Prijava

Prestajem da gledam ! Alo ljudi cenzura je dostigla vrhunac posle Kesića i Olje Bećković cenzurisaše i Macu!

Brate nisma ni upalio reko necu ih vise ni paliti picke jedne, ali sad ima da ih gledam i dalje.

кажи им да ћеш да их рекламираш на делије вукајлија ако врате мацу.

Postaje zanimljivo!

Pa prenosi šta se dešava
Kakav ti je to post "postaje zanimljivo"!

Niko, Boro leži, pukla mu čarapa.

Sve moramo iz tebe da vadimo klještima uopšte ne umeš da prepričavaš radnju!

тема је зрела за закључавање, више ни расни не прати.

Rasni, jebote omanućeš razred. Uzmi uči, šta se zamajavaš sa kurvama i propalim kvazi pevačima...

Pa kako da prepricam kad se nista ne desava.

ево ривју хајлајтс од синоћ, кацам лего укључио био преглед дана, извришто сам од смеха.

сцена 1
- хасан и тома пантерс (тома патерс еј лоло) једу и причају неком лику како су били на мардељу хахаха, пази циган и муслиман у ријалити шоуу који су сад условно речено некакви угледни успешни грађани на које се угледа земља причају о догодовштинама из затвора 76. и 78. плач.

сцена 2
- цуца и неки лик чапре, и жека он каква ти је то тетка на биџи лоло ко мушкарац, а она жека па јбг ја сам и пушила пљуге у од 2. разреда, после се јавља нека жена тражи да цуца отпева нешто каже она је фино дете, реко фино дете што има тетке по бицепсима, пљуга са 9 година и има андерејџ секс са шабаном лоло

сцена 3
- буде се, кадар на мими оро, она у неким тачкама као створење из пакла да гледаш оно је стравично, изневерово сам. лик у кревету дуби на глави али буквално дуби на глави у некој пози нереалној. кадар на мацу, маци се види усна од пичке како прелази преко гаћа хахаха и чмар се баш назире, а она нешто плаче хаха.

ја сам плакао у кревету на ове нереалне приче како то све надреално изгледа да то иде на тву итд.
има још ал журим сад

NE RADI STRIM VIŠE!

gledam danas neki kviz na hepiju, i u jednom momentu prebace na neku devojku koja se pošteno razgolitila i ide neka pesma SISE,DUPE MOJE SISE,DUPE, tako nešto.
vratiše posle par sekundi na kviz

kako da se ne gleda ova preljepost, a ovaj matori vrac uvek se tu nadje hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=2USxGDtXHnE

Remi Srbijaпре 51 минут

ВОСТАНИ СЕРБИЕ ДАВНО СИ ЗАСПАЛА, У МРАКУ ЛЕЖАЛА, А САД СЕ ПРОБУДИ И СЕРБЉЕ ВОЗБУДИ !

looooooooooooooooooooooooooooooool

а и овај врач буквално, волшебник хаха

hahahahaha najludji lik

хахахаха ал буквално ВОСТАНИ СЕРБИЕ ХААХАХАХАХАХ