Prijava

Daj, dosta više priče o njemu, blam jebote.

Ja o tebi pričam dušo
Trep trep

опуштено, боли ме уво за тилма :ДД

И што људи причају да је псето банован за преношење порука, кад није?

A zar neće biti banovan trololo

Pa nek me banuje ako misli da treba

Ionako mi cudno da vec 48 sati nisam banovan

неће тебе нико да банује за глоопости док сам ја модератор :)

Banujte ako mislite da treba.
Pseto je

Haha slobo ti si me banovao za glupost hteo sam ja da ti budem prvi

I AJ MRS SVI U PIZDU MATERINU BRE NE ZNAMO NI O CEMU PRICAMO OVDE

Osim busida on nek ostane da pise ostro ljute postove i tripuje zajebanost

Brate ja uopste ne trazim da tilmo bude odbanovan i cak nemam misljenje o njegovom banu. da busido nije preljut internet momak i tastatura mudonja britkih prstiju kapiram da bi cudo proslo vec

Osim busida on nek ostane da pise ostro ljute postove i tripuje zajebanost

http://www.pulsonline.rs/data/images/2011-01-25/4830_91-marjan-risticevic---foto-zoran-loncarevic_af.jpg?ver=1295961894

Ne. Ponovo sporo kapiraš. Može svašta za mene da se kaže, ali da sam ikada nekome glumio zajebanog lika ovde, svakako ne.

Jedini koji piše oštre postove i glumi priprostog džukca, stalno se pravdajući da drugačije ne ume, si ti. Takođe si jedini koji konstantno glumi izdrkanost. Plus si postao radio Mileva pa prenosiš kao ženturača neka. Nije ti ovo njiva, a nisam ni ja tvoj rednečki ortak, i nismo vadili zlatice iz krompira zajedno kao klinci po Bečmenu, pa da ti konstantno tolerišem Marjan Rističević komentare.

ал најјаче ми ово што све као заболе курац за тилма а сви се око њега расправљају већ 4 сата, ЛЕЛ

To htedoh da kažem. Naravno bez ovog LEL

Ne. Ponovo sporo kapiraš. Može svašta za mene da se kaže, ali da sam ikada nekome glumio zajebanog lika ovde, svakako ne.

Jedini koji piše oštre postove i glumi priprostog džukca, stalno se pravdajući da drugačije ne ume, si ti. Takođe si jedini koji konstantno glumi izdrkanost. Plus si postao radio Mileva pa prenosiš kao ženturača neka. Nije ti ovo njiva, a nisam ni ja tvoj rednečki ortak, i nismo vadili zlatice iz krompira zajedno kao klinci po Bečmenu, pa da ti konstantno tolerišem Marjan Rističević komentare.

ne da kapiram sporo nego ne kapiram uopste tj jebe mi se da te kapiram a jos manje da ti se pravdam

Ovo za njivu i zlatice je iz busidove knjige uvredljivih posalica i kao takva potpuno nedosledno komentara ili odgovora a ovo drugo za tolerisanje: ajde molim te nemoj vise da me tolerises...evo daj sve od sebe, prenapregni mozak i izvredjaj me surovo onako kako samo ti umes o busido prejebeni dezurni vredjacu eminentnog sajta izvredjaj me da zazalim dan registracije i pokunjim se prekrijem cebetom becmenske proizvodnje preko glave i pojavljujem se ovde samo kada ti nisi tu uz konstantan strah da se pojavis i isprozivas me sjajnim forama na racun rodne selendre

ili se pozali vidri da me banuje, sta ti je lakse

Kad smo vec kod rodnog mesta ne mogu da ne primetim da imas fetis prema takvima poput becmena i cuprije npr pa evo svrati do becmena na druzenje sa rednecima prigradskim prijace ti za buduce mentalno zdravlje sigurno

Jedini koji piše oštre postove i glumi priprostog džukca, stalno se pravdajući da drugačije ne ume, si ti.

True. Osetio na svojoj kozi.

Jebiga, kad ste pustili paore da se sire po sajtu.

Hahahaha vidi ovog sad
koji sam ja magnet za debile jebem ti sve

koji sam ja magnet za debile jebem ti sve

Hvala, odoh sad.