Prijava

Pa čekaj brate, nije ti zaključana tema, a Cik i ne može da je zaključa. Paše mi da postoji iako ne garantujem da ću odgovoriti na svako pitanje.

зајебавам се ја за видру, наравно да нећу да је размодујете, преко чијег ћу онда налога да читам мод форум и свакакве ствари које пишете за мене

Сантјаго Коровјов

Cik, brate, ajde da makar damo šansu i temi i sajtu da živne.

KAo da nekoga ovde realno boli kurac za sajt. Šatro, krivo im za Vuku. Jeste, da. Pa, bre, ljudi koji su na ovim "ozbiljnim" temama pisali vole spem više no 'leba da jedu i to je sasvim OK i njihovo je legitimno pravo. Spem oslobađa od teskobe i tako tih stvari.

Pa čekaj brate, nije ti zaključana tema, a Cik i ne može da je zaključa. Paše mi da postoji iako ne garantujem da ću odgovoriti na svako pitanje.

Brus, ono odgovorih Ciku, na onaj njegov komentar. Džaba postoji tema ako će svi da krenu sa stavom "nećemo dobiti odgovor, makar ne zadovoljavajući ili nešto slično". Hoću da kažem, i autori treba da daju šansu temi, podjednako kao i vi.

KAo da nekoga ovde realno boli kurac za sajt. Šatro, krivo im za Vuku. Jeste, da. Pa, bre, ljudi koji su na ovim "ozbiljnim" temama pisali vole spem više no 'leba da jedu i to je sasvim OK i njihovo je legitimno pravo. Spem oslobađa od teskobe i tako tih stvari.

Cik, brate, da se ne vraćamo na priču o tome kakav spem je prihvatljiv i gde je prihvatljiv. Nebitno je. Inače, glupo jeste, ali meni jeste krivo da sajt propadne. Upoznao sam priličan broj gotivnih ljudi ovde, bilo da su na sajtu i dalje ili nisu, opet su deo sajta i sa dosta ljudi sam u kontaktu i dalje.

e, a i imam jos jedno pitanje: ko ste vi da procenjujete u ime autora da li je neko uvredjen?

recimo ono juce dzonijevo sto me banovao je bilo tipicno izdrkavanje tipa "banovan si jer mi se moze lol", bez poente, razloga (vejv nije uvredjen, prepucavamo se stalno onako) i efekta (odmah sam nastavio sa mome).

i koj kurac, ako je tako to bilo vredjanje, tako je verovatno za svaki jebeni ban za vrejdanje.

ko bre to ima toliki ego da moze u tudje ime da proceni dal je neko uvredjen. ako sam uvredjen ja cu da kazem tom sto me uvredio da je preterao. ako on ne slusa, tek onda cu moderatoru.

vise i ne mora da se objasnjava modovima koliko grese,nemoguce je da sami ne vide,postoji jedno pitanje koje je spoj svih tih pitanja i jako je duboko
Z
A
S
T
O

jebote, ovde više postuju bivši i sadašnji moderatori nego svi ostali, odoh ja da gledam Potera na B92

одох да питам кајзена пошто неће нико да ми одговори

težak nolajf tema, sreda je veče, ima izalaka gde oćeš

Pa evo da ti odgovorim korektno.
Ako pucaš na nekoga i taj neko ti oprosti (pošto mislim da je teško da ti baš i ne zamjeri) to je poprilično slično kao oružani napad jer sistem ne prepoznaje krivično djelo "pucanje na čoeka koji se ne ljuti".

E sad, problem ođe nije što je moderator nekoga banova u skladu sa tim pravilima, nego je problem u tome što takva pravila postoje. Ovo je sajt za razonodu a ne kurs za zakonodavce.

EDIT:

težak nolajf tema, sreda je veče, ima izalaka gde oćeš

Ja čuo da ima kokaina u barseloni... a uskoro će i redakcija kurira...

Definitivno treba napraviti jednu ljubaznu listu koja bi se vremenom dopunjavala i na kojoj bi pisalo ban povlači to to i to, jasno i precizno bez izuzetka. Tad se sigurno neće otvarati n tema zašto ovo, zašto ono, što je on banovan a ovaj nije itd.

САНТЈАГО КУРВОЈОВ ХАХАХАХАХХА

Tako je, pseto!!1 Sem što moj post nije spem, nego je logično i u isto vreme koloritno pitanje: koga zabole kurac koji su razlozi zašto se nešto dešava, kada odgovori neće biti dati, a ako i budu dati onda neće biti zadovoljavajući i onda će se ovakve teme otvarati na svakih nekoliko dana, a to server ne može da istrpi i onda će da padne i onda će ljudi na FB stranici umesto komentara na sadržaj pisati zašto sajt ne radi, a to smanjuje ugođaj.

Ne shvataj ovo sto sam pisao licno brate, uopste nije bilo upereno ka tebi niti bih hteo neku raspravu sa tobom-smatram da nema potrebe jer nemam problem sa tobom.

Cak se i slazem sa ovim tvojim postom ali moje pitanje je bilo upuceno iz drugih razloga.

Ne shvataj ovo sto sam pisao licno brate, uopste nije bilo upereno ka tebi niti bih hteo neku raspravu sa tobom-smatram da nema potrebe jer nemam problem sa tobom.

A, jebote, moram uvek da crtam: dva uzvičnika (uskliknika) i kec = nisam jebeno ozbiljan, nisam uvređen, zezam se and stuff like that. Ubijate svaku zabavu.

Banuj ga ZYC. A da, ne možeš hahahahah! DUHOVITO U TRI PIČKE MATERINE, ZAKLJUČAJTE TEMU!

električar

Banuj ga ZYC. A da, ne možeš hahahahah! DUHOVITO U TRI PIČKE MATERINE, ZAKLJUČAJTE TEMU!

Najbolji post na ovoj temi, po33.

Vidi se da ne jebete...

A, jebote, moram uvek da crtam: dva uzvičnika (uskliknika) i kec = nisam jebeno ozbiljan, nisam uvređen, zezam se and stuff like that. Ubijate svaku zabavu.

Ok brt, preksinoc me napadose ovi sto im krivo pa pomislih da je i tebi