Prijava

Gde ima pivo koje kosta jedan hleb?

Lav je 60 centi, hljeb 70. Dakle, pivo jeftinije.

A 30MB jedan album sa slikama (pojma nemam koliko staje slika u album pa nek bude neki manji)

chavezova jedinica mere----otvaranje vrata od voza
1 ovov=70 dinara

Napravio bih analogiju sa kantom od 10 litara. Objasnio joj da se na USB može "nasnimati" određen broj epizoda Radašina, a da je 30 MB zauzima prostor do prvih reklama prve epizode, što je otprilike isto ko kad u kantu naliješ čašu vode od 2 deca. Skontala bi baba, znam.

Ujeo bih je jednom baš ono mega jako i reko: baba to ti je kad te ujedem triest puta ovoliko, a baba kae, ili jednom za klitoris

Objasni joj to kao konjsku snagu. I auto ih ima ali se konji ne vide. Ovde su još manji, ali mogu mnogo toga da ponesu.

jel zna baba sta je napon?

Radjarde, leba ti priznaj koju drogu koristiš, nekako mi se čini da je taman za kontemplaciju o vrlo bitnim životnim stvarima, rado bih je konzumirao. Podeli i sa nama i sa babom ti.

Treba malo uprostiti, tako da ne preporučujem da se odmah ide na ono "Kilo (K) nije hiljadu, nego 1024".

Kilo (K)

iznerviram se kad ljudi ne znaju kad se koristi malo a kad veliko slovo kod prefiksa a pametuju

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/31/7b/7c/317b7c7a2050e27953eeb0a6c035710f.jpg

Al kako da joj objasnim kolko je trideset megabajta?? Dvesta kilobajta?? Šta zna baba šta je minutaža muzike u WAV formatu, bitrejt, JPEG il šta ti ja znam. Pomoyite

30Mb je 9 ovakvih Kolungi. A dvesta kilobajta je je Kolunga od dojke pa naniže.

KLOKANE NA ŠNICLE KOLUNGE U KAVEZE!!!!

ПРАВДА ЗА ХАРД ДИКСЕВЕ, МНОГО КРАДЕДУ!

Probaj sa dulumima ili jutrima zemlje.....pa koliko čega stane na dulum ili jutro zemlje......ako posiješ pšenicu stane xxxx tona, a ako posadiš grah dobiješ yyyy tona...kao različiti formati.....pa tako na 30MB spremiš ili 3 slike ili 10 pjesama.... bla bla...itd...

Baba, to ti je 10 minuta Male Neveste u niskoj rezoluciji.

jugs, onda moraš objasniti i šta je rezolucija ;-)

Bruce
480 komodora 64

kolko to dodje komada74

Baba, to ti je 10 minuta Male Neveste al k'o na starom televizoru da je.