Prijava

Okej, posle par dana razmišljanja i previranja odlučio sam da se sam prijavim za najvećeg kralja sajta ikad.

I pod 2 prijavljujem Tibora Vacija.

Glasam onda za tibora
izvini caro ipak je tibor mađar a ja sam iz vojvodine lolo

Prijava zato sto se zna da jevreji vladaju svetom, pa bi tako trebalo da bude i u ovoj nasoj maloj ekumeni.

Nemoj se ustručavati caro, naši smo

L O L
O
L

Tema dobija smisao, videlo se da nije glupa. Samo nekraljevi, poput rasnog, su mogli da je popljuju.

PREDLOG 3:

##########
# DZANKEE #
##########

Razlog: MALI ZLOJAVAC LETUJE U HURGADI

E dushane tebra posao od kuće 1001 noć

Šta je značila ona fotkaja na avataru od pre sto godina. Neki lik u crvenoj jaši? Neki kačket nešto

Sto bio ti?

Rasni je konjušar kafanijaški koji piše šta mu drugi govore tako da se ne očekuje ništa posebno od njega.

Jel realno da je postao droca sa četa. Nikad to ne bih očekivao od rasanog.
Sve, ali to nikad.

Zato ga diskvalifikujem zbog kurvinjskog ponašanja

Eru kad će glasanje?

I mama ti se kurvinjski ponašala kad su joj doktori rekli da imaš daunov sindrom pa je odlučila da te ostavi u životu.

hahahahaha. To rasni, mora da pazi ko i šta kada sme da ti kaže.

Јеботе колико се борите око неких ситних титула, добро нисте изабрали јебеног маркиза Вуке
Потпис да могу да се смејем сиротињској похлепи

meni je moja baka najveci kralj i ne zanima me sta drugi kazu,jer moja baka kada treba grdi me ali ja znam da ona to radi iz dragosti a onda nakon sto se prodere na mene poljubi me u chelo da znam da je sve u redu...

Znaci ovo su lazirani cekaonicarski izbori. Ovo treba zabraniti da taj smrad ne prelazi na forum.