Prijava

Ne znam da li je već bilo takvih predloga, ali i ako je bilo, očigledno nije realizovano.
Mislim da bi doprinelo popularizaciji da svi oni, koji uđu na Vukajliju, mogu da vide najpopularnije definicije (postere, reakcije) na sajtu. Dakle, na stranici koja vam se otvori kad uđete na sajt, tamo iza Indeks dodati i Top 10. Pa kad se to otvori, da ljudi mogu da vide najpre Top 10 definicija svih vremena, pa onda redom Top 10 za 2007, 2008, 2009. itd. - sve do Top 10 definicija tekuće godine. Naravno, isto to važi i za postere i reakcije.
Pretpostavljam da bi tako nešto doprinelo tome da se slučajni posetioci duže zadržavaju na sajtu, a novajlijama da imaju neki obrazac kako se kreiraju dobri sadržaji.

Pretpostavljam da bi tako nešto doprinelo tome da se slučajni posetioci duže zadržavaju na sajtu, a novajlijama da imaju neki obrazac kako se kreiraju dobri sadržaji.

Pomoglo bi novajlijama da nauče kako se pravi shomy kajgana

Ajde prekinite da smarate za dobrobit tuđeg sajta.
Što ne promovišete koka kolu ili jafa keks, neki predlog za ambalažu im uradite gratis.

jebeni sektaši

Ajde prekinite da smarate za dobrobit tuđeg sajta

upravo, josh kad chujem izraz GAZDA za kaizena

Gazda, hahahha. Krajnji domet nubarluka.

E ljudi aj se dogovorimo da pošaljemo neke pare kajzenu da malo plati nekog programrera da poboljšpa forum kontam da bi više mase dolazilo a i gazdi bi bilo bolje.

ZATO SHTO KAD JE SAJT BOLJI IMA VISHE POSETA PA GAZDA MOZHE DA PRODA REKLAMNI PROSTOR JER MU JE TADA BOLJE

hahahahaha transfer od teme

kad neko kaze gazda za kajzena oblije me najhladniji znoj od transfera

ja sam chuo da kaizen ima odabranu ekipu animir dama koje placa mesechno da otvaraju ovakve teme

otvorite podforum

G
A
Z
D
A

pa tamo furajte

P
R
E
D
L
O
G
E

Gazda je kod nas izraz kojim se mi Cigani obraćamo Srbinu da mu maznemo kintu.

Ne vidim problem u tome, deluje kao fina ideja. Da li bi se kaizen iscimao za to drugo je pitanje.
Moglo bi i da se iskoristi za kreiranje takmičarske atmosfere. Tipa, prvi, ili prva dva uradka u top 10 za neki mesec se odabiraju, čime stiču i uslov za uži krug na godišnjem nivou.

Mlada partizanka cura sa kvalitetnim smislom za humor

lol ovo jos gazdastiji predlog

hahahaha koja transfercinaah hahahahaha