Prijava

ja sam zapalio kontejner, ali onaj plasticni
eto, reko sam

Nisam bio nevaljao kad sam bio klinjo, ali mi je najbolji ortak bio taj koji je voleo akciju tako da sam zabeležen kamerom po nekim radnjama. nismo krali već smo zajebavali radnike. jednom smo gađali ribarnicu sa nekim bobicama, tačnije gađali smo radnike. Nekoliko dana posle toga je jedan iz starije grupe je polomio prozor tako da sam i ja bio jedan od osumnjičenih. pretile su mi žešće batine ali sreća pa su svi priznali k'o je slomio.
Nekih godinu dve pre toga uzeli smo neku trafiku kao žrtvu i radnicu zajebavali tako što jedan ode da pokuca a drugi pobaca sve one novine i slatkiše koji stoje na dohvat ruke, problem je bio što je vlasnica te trafike bila keva od jedne devojke sa kojom sam se navodno muvao pošto smo išli zajedno u vrtić. epilog toga je bio da do kraja vrtića nije puno pričala samnom. Bilo je dosta gorih stvari koje sam radio sa njim i ono najgore je što sam uvek ja bio uhvaćen, ne pamtim da l' su njega ikad uhvatili... osim nekih kamera

Kakva vrhunska tema. Upis, pa kasnije detalji.

гледа кева "девојку од милион долара", ја јој испојловао да ће да сломи врат и умре јбг