Prijava

Tihi zar se ti kaješ zbog nečega?

Eto ja sam dodala edit da te ohrabrim malo.

Елем и ја ћу да наставим.

-Са другарицом сам једној напаљеној, која је стално трабуњала као се разуме у траву, направила џоинт од мешавине воћних чајева. Пошто се разуме у траву колико и ја, није провалила.

-Гађала сам друга и погодила га циглом у главу.

-Више пута забадала чачкалицу комшиници богомољки у прекидач за звоно.

-Окренула неколико пута ринглу на најјаче кад ми ручак није био по вољи.

-Сипала деди у чашу, у којој је преко ноћи држао протезу, детерџент за судове.

Raduje me što nisam jedini interfon manijak :D

- Nekoliko puta sam ćaletu izvukao keš iz džepa "da se ne vidi"...

- Potrošio sam babinih 50 maraka, i nikad niko nije pitao šta je sa njima.

- Devojka iz snova mi je rekla: "Ti se meni sviđaš, a ja tebi...?", na šta sam joj mrtav ladan odgovorio: "NE"...

- Sestra se smuvala sa likom koji mi se gadio, i da bi oni raskinuli, njemu sam o njoj pričao sve najgore... da je sponzoruša, da čim nađe drugog da će ga šutnuti... SVE JOJ JE REKAO...

- Liku sam u osnovnoj školi razbio glavu od beton... uhvatio sam ga za kosu i tukao glavom o asfalt...

- U osnovnoj školi jednoj devojci zavario takvu šamarčinu, da je čučnula i nemoćno počela da plače... Iako je to bio skot kojeg tada niko nije voleo, ta scena mi je razorila savest...

- Kao klinac sam dosta tukao sestru, koja je pri svakom novom udarcu još više besnela. Jedanput sam je strpao u kauč, gde stoji posteljina, seo odozgo i nisam hteo da je pustim da izađe... Pustio sam je tek kad je počela da plače...

Ima toga još, no ne mogu se setim... nastavak sledi... :)

Mindž ja živela u zabludi da si miroljubivo biće :)

:) teška zabluda sestro, ali baš teška...
Ma nisam se tukao godinama, poslednji put 2001. za novu godinu...
Pretpostavljam da mi je svest ipak porasla za milimetar pa se trudim da budem flegma za takve stvari... :)
Ali Boga mi, ni ti nisi cvećka... :))))))))

Ја ћу да избришем своја злодела и нећу више да се дружим. :)))))

Ha ha... sad vidiš da si bila najgora...?? :)))))))

Још пишем и додатак! :)

Nemoj Mapo, ovde se vidi ko je nindža, a ko ...

Mindž ja se godinama nisam tukla i umalo noćas nisam izubijala jednu kretenku, toliko sam popizdela da sam je jurila nekih 100m do raskrsnice da je izvučem iz auta da je unakazim, ali je na moju žalost, a njenu sreću nisam stigla (nema veze imam joj registraciju).
Ako ništa drugo, shvatila sam da još uvek nisam za staro gvožđe kad je sprint pu pitanju, samo me pušačka pluća posle otkidaju :)

Samo ne treba gutati Zloćo...
A agresiju ispolji kako god... nikad ne gutaj, zbog sebe... od toga se sedi.
A sve ove ostale pičke... ko ih jebe...
Ako imaš i dalje nameru da je polomiš, zovi i mene da te branim od njenog dečka... :))

Imam nameru , ako nešto ne dozvoljavam, to je da mi neka slajmara vređa i maltretira porodicu. I da imam nameru da joj demoliram auto i facu.
A jbg ko se zajebe da guta i potiskuje sranja, taj ima povišen krvni pritisak, povišen šećer, živci mu otišli u kurac, štreca se od sopstvene senke.
Ko ne guta ima samo prekršajni dosije :D

Kao klinac lomio plastične oznake na "fići", na prednjoj maski, prisloniš koleno i: kvrc. Kajem se, a sad se kajem (mnogo godina je prošlo) što bar jedan takav znak nisam sačuvao; danas je to relikvija.
U osnovnoj se konstantno tukao sa jednim drugarom koji nas je sve nervirao, ali nismo bili u pravu; on je bio OK, a mi manijaci. Kajem se, mada smo taj i ja bili ravnopravni, nisam tukao ja njega; tukli smo se.
Redovno sam mažnjavao lovu kevi, ćaletu, babi.. ne kajem se, sve to ostaje u porodici. I uvek je to bila sitnina, nisu bile u pitanju investicije.
Kad sam imao 11, ošamario sam Draganu iz razreda. Nikad više nisam dotakao nijednu ženu, devojku... Prošlo je mnogo vremena, i ne prestajem da se kajem zbog tog šamara.
Mazdisao čokoladice i sitnice u samoposlugama sporta radi - ne kajem se, ne propada svet zbog čokoladice. A usto sam na moru, u Sutomoru, uhvaćen kad sam mazdisao JEDNU kesicu šampona za kosu, zaboravio pare na putu za plažu pa da se ne vraćam, skembali me u magacin i izboksovali kao vreću stasiti Crnogorci, i još me naterali da istovarim pun kamion mleka. Tako da sam tu krađu odradio. Do kraja letovanja smo postali dobri pajtosi, ti momci i ja...
Dobra tema...

1.Nekoj svojoj baba-rođaci koja me je nervirala sam sipala rakiju u kafu.Ne kajem se.
2.Zvonila ljudima u gluvo doba noći na interfon ko šuntava.Pih,i nije neko zlo.
3.Osnovna škola-Zajebavala i tripovala sa društvom random ljude preko telefona,posebno smo uživali penzionere da maltretiramo.Žao mi samo telefonskog računa.
4.Portiru,koji čuva stovarište,non-stop kucali na prozor dok je kuntao,takođe u gluvo doba noći,zvali smo ga čak i telefonom.Jednom nas je i jurio kolima.Ne kajem se,šta spava na poslu jadna mu majka!
5.Rano detinjstvo-obožavala sam da se ukenjam u pelene kad dođu gosti,tad ''zamiriše'' cela soba.Mama i tata su bili srećni zbog toga,jer bi neki i otišli videći da mama ima puno posla oko mene usrulje.
6.Izbila sestri zub.Ne kajem se,ionako je 2 mesece kukala,nismo mogli da je nagovorimo da ide kod zubara.
7.Cepala knjige i kidala lutke.Kajem se,mnoge su bile skupe i pokloni.
8.Podsmevala se nekoj bolesnoj devojčici(nije znala da priča)kad sam imala 6
godina.Duboko se kajem.
Neka ostane nešto i za sledeći post

@Mara
Znaci ne govorim ja za tebe dzabe da si trsiteljka...majke mi.. :)

- Volim da ljudima gurnem prst u oko (figurativno) i da popizde, a onda da nastavim da dolivam ulje na vatru.

1. Једном сам новој ученици истрљао све свеске масним презервативом.
2. Нахранио сам цео разред бајатим рол виршлама.
3. Назвао сам другарицу на сахрани њеног оца ,,прљавим, лошее васпитаним копилетом из Прибоја`` и бесно отишао са сахране.

Кад сам имао рецимо 5 година, пао је договор да мојих пар компањона држе једну девојчицу (старију од нас годину, не више) док ми она пуши. Тад сам први пут чуо за тако нешто, то је предложио један од њих. То смо покушали да изведемо у жбуњу, на сред парка предвече кад се сви шетају. Судбина је била окрутна, кроз жбуње све види моја мајка(!). Одвуче ме кући и развали од батина. Мислим да сам те вечери први пут чуо израз силовање, мада га нисам потпуно скапирао.
Иначе било је још неких мање олошких догађаја због којих се ужасно кајем и који ме прогањају, али једноставно био сам мали да бих схватио значај својих поступака, а време не могу да вратим.

-у шестом разреду сам другу сломила прст.. Жао ми је Милане.. Требала сам да ти сломим руку.

-у првом средње сам професора назвала шиптарчином. сори!

-јуче сам убеђивала брата да је усвојен. Још ми није жао.

.......

Zezala sam bivšeg dečka (i još to radim) sa lažnog naloga na Facebook-u.
Nije mi žao, štaviše, likujem kad god me provali, a ja opet isfoliram, pa mi poveruje. Nije za hvalu, uopšte.