Prijava

što ne smarate olanika da je nepismen, nemaju svi živaca ako ćemo iskreno da pišu perfektno gramatički ispravno.

KVARIŠA
laboki13
ARIŠAVK

Da sam umesto "pratim te po forumu" napisao "jebem ti švecu", ti bi i onda mislio da sam ozbiljan.

a sto si onda napisao da me pratis po forumu, jel to bilo iz zezanja, to je kao nka fora?..e stvarno bulaznis ..ne pricas suvislo ni malo...gori si od onog seve iz nocne more..
mozda glumis verskog fanatika ali mentalno zaostalu osobu ne glumis nego jesi stvarno

Napisao sam da bih te zezao, pošto si odličan materijal za to. Kada kažem "zezam" onda mislim "jebem bez pardona".

demigode predugo si u sekti covece, ostetili su ti mozak, pises nebuloze..kako si me to zezao time sto si mi rekao da me pratis po forumu..samo pises neke nebuloze

Lavore, da toliko glup - shvatio bi. Lepo, napisao sam da te pratim jer sam znao da ćeš se primiti na to, pošto si rođena primačica. Napisao sam to da bih te zezao. Ti si se primio i zabava je počela. Džabe sada pokušavaš da izvučeš situaciju u svoju korist, kada smo te svi redom sjebali na poslednje dve strane. Idi spavaj, san je dobar za mentalno izazvane lavore kao što si ti.

zezanje jebeno...koji izraz iz 1986.
demigod beogradski mangup iz sfrj

olaniče, mekane glavice kao što si ti ne diram, pošto ste previše nekako nežni, lako lomljivi - mukice prave.

hahah sto lazes.moja reakcija na to je bila pazi ovog slepca tako nesto...jbt kakav si ti to jehovin svedok..samo lazes, svadjas se..dobro to sto pises nebuloze ponekad to je posledica ispiranja mozga pretpostavljam..a reci mi kakop si usao u te stvari?

hvala ti sto si me postedio tvog zezanja,stvarno ne bi znao kako da se izborim sa necim tako ljutim

pazi sta pricas labokv,znas kakvu zezu je pripremo preljutu

ol smisli srpsku reč s 2 slova z da nije zezanje

Začin CE.
CE=2 slova

EDIT: Zatcxtzin CE.
CE=2 slova

заза (чоколадица, а и загорка)