Prijava

eu nikako.
rusija njaaah.
više bi godila trgovina i uzdržana nesvrstanost pa da imamo trgovinu 1za1 a ne 50za1.

БАНГЛАДЕШ АААААААААА

исто, лоше обе варијанте. ал све боље него неки кинези ил тако неки комуњарско источњачки пакао. кад бих моро да бирам еу ил рус, онда русија, мада и мурика ал да нисмо преко света.

eurokrem al samo crna strana

ni jedno ni drugo,oboje su STROGI i jebace nas
ovako samostalni smo kul,ne diramo nikog,niko nas ne dira

Za koju službu radiš? Domaću ili stranu?

legalizacija ganje je sve sto treba ovoj zemlji,al objasni to averedz mnajmunu

Bože, o šta vi uopšte pitate!
I EU i Rusija jedu govna.
Kad god nam je pomoć trebala ni Rusija ni države današnje EU nisu bile baš u ispomoći
Lepo, kad bismo mogli, k'o Švajcarska da smo neutralni i sve u pičku lepu materinu.
A ako već ne može tako, ja bih radije Rusiju, negoli EU, bar nas vezuju neki daleki zajednički koreni, ako ništa drugo...

EU bi nas sjebala ko Grcku.
Rusija nas ne bi sjebala, al nam ne bi ni bilo nista bolje.
Nista bez Yugoslavie :(

Nista bez Yugoslavie :(

Jugoslovene, ma koliko dotična idilično zvučala, i ma koliko se nadala da se sprdaš, nadam se da si primetio da Srbi i Hrvati imaju tendenciju da se pokolju kad su u zajedničkoj državi. Ovako, odvojeni, bar smo mirni. Tako da... Jedna je otadžbina i ja za to biram Srbiju

ajde bezi spadahdgstsudtaosca
majmunske postove nemoj poisati na istoj strani na kojoj sam i ja
sacekaj barem sledecu

jugoslavija al bez hrvata makedonaca slovenaca cinacra bugaroidnih crnogoraca i ostalih šiptara
bosanci da priznaju da burek nije samo smesom i kul smo

Није битно да ли смо са ЕУ или с Русијом, о даље смо гоwна

Ja sam za! Mislim za predlog iz prvog posta a ne ovu sumadiju sa jos max 2 grada koju bi nazvali Jugoslavija iz posta iznad.

mjok, bosna crna gora bez vlade gergieva i apićemo još koje parče od bugara ili ćiptara kućeš više

Ljubim ruke spadaschiavonesca.
Ja bi Yugoslaviu al samo Bosna, Srbija i Crna Gora.