Prijava

i zasto? ja bih, jer greota onog deteta
STA BISTE URADILI ZA DJOVAKA

zasto da ne, uvek tu kad je frka

Tipa neki oće da ga biju i ja da ga branim? To?

Ili neko ga vredja ovako u kafani Djovaka nigde samo mi pjani a ja krenem da bijem ovog ßto vredja djovaka?

Ili u autobusu ili tako nesto?

Nisam razumeo pitanje profesore pa ako hoćete da objasnite i iskoristite u rečenice.

šta je pitao javio
i jel dolazi u obzir zamena u vidu stavljanja ruke u ključalu vodu do lakta ili tako nešto

dolazi u obzir. treba promeniti ime teme u sta biste uradili za djovaaka!
sve to javio, sve sto si naveo. pa cak i u rat da treba da se ide za djovaka - da se ide,

Ili ako može da se gurne cajper ciganjki i oliže prs u zamenu za da se bijem...

al da mi objasniš prvo u kojoj situaciji i šta ja imam od toga...

Kad ovako igra kao sad protiv veverice, ja bi sišao na teren da mu lupim jednu roditeljsku zaušku.

Pa ne znam baš, da si reko za vučića ili vulina ili zoranu ministarku znao bi odgovor a ovako ne znam...

pa nemas nista od toga, isto kao sto nemas nista od odlaska u rat. ali eto tako. nebitna je situacija, po treci put, bitno je da je za djovaka.

ja bi ubio, ništa više

Ma kako to nebitna, na primer ako neko kaže djovak kosovar zgrno pare i ja moram da se bijem neću jer je istina...al na primer ako neko kaže djovak prodo kosovo opet neću bole me...daklem bitna je situacija..jer na primer ako ga biju ganferi na banjici ili ga ona moja rodjaka od žene mu bije ga e onda bi ga branio...

e to, recimo neko prica da je mal istefan gej, jelbi se potuko? ja bi.
ili reicmo neka baka sto je retkost pocne da pljuje djovaka kako se hefta u dvojku a misvi iz pouzdanih izvora znamo da ima zenu i decu i da je latentni feget

Stefan nikako ne mere biti gej. Ime mu jednostavno ne dozvoljava.

da, stefan je bas cool. cak bih ga i jebao

Jok bre, ko mu jebe matwr kosovarsku nek se hefta gde oće...

al na primer tebe neko da dira ja bih došo da te brani pre nego djovaka on ima pare i može da plati da ga čuvaju a ti imaš samo babu a ja bih ti pomogo i branio bihte kao svoj svog sina ili dete neko ili nekog bratučeta i svastičića na primer...