Prijava

Valjda će Vučić ostati na vlasti dok mi ne prodje ban da mogu da pravim postere o njemu.

Подржавам у целости!

Hahahaha da bleji na cetu i banuje spemere????? Ahahahaha
Inace moderatori mogu da stignu i duplo vise nego sto ima dnevno da se cisti, al nece.

Podržavam i predlažem sebe za komunatora.
Ako može.

И ја предлажем себе. Воле, направи листу кандидата и да гласамо!

Vole hahahahahahhahhahahah

Molim Kajzena da se izjasni o ovoj temi!

ne podrzavam,sta vise transfer dozivljavam

Svi koji misle da moderatori mogu išta da promijene na bolje na sajtu žive uuuuuuUUuuuUU snoOOooOOoviiiIIiiiMaaaaAAaaAA.
One prošle smo makli jer su banovali sve živo i mrtvo ovi sad ništa ne rade i tako i treba da bude. Moderator je neko ko stoji u vitrini i izađe iz nje samo kad treba nekog baš teškog mymuna da banuje, ostalo treba da bleji u vitrini.

A i ako su vam d/p/r stvarno toliko dobri koliko mislite onda će se lako primjetiti među tolikim "smećem"... na kraju krajeva ko dobro piše valjda ga ovi što čitaju uprate tako da ne vidim neki razlog da se mnogo cimaju oko zatrpavanja njihovih remek djela.

realno kad nista ne radi skroz su kul
skroz gotivim danasnje modove
a ovi sto traze aktivne modove i nekoga ko ce da brise i banuje stalno od njih dozivljavam transfer,kakvi slabici jbt,a pogotovo ovo komunalno koji kurac
i ko je ovaj vo iz kupusa nikad ga nisam ni video na forumu ahahh

sajt je puko otkad je kajzen počeo da uvažava predloge neiživljenih majmuna i kompleksasa.
naaaa dobili ste šta ste hteli. I šta sad?
Sad ćete da kenjate kako su drugi krivi za lošu posećenost.

PA KO JE JOŠ VIDEO DA JE NORMALNO DA SE OBARAJU RANG LISTE POSLE NEKOLIKO GODINA? LJUDI BILI I NAVUKLI MASU DEFINICIJA I OTIŠLI
SAD IM SE ODUZIMA RANG?
PA OBRIŠITE ONDA DEFINICIJE

One prošle smo makli jer su banovali sve živo i mrtvo ovi sad ništa ne rade i tako i treba da bude. Moderator je neko ko stoji u vitrini i izađe iz nje samo kad treba nekog baš teškog mymuna da banuje, ostalo treba da bleji u vitrini.

nerealna glavica haahahh

Pa vama spermerima najviše i odgovara bezvlašće. Ja to razumem. Samo ne razumem Kaizena koji tu bahatost dozvoljava.
KAZANE, JAVI SE I SPASI SAJT!!!

кајзена боли курац

иначе сад овакво стање на сајту је до јаја, само да је чет мало живљи било би савршено

Nema Crnogoraca, pa zato!
Gde ste Crnogorci?

Ja to razumem.

Batine koje sam dobio u kupusu me nisu ubile, a kao što narod kaže - što te ne ubije, to te ojača. Zato sam ovde jak kao bik i luđi nego ikad. Imate sve razloge da me se plašite.

Kaži Nešto. Nešto si hteo?