Prijava

natnat ribo jesi ti realna

ovaj sajt je na momente toliko zabavan, skoro kao veliki brat.

Bruce

Ne brate, glasine su kad staneš na prvom postu, drugi i treći su kleveta. Ban će biti onoloiko koliko ona bude htela plus 10 dana čast od mene.

Kako se sjećam, bilo je na stotine postova o tome kako je neko sa sajta jebao nekoga sa sajta. Ne sjećam se ni jednog bana zbog takvog pisanija. Nisam znao da kao običan autor mogu sugerisati moderatoru broj dana bana za drugog autora, koji je napisao nešto o meni što mi nije pravo baš. Ili neko ovde jede "beli lebac"... Ako je nešto za ban, zašto čekati da dođe "žrtva" i aminuje? Šta da je došla i rekla: "jesam, pa šta", a ti zaprijetio banom? Ali nije, nego se vjerovatno ljutnula. Pa je sa 3 dana prvo otišlo na 10, pa sad na 1000. Jebiga.

Izlizan suverenitet i autoritet dovodi do gubitka kredibiliteta. Otidi.

Samo jedna ispravka. Nije na hiljadu, nego deset hiljada.

Ovde se isfuravam posto mislim da ne bi bio ovoliki ban da je neka druga autorka upitanju, inace nemam nista protiv nate, i mozda jeste glupa sala... ali msm da je bilo dovoljno obirsati post i banovati na kraci period.

Mada mozda nas treba sve banovati pa nek kazan samo ugasi svjetlo!

Terbalo je odavno ovde ugasiti svetlo.

Ма сорзао се сајт скорз

Nije on kriv, on nije kriv.

Na sajtu više ne sme ni da se laže, izmišlja.

Zabranjeno JEBANJE u svim delovima i svaki put.
Trajni ban zbog nečijeg jebanja.
Šta je sledeće?
#pravdazamladena

Đoto
Na sajtu više ne sme ni da se laže, izmišlja.

остаће само јебени пензионерски хумор

Novo pravilo Vukajlije: svi autori su jednaki, SAMO SU NEKI JEDNAKIJI OD OSTALIH

A koji je ovo bio tip humora?

Što se mene tiče, sve što za rezultat može imati trajni odlazak sa sajta nekog viđenijeg autora, jeste za trajni onog koji je to prouzrokovao.

Da je humor, pa da kažeš, ali ono humor nije bio.

Smanjite ban. Ozbiljan sam sad. Onaj majmunko Rasni pravi sranja ovde i dobija maksimum dan a čoveka banuju za neku glupost, kao da je tipa prva osoba koja je to uradila ovde. Ajde bre.

A i Žajku dozvoljavate da postoji ovde. Ne, nije mi jasno.