Prijava

Pozdravljam gest. Odlično doktore.

Podržavam.
13.) Nemojte kačiti obrisanu definiciju iznova i iznova jer možete biti banovani zbog spamovanja. Ne, nije se nešto uzjebalo pa je vaša definicija nestala, nego ne zadovoljava kriterijume i moderatori su je obrisali. Potrudite se malo, pa napišite novu definiciju. Nije teško kad udješ u fazon.

Posle upotrebe WC-a obavezno ali obavezno perite ruke.

Novajlije, Vuka je puna! Nađite sebi drugu zanimaciju!

Šalim se. Sve je rečeno, pa se malo zekim :))

Mr.Moon - S' obzirom kolike su Srbi inadžije, ovim gestom ćeš ih samo navući na Vukajliju.

Nek' dođu. Kad čeljad nisu besna...

ja bih zeleo da dobijem neki savet kao novajlija :)

Savetujte me na pvt,lose mi ide...keve mi!

A sta da radimo ako nemamo inspiraciju za pisanje definicija? :)))

da se roknemo?

ja bre nemam. a ocu pojen xD

Čekaj da dodje. Ništa nećeš postići silovanjem definicija. Ni plagiranjem.

Кради форе, замаскирај, али обавезно се прави да си фин. То најбоље пали код женски...

Ja sam novi,obrisali su mi sve 4 defke koje sam napisao.Nisu možda bile ekstra(nisu sigurno),ali meni za početak su ok, i mnogo lošije su ostajale.Nisu bile uvredljive.U čemu je problem?Ako može odgovor,unapred hvala.

Ja sam novi,obrisali su mi sve 4 defke koje sam napisao.

Покушавај док ти не пође за руком.

Ne slusaj Slavka, njemu nijedna ne valja. Nije fora da pokusavas, nego da pises najbolje sto mozes, i procitas to sto si napisao bar 2-3 puta pre nego sto okacis.

Jeff Winger
Ja sam novi,obrisali su mi sve 4 defke koje sam napisao.Nisu možda bile ekstra(nisu sigurno),ali meni za početak su ok, i mnogo lošije su ostajale.Nisu bile uvredljive.U čemu je problem?Ako može odgovor,unapred hvala

I ja sam relativno nov. A što stvarno ne popuste moderatori malo kod postavljanja prvih definicija novih korisnika. Možda i bude neka kul defka, pa će autor i sam da provali šta najbolje pali. Mislim, ne mora da se preteruje, ali da im se pruži šansa u vidu-napiše pristojnu defku, odstoji dan-dva, dobije koji plus, komentar, pa kad vidi da nešto nije u redu, i sam će da provali valjda...

Bas naprotiv, kad su u startu niski kriterijumi, nije motivisan da pise bolje, sve prolazi. Ovako, u startu se lestvica postavi visoko, pa onda moze i da se izvuce kvalitet iz autora. Ako kvaliteta nema, onda sajtu nije ni potreban, barem ne kao autor, kao posetilac mozda.

14) прочитајте правила и савете које су раније писали модератори, али их немојте све узимати за озбиљно:
14а) ако имате неко питање - зашто сте бановани, зашто вам је нешто обрисано итд. - шаљите исти ПВТ неколицини модератора, а не само једном. Разлике у одговорима и нивоу излажења у сусрет су драстичне
14б) ако имате неко питање, такође је боља опција да отворите тему у којој ћете културно поставити питање - тема ће убрзо бити закључана и многи ће се изнервирати али ћете избећи проблем одабира коме да шаљете ПВТ, а да не шаљете свима
14в) ако видите да се негде псује, вређа, крше нека од "правила" које сте прочитали, немојте мислити да то можете и ви. То могу само чланови који су дуже време овде, модератори и остали повлашћени чланови
14г) ако видите да је неко добио 7 дана бана за неки преступ, па помислите да можете и ви мало да се зезате и да ћете добити 7 дана, варате се. Бан за новајлије је најчешће трајни, јер новајлије имају мали или никакав допринос сајту (број написаних дефиниција)

15) поставите одмах неку слику, и напишите одмах што више дефиниција. Чисто да не види свако баш на први поглед да сте нови. Нема везе ако су дефиниције безвезе, битно да их имате, а у противном ћете бити сматрани нечијим дуплим налогом, што даље може довести до низа других непријатности
16) ако баш не можете а да некоме не кажете нешто не баш пријатно, умекшајте то некако и обавезно ставите на крају вишеструки смајли, на пример: е смараш јако. :))))))) такође, можете линковати нечију дефиницију уместо псовке, нпр: http://vukajlija.com/jebi-se и онда вас највероватније нико неће дирати :)

Pa ne znam, ja nikada nisam imala nikakvih nesporazuma ni poteškoća na sajtu. Defke su mi na broju, svi su fini prema meni, nemam preterane želje da se zbližavam sa modovima i tako.
Mislim, ja sam ovde godinu dana, ne računam se u novajlije, ali meni je baš fino.
(ubij me, ali nemam pojma zašto sam imala potrebe ovo da napišem. :D)

па кад имаш тако малу слату сликици на аватару :)
ево још: ставите на аватар малу слатку сликицу и имајте сладак надимак, по могућству са смајлијем :)
ово моје је чист пример онога што не ваља, са додатком: немојте се замерати никоме, бар док не провалите ко су небитни чланови а коме никако не треба да се замерате ;)
ахахаххаа и напишите ово на профилу:
Petnaestogodišnjakinja.
Zašto ovo ističem?
Da bi mi se progledalo kroz prste. :D
:D