Prijava

čeček nešto razmišljam šta ako stefan isto bude imo dece šta onda možda bi bilo ljucki odma da se organizujemo bar mi sa vukajlije neki fond da napravimo da ima posle se možda svi uključe za nas 1000e godišnje ništa za andjelka budućeg mnogo(imam tako neki filing da će se zvati) a ako bude nerodjen jebiga nema vezee o5 trebaće stefanu za bazen

na dsu bih pojeo aortu đovako ko Rik iz walking dead

ѕа дјовака бих се потуко кад не би глумио прегеј конобара

Ne bih zato što sam pička, grozim se nasilja...

ЈА НЕ ОДЛУЧУЈЕМ ДА ЛИ ЋУ ИЋИ У БОЈ ПО ТОМЕ КОЛИКА ЈЕ СИЛА КОЈА МИ ПРЕТИ ВЕЋ ПО ТОМЕ КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМ.

u tome i jeste poenta da pobediš svoje strahove oslobodiš svoju ličnost i moliš se djovaku do sudnjeg dijema i izgradiš mu hram u kome će i tvoja deca moći da stavljaju pare na njegove postere

ЈА НЕ ОДЛУЧУЈЕМ ДА ЛИ ЋУ ИЋИ У БОЈ ПО ТОМЕ КОЛИКА ЈЕ СИЛА КОЈА МИ ПРЕТИ ВЕЋ ПО ТОМЕ КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМ.

TO

nego ko je za
što se tiče moje pprve inicijative na početku strane gore?

Ima dovoljno on Monažana, Monakijanaca, Moničana ili kako god se zvali da se biju za njega.

bih, ako bi porez platio.

pogrešna uplatnica evo pravog↓↓↓
http://www.dodaj.rs/f/J/ZN/42bV2Jj2/01-porezpoodbitkunalogza.png
ajmo vukajlijaši malo pozitivnog duha za stijefu za majkusrbiu neće vam pasti kruna
šta ako se i stefan bude drogiro kako će onda andjelko da živi oće li umreti od gladi oćemu biti hladno oće li ostati na ulici oće mo ga ostaviti sa ocem narkomanom da ima traume dete nedužno? budimo filantropi mržnja će uništiti ovaj narod. poz

Kako je jeleni bilo lepo dok se poradjala djovak unajmio najboljse doktore.
Moja keva plakala i urlikala srce joj stalo tri puta dok je ova likusa jebeno uzivala