.

Маестро је вонаби Пезос за сиротињу, али нека га.

Маестро је вонаби Пезос за сиротињу, али нека га.

lepo rečeno :)
nedostaje mi moj guru

KAKO SRBIN ZA SLOBODU MRE?

Proda siptaru par hektara zemlje u okolini Pristine za 400 000e.

Ode na OMV pumpu, jer tamo ima najbolji sendvič

E ljudi da se razumemo, Kosovare ne računam. Gomna.

Maestro ja sam kosovar. Ne generalizuj.

ili Daki petrol

Au Javio nisi to trebao reći, sad će te ovi tovariti da sereš mnogo a da si prodao kuću šiptarima za 200,000 evra

KAKO SRBIN ZA SLOBODU MRE?

Siptar mu ponudi 1 200 000 DM za stan/kucu u Pristini, on ne da ispod 1 300 000 DM. Siptar ga odjebe i posle par godina kupi za 100-200 000e.

Možda je i bolje što nemate pojma o slobodi, valjda zato što je niste izgubili, ali je ružno odricati se svog porekla.

I ne, ne pričam o šovinuzmu.

Накрка се на Лозовичкој чесми, оде на ОМВ пумпу да олакша.
Каже: "Чисти им ВЕЦЕЈИ! Нема, бато мој, странци воде рачуна о хигијени."

E ljudi da se razumemo, Kosovare ne računam. Gomna.

Е, јбг, не може тако! Пишеш о патриотизму, а делиш Србе. Доста више са тим локал-сепаратизмом. Косовари говна, Црногорци говна, Војвођани говна... Зато данас и имамо Хрвате, Босанце и Црногорце који фалсисфикују историју и беже од српског порекла, за своје вештачке језике измишљају нове речи које су српски архаизми. И Риха, какав год да је, наш је, беше из Приједора, из Српске. Сви смо ми Срби, само нас обућа разликује! Неко носи мартинке, неко Паћоти ципеле (јер тако је у могућности, неко кинеске патике...

Nisam prodao ni ar. Ni ja niti moj ćale.

Živim u preuredjenoj vešernici koju smo ja i moja žena kupilu na mišiće i zajam. Vešernica ali je ženina i moja. Dug sam vratio. Crnački.

Matori i dalje ima 3 hektara zemlje, mogu da vas bodim da vidite. Kuće nema,zapalili je.