Prijava

Ahahahaha, hoću Caro...evo oma...

znaš kolko me zabole, nego eto kenjamo malo da ubijemo vreme...

Ajde nemoj da se pravimo sad tu kad znamo obojica koliko je važan skor kada mladom majmunu objašnjavaš neke pojmove. Ne gleda te istim očima kao nekog jadnika u top 200

kako je to iz ove perspektive zapravo bilo vizionarski, sad bi leglo ko šaka na oko :)

sajt koji ne može da se spemuje i nije neki sajt. Previše sterilna atmosfera.
Ni hejteri nemaju prostora. Nije ni čudo što niko ne dolazi.

Komad1974 kad se pojavi kao pamela anderson da mi je poslala sms

Niko više čak ni ne jebe virtuelno.

Haha, bole kurac mlade majmune dal si 10ti ili 1110ti...što je moglo da se vidi na primeru goreprisutnog Brusa u pretposlednjim dešavanjima, izvinite na indiskretnosti...

Nego suviše dugo sam tu pa i kad liči da budalim i penim po forumu il komentarima meni smešno...

Smešno je kad mladi majmuni misle da si ti pržiš na njihove majmunarije. Zbog toga je reč o mladim majmunima

Nekad su se poštovali autori koji su visoko rangirani, nije se davao minus na njihove defke. Sad je demokratija, drugo vreme, botovi više ne slušaju, malo im po jedan sendvič...

Pa onda Bruse daj po dva sendviča i sokić pride :)

Nekad autor beše
neko s kim se dičiš
nekad beše čovek
sad na svašta liči...

gonzo
Pa onda Bruse daj po dva sendviča i sokić pride :)

gonzo
Pa onda Bruse daj po dva sendviča i sokić pride :)

http://www.blic.rs/data/files/2015-03-26/10056_blicstrip2367cmyk.jpg
hahahhahahah

ne ide gonzo, ako dam dva sendviča i sokić onda za pola godine traže i kafu, stojim nepokolebljiv kao Verbić :)

bože bože. Gde mi živimo.
Srbija 21 vek

Sve bre da ih otpustiš Bruse

Sad samo lupaju minuse Dogu i Straji, opale devet minusa i menjaju nalog, da se ne posumnja :)

I da nadješ druge, bolje botove...takav autor zaslužuje samo najbolje...

Bruce
ne ide gonzo, ako dam dva sendviča i sokić onda za pola godine traže i kafu, stojim nepokolebljiv kao Verbić :)

Daj dva sendviča sada.
Za pola godine pregovaraj oko sokića, i daj im ga za godinu i po.
Za dve i po im daj i kafu.

A onda možeš posle i stranku da promeniš pa sve ispočetka. Od jednog sendviča. Četvorogodišnji plan. Jbg.

A onda možeš posle i stranku da promeniš pa sve ispočetka. Od jednog sendviča. Četvorogodišnji plan. Jbg.

Ja pregurao i prvu petoletku, sad mogu u penziju na Beskintos :)

Obećaj im da ćeš možda da im daš sendviče na kraju trećeg kvartala ako dozvoli kazan...kad već imaš dobro srce i ne možeš sve da ih otpustiš..