Prijava

nemojte putinku ona je proliv

Tražim NEodban za sebe :http://vukajlija.com/recnik/autori/298042:

Za ostale me iskreno zabole, samo možete Glomaz Injectoriju da smanjite ban mi smo zbog SPEMA izdobijali po 20ak dana a on čitavu godinu.

S T R I C
T
R
I
C

Shtrajkachki zahtevi ODOBRENI.
Oper se mogu pistai definicije i posteri.

SHTRAJKACHI ODBANOVANI, ali sada moraju da paze shta rade. Nema vishe zajebancije.
Jer che dobiti ban na godinu dana chak i ako napishu na forumu da je neshto sranje, Dushanu je zabranjeno otvaranje novih soba, ollanih ne sme vishe da stricuje, rasnee nema vishe da kenja po stripovima putin mora da promeni avatar u belog putina.

STOP TIRANIJI

HVALA FEJZBUKU NA ODBANU! ZAHTEVI ISPUNJENI, AVATAR PROMENJEN, SLIKA KAO DOKAZ DA JE MOJE LEČENJE ZAPOČETO. POZDRAW

pozdrav za fejsa hvala na odbanu i jos vise na brisanju one defke ljute(u negativnom smislu)sto trazio sam

Treba i SMarku da se zahvalite, jer on je dao konachnu rech za konachni odban svih shtrajkacha koji to nisu lolo, na fejzovu inicijativu

I na kraju krajeva da nije bilo Smarka nichega ovoga ne bi ni bilo.

Marko hvala ti volimo te :*

edit: ne debeli marko nego onaj zgodni

хаха па лепши сам ја од смарка, реално најреалније

Морали смо увес' неку тему за разоноду по форуму, да се чланови мало забаве.

већ видим злоупотребу у виду бана од годину дана првом приликом кад видри изађе да сам лајковао "јефтине дроље које само скупљају лајкове својим сисама и дупетом, шта има уопште да их имаш у пријатељима чекај јел ти мене вараш, знала сам, не али тачно сам знала, јао какав сам ја магнет за кретене тако ми и треба, једе ми се нешто слатко, дођи сад одмах требаш ми, много је вруће, ОДЈЕБИ ОД МЕНЕ шта има да ми објашњаваш све ми је јасно, хехе како луда мачка, нервираш ме јако позови ме касније, жедна сам"

Šominbgd LoooooooooooooooooL

проблем вукајлије је генерално тај што љуте главице с овог сајта своју креативност не усмеравају на неке друге ствари него само на спемовање. И ја сам спемово и дизо побуне ал сам се трудијо да дам и неки допринос сајту, а ви, коорчић коооооорчић, пола банованих ликоови са 5 дефки алоооооо

2015. je alo, jesi lud da pisem defke, plus sto ih cita 5 ljudi, dokoni matorci

odaberi neki poster to narod voli

top5 postera na ovom sajtu, nepravedno skinuta stikla
http://vukajlija.com/zabava/posteri/158299