Prijava

dakle da vam ponovim.
Sutra u ranu zoru po srednjeevropskom vremenu sastaju se oni sto prozivode mnogo kafe i oni koji su tu kafu pripisali turcima.
Ovi drugi dolaze iz lose kuce, nemaju tradiciju ni manire al se mnogo kurcobecaju jer su na svom putu do ovog sastanka upirali prstvom u neke berace pamuka, neke gde su virsle i tunjevina jeftinije nego na moru licno..
mnogo su umorni od tog puta koji je mnogo duzi nego kod ovih beraca kafe. Uz to, beraci kafe su jedni od najboljih u ovim vrstama sastanaka, moze se reci da im je u genima ovakav sastanak. I rodjeni su pobednici.

posto se sastanak sastoji iz dva dela, od cega je onaj drugi mnogo bitniji, ocekujem da strucnjaci za kafu dva puta pokazu ovim istripovanim gde im je mesto. Minimum.
Za to vam se placa 5.3 puta.
Al opet, mozete odigrati i sigurniju varijantu, a to je da ce u tom drugom delu sastanka biti barem dva pokazivanja mesta , nebitno sa koje strane. Za to vam se placa 2.5 puta
A preporucujem da ce oboje bar po jednom , a ukupno 3 ili vise puta biti pokazano nekom gde im je mesto. To vam se placa 3.25 puta.

Dobro vam jutro subotnje bilo!

Gazimudo, daj one sise koje ti Lemaja poslala. Znam da nisu njene, ali se sećam da su bile pune vena i opuštene.

provalio sam šta radite!!!!!!!!!!!!
valjate droge, aaaaaaaaa

Nemesaj boga bogalj nema nista stim ja samo hocu malo da se zabaviiiiiiiim
bice nam dobro svremena na vreme al samo nemoj da se navuces na mene

Jako je bitno da nam prva ona o kojoj ne govorimo bude uspesna, sad cu da nadjem nesto kao dobar primer, a zhajka dajemo kao zrtvu

samo zelim mnogo para, zar je to mnogo od rabe bozje o ti presveti

Čerge
Pokraj njega idu
Prazna
Duša tiho jeca
Osta
Lajesamo prazna čaša

Autorka SasvimNebitna ima jače od 130 kila

EVO GA OVAJ PRVI MORA BITI USPESAN

Mozda je trenutno 2015. al u stvari je opet 1999.

Udario americki bombarder na nejakog srbina, usput nepravedno hendikepiranim nedostatkom zvanicnih provera zbog zavere masona u vidu dopinga.
OCEKUJE NAS JOS JEDNA NERAVNOPRAVNA BORBA ALI CE NA TRAVNATOM TERENU OKUPATOROVOG PRIJATELJA ENGLESKE SRBIN POKAZATI ZUBE.

Moramo nauciti iz istorije, a to je da se ona ponavlja. pogotovo kad je sa jedne strane bombarder sa zastitom drzave , a sa druge seljak s lopatom.

DAKLE
AMERICKI BOMBARDER - NEJAKI SRBIN KOJI NIJE UROS NEGO SE IGROM SLUCAJA ZOVE "POBEDNIK" AL NA DRUGOM JEZIKU

moja ONA O KOJOJ NE GOVORIMO ide na prvopomenutog i to se placa 1.55 puta

Gaz evo krsta mi ja i da oću da uplatim nešto pa sve da mi život zavisi od toga ne bih razumeo

to brt, znaci uspeo sam da zamaskiram ono sto je bitno, moje pricanje u siframa ce zajebati onog sto nas sprda pa nece umesati svoje urokljive prste cek da ti naglasim

NA TRAVNATOM TERENU OKUPATOROVOG PRIJATELJA ENGLESKE

AMERICKI BOMBARDER

NEGO SE IGROM SLUCAJA ZOVE "POBEDNIK" AL NA DRUGOM JEZIKU

na prvopomenutog

to se placa 1.55

Ne spemujte temu dabogda nikad koristi neimali od ovoga o cemu ne pricamo

NEJAKI SRBIN KOJI NIJE UROS NEGO SE IGROM SLUCAJA ZOVE "POBEDNIK" AL NA DRUGOM JEZIKU

Kao što je dobrom delu sajta poznato, u germanskim jezicima se reč pobednik uspešno menja rečju BOZOLJAC, pa vi sad razmislite kakvu dojavu gazimudo prosleđuje

TAKOJE BRT ONI KOI NERAZUMEJU STA TREBA NAM OVDE NI NETREBAJU NEK IDU U SVOJA CETR ZIDA DA RADU ONO O CEMU NE GOVORIMO

Biće ribe pune mreže sutra zorom ranom.

ribica u mreži tačno četri biće
ko viziji poveruje lepo naplatiće

EVO RODJACI, NOVA TEMA RADI, ONAJ PREDRAZINJOV LIK MU DOSTAVIO (A ON NAMA PROSLEDIO, FALA MU) OVAJ MEC
http://www.rezultati.com/utakmica/WMJqPsD6/#detalji

Tipovao je X.
Ja iskoristio i turio poluvreme ili kraj X kao prvi ulog na onom sa pocetnim ulogom 100.
Fala Predrage!

PS. Izrazi kao sto su TIPOVANJE je moguce koristiti jedino na kraju utakmice, kad se pare uzmu i zajebu ove sile sto nas sprdaju! U svakoj drugoj situaciji koriste se izrazi O KOJIMA NE GOVORIMO :D