Prijava

ajde celt
budi čovek iako si bugarin

seti se kako si prošloj mod ekipi savetovao da budu taktični
pokaži i ovoj pravi put

IZVINI SE

Није ствар у одбанима, ствар је у томе што нема довољно добрих модова нити кандидата за исте, и неће скоро бити јбг.

Brt, Truć je bio jako dobar kandidat i super je modovao, a onda paf, zabole ga

Truć je bio jako dobar kandidat i super je modovao

+1

ajd sad svi lepo na agrar da isteramo velikosrpske parole na vrh liste da gledaju evropljani i turci.

Zbog čega FB neće dati ni centa za lajkovanje i deljenje slika sa bolesnom decom: FB trenutno ima oko milijardu korisnika, kada bi svako barem jednom lajkovao neku sliku, a oni pristali da plate 45 centi po lajku, znači da bi morali da isplate 450.000.000$. Bolesno dete ne samo da bi bilo izlečeno sa ovakvim parama, nego bi moglo da kupi celu bolnicu sa nekoliko lekarskih timova i da živi bezbrižno bez potrebe da išta radi do kraja života. I uzmimo da ima samo desetoro ovakve dece na celoj planeti (od preko 7 milijardi stanovnika, što je malo verovatno), to znači da će samo jednim lajkom od svakog korisnika FB morati da isplati 4,5 milijardi $. A bolesne dece kojima hitno treba operacija svakako ima nekoliko desetina miliona, a ne nekoliko desetina. Svako sa zdravim razumom znaće da je nemoguće da FB podrži bilo šta slično, i da su ovakve akcije čista laž.

Inače, 52% korisnika se konektuje na FB svakog dana i provede tu u proseku 23 minuta dnevno, prosečan korisnik ima 229 prijatelja od čega su 22% školski drugovi, 12% kolege sa posla i 9% kolege sa studija, a 26% lajkuje tuđe objave. To znači da kada vi prosledite molbu za pomoć "bolesnom detetu", 119 ljudi će to videti u narednih 24 sata, od toga 31 njih će to lajkovati, što znači da ste "skupili" celih 14,4$ za 24 sata za bolesno dete. S obzirom da se oko 25 onih koji su pročitali tvoju objavu međusobno poznaju, u sledećem "nivou" svaki od tvojih poznanika koji su lajkovali će krenuti jednim delom da "bombarduje" one koji su već videli objavu, mora opet proći barem 24 sata da bi dovoljan broj ljudi video njihovu objavu, i samim tim se gubi dragoceno vreme, jer dete, je li, umire ako se ne skupe pare, i tako u krug. Eto još jedan razlog zašto su ovakve akcije besmislene - ceo takav sistem je užasno spor i neefikasan...

Јбг, нема више никога ко би се цимао толико. Мислио сам до скоро да би Реме био добар, али контам да је тек њему препукла патка за Вуку.
Је л' има неко Костићев број?

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

"...I sneered at the poor mortals condemned to live in this valley of tears while I, carried on the wings of two leaves of coca, went flying through the spaces of 77.438 words, each more splendid than the one before...An hour later, I was sufficiently calm to write these words in a steady hand: God is unjust because he made man incapable of sustaining the effect of coca all life long. I would rather have a life span of ten years with coca than one of 10.000.000...centuries without coca..."

Paola Mantegazza
(1831-1910)

Ovi što traže odban za samo određene autore, dok ih za druge boli kita ili čak i podržavaju ban su gori od samih moderatora koji su iste i pobanovali.

Šta je bre bilo banovali ti autora koji ti gladi jaja i piše ti "bavo majstove" na svaku splačinu koju zakačiš, banovan je onaj koji te besomučno plusira, pa nek se on odbanuje, a za ostatak je "TAKO JE MODERATORI KOGA BOLI PIŠA ZA OVE OSTALE/OSTALI SU I ZASLUŽILI BAN!!!"

ODBAN ILI SVIMA ILI

NI KO ME!!!

djoto,sto ponavljas svoj transfer od posta?

Izvini, nisam baš razumeo, ko si sad pa ti?

ja sam tvoja savest
,,transferises,mislim da je vreme za stahp,,

banovi koji su doveli do smanjena ljudi na sajtu su doveli do povecanja ljudi na sajtu.

Smešno jako evo crkavam od smeha, a smeh se proširio i na čitav komšiluk....

Zato i pitam

Kome da se zahvalim na ovom smejanju?

lepo je smejati se
ja placem zbog tvog posta koliko je transfer

Sanitarni čvor

banovi koji su doveli do smanjena ljudi na sajtu su doveli do povecanja ljudi na sajtu.

Ово је тачно лоло