Prijava

Christine ili kako vec ona sto je za macku trazila lajkove ovuda

kristeena je tip ribe koja owde daje dojam - oduwam se sa mojim kuchkama sa dzekom pre klabinga a posle na lastu u separe sa italijanima da cirkamo grej gus pa kod njih u apartman da mrljamo koks i topimo se uy progresiw tek haus do ranih jutarnjih sati, a u stwari ima petrnejs godina i pita drugaricu shta da odgovori chetwrtaku iy njene gimnayije i koliko vremena da prodje pre odgovaranja kad joj poshalje - sta se radi, jel si za pice sutra posle skole ;)

Pa jedino ako si iz te priče povezao da je išla JAO JA IMAM PIČKU POŠTO SAM ŽENSKO LAJKUJTE MI MAČKU.
Inače je koliko kapiram preslabo ovde da bi bila pogana sajtuša

5 гласова на сајту и 8 лајкова, могло је и боље да стартује, али никуд не журимо... Фала на гласовима, и подржавам и ово ћаскање на теми, јер је одржава у активним.

доупна: сад је 9 лајкова и 9 гласова, доброе, доброе

Bravo sxomi mrzelo me da pisem nasiroko. Ima forice da se kao napila luda je pa stavi glavu u krilo nekome jer joj nije dobro i kaze mu ceskaj me malo

Koliki je Šomi doktor sa ovim objašnjavanjem. Iako ne znam da li je tačno ovo sada ali jebe

Objasnio sxomi. Ne znam za njegovo ali moje je cru stori. Posle rekla meni e aj idi mi po pivo ali glasom nekim naredjivackim pa sam joj morao reci da se tera u kurac

AXaxaxaxax Kad te slala po pivo? Ili nisam skontao da je opet neka personifikacija?

Ma na bir festu. Tu se zbilo sve ovo sto pricao sam, dosla medju vukajlijase da glumi ribu lolo

Piše 0 lajkova, potrebno je da tvitujemo. Imam ja 3 tvitera pa ću sutra pokušati.

Personifikacija hahaahaha oces sad da dodjem u ml da te odvalim onim metalnim govnetom za vadjenje pepela iz kotla za grejanje?

jel dobra picka ta kristina

Axaxaxaxax čekaj slala te po pivo i nisi je ošamario?

Jeste. Mislim moze da se drka.

dajte sliku neku video sam joj samo cetvrtinu face kad je reklamirala mackicu

Ma jok oterao je u kurac samo mrzelo me da ustajem

Personifikacija hahaahaha oces sad da dodjem u ml da te odvalim onim metalnim govnetom za vadjenje pepela iz kotla za grejanje?

Šta je pederu naterao sam te da guglaš looooooool

Nisi brt znam sta znace te stilske figure i to profesorka srpskog me zvala ivo andric nego ne smem da priznam to zbog reputacije

At hilly's show
they didn't know
that the ending of "being" is near
i can feel their voices
the old man cries
"please save the boy
he's caught in a world far behind
from home"
monster anne is crying out
"feel my pain i can't escape"
bad chances for me

wowbgd

Piše 0 lajkova, potrebno je da tvitujemo. Imam ja 3 tvitera pa ću sutra pokušati.

Не брини ти за те лајкове, рачунају они све, немој да гласаш са 5 налога и слично, нећемо да ризикујемо да сјебемо ствар због тога.