Prijava

Provali ollanika shto je otworio dushu :)

Pa ja mislim da svi na ovom sajtu imaju dušu, Marko, ja, ti, Fender, Granjka, pa i Valsinarb... I nije sramota pokazati je.

nisam ja ismevao olla shto je otovrio dushu, nego mu smeshno malo.
I to kažeš, samo veliko je pitanje vredi li pokazivati, odnosno otvarati dušu na sajtu kao što je vukajlija, ili na bilo kojem sajtu.

edit: osim možda na onom o ručku i receptima :)

само руси немају душу

Koji klasican luzer, pogledaj celu temu, samo si se ti jadnice javio da places kako je losa prozivka, kako ti satro jebes grobare... LOSER FOR LIFE

Imalo je dobre prozivke, al maloumni kreteni ne mogu da je provale jbg. I tačno, jesi "loser for life".

pa i Valsinarb...

Ovo nije slučajno pod "pa"

ahahahah

otvorio sam dushu i usput bacio skech

i u zivotu i na netu,svejedno,ne pravim neku razliku,ljudi su kako god okrenes...dobro,mozda se nadje i neki vanzemaljac,ali ne pravim razliku

Skech pun dushe i nekih emotziya.

pošto se tvoratz izjasnio da zheli da se tema temelji na vredjanju hajmo mu uslishiti zhelje ipak je njegova tema. pa da pochnemo sa hardcore postovima:

marko
http://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/single_article_featured_image/public/a/t/2015/02/04/mala-beba.jpg
kapirate majka oće dagauguši hehe

dobro je debeli nemorash se stalno braniti opushteno spusti gard

i budi kreativan mejmune smisli za mene neshto da se uvredim jako

зашто трошити речи на гњило говно

Bilo bi predobro kad bi i ovde, kao na drugim sajtovima postojala BLOCK opcija, i tako lepo na temi koju otvoriš blokiraš nepoželjne persone.

Treba uvesti debilizam kao razlog bana umesto npr vredjanja i ovakve banovati trajno

Na prosecnog debila mislim