Prijava

Скочко, ја мислим да ти више не мораш да се појављујеш на ову тему, објаснио си неке ствари :Д

Скочко, ја мислим да ти више не мораш да се појављујеш на ову тему, објаснио си неке ствари :Д

А поготово овим делом..

-jedanaest: 'izgubio nevinost' sa trećom rođakom. Bila je starija par godina i to je bilo 'čisto da probamo'. Kasnije sam to poricao. Mada smo se prošle godine na nekoj svadbi pošteno izjebali.

То је већ она вишња на шлаг :Д

Ratna djeca, šta'š.

-jedanaest: 'izgubio nevinost' sa trećom rođakom. Bila je starija par godina i to je bilo 'čisto da probamo'. Kasnije sam to poricao. Mada smo se prošle godine na nekoj svadbi pošteno izjebali.

Dobroe, nisam jedini koji je puk'o nevinos' sa 11 godina. Pišem sutra ostalo, samo da se upišem.

Moćna tema nema šta. Evo da i ja malo začinim,sa par sranja koja nisam uspjeo da potisnem u neku crnu rupu u glavi.

Od kada znam za sebe gotivim vatru pa sam u više navrata palio razne stvari i objekte , od kojih je najveći poduhvat podmetanje požara u komšijinoj ostavi za naoružanje uštekano poslije potpisivanja Dejtona. Zapalim mu šupu usred jebene zime jedva komšiluk ugasio i sreća niko nije izgubio glavu.
PS: Nije mi žao opet bi odradio isto komšo je bio i ostao govno.
Na svečanom i svetom činu krštenja popišao sam se na kuma. Toga se ne sjećam pa mi takođe nije mnogo žao što sam to odradio i kum je malo govno ispostavilo se na kraju.
Sa 3 godine ujedao sam sve što se kretalo , od igračaka do domaćih životinja, svjedok tome je baba koja na ruci ima otisak većine mojih mliječnih zuba.
Kasnije sam ujedanje primjenjivao u tučama u osnovnoj školi , koga nisam mogao istući puštao bi mu krv na prvom mjestu koje dokačim zubima. Kada su počele ozbiljnije tuče prestao sam sa tom navikom jer bi uglavnom dobio šaku u glavu prije nego uspijem da pokažem zube .
Djetinjstvo sam proveo praveći pakosti koje većina normalnih ljudi tada pravi, uz povremeno ubijanje mačaka i ptica. Jedino mi žao mačaka , sada ih nekako gotivim valjda me još grize savjest.
* Krajem osnovne škole počelo je pravo zajebavanje.
Na izletu poslije mature u osnovnoj ubacio sam špansku mušicu drugarici u sok.
Iste te godine učestvovao u krađi para nekom jadniku iz auta na plaži, žao i što sam to radio ali pošteno smo se oblokali od plijena :))
Nedugo zatim počelo eksperimentisanje sa vutrom i prva zakidanja prijatelja i ostalih ljudi koji su volili čarobnu travku.
Jednom prilikom našao telefon od poznanika u bašti kafane, prodao ga i sve pare spiskao na vuju i slavlje prvog maja. POčastili smo i dotičnog pivom :))
Prvi svoj mobilni telefon prodao sam da imam pare za pivo valjda je to ta jebena karma ili ko će ga znati.
Bilo je još stavri na koje nisam baš ponosan ali se i ne kajem zbog njih,vjerovatno bi ponovo odradio isto ako ne i malo gore samo te stvari ću da ostavim za nekog sveštenika.

I ima još jedna sitnica , sa 5 godina istukao sam drugaricu onako krvnički jer je namjerno ubila bubamaru, za to se nimalo ne kajem mislim da bi i sada bio u stanju da uradim istu stvar. BUBAMARE SU NEADJEBIVE!!!

Hmmm, pogodio sam druga ciglom u koleno. Israo sam se nekom na sred garaže, počupao neki fensi egzotični žbun i obrisao njime bulju. Uzeo od drugarice maramice, obrisao karu njima i vratio joj, pa je kasnije brisala facu time u srednjoj. Ubedio brata da polije ruku benzinom i zapali, pa su mu ostale opekotine do mesa nekih mesec dana.

Sa bratom i nekim likom samo uhvatili preko 100 rakova jedan dan i sve ih izgazili onako u kašu i bacili po plaži, i na neke pedaline, pa se usmrdelo ko ludo. Odvezli smo takođe brat i ja, na dasci za surfovanje, nekog klinca što nije znao da pliva jedno 200 metara od obale, roditelji poludeli.

Svaki dan kad sam išao do prodavnice, a nekad i par puta dnevno, sam uzimao bele toblerone, a pošto su to bile 90-te, uzimao sam ih na crtu, pa su se matorci šlogirali kad su videli koliko je to para.

Погодио другарицину сестру леденицом у главу. Кајао се.

Pogodio klinca iz komšiluka Vaskršnjim jajetom u vugel. Kajao se što nije bilo drveno jaje :))

Hm , neke majstore sto su radili kod mojih sam gadjao zivim jajima. Zao mi je svi su morali da idu da se okupaju. Pogodio sam ih par puta.

Узео онај фрее смс сендер и читавом разреду послао поруку "умрећеш за седам дана на часу историје" рекао само најбољем другу о томе и на том часу историје се издвојили у задњу клупу и гледали им фаце. Прајслес :Д

Преко ког сајта, Деветаре?

Ovo mi je omiljena serija bila, ali je nažalost prekinuta. U poslednjoj epizodi se ispostavilo da Earl Jr nije Krebmenovo dete. Za one koje zanima šta bi se posle desilo, istina je da to jeste njegov sin, ali su njemu valjda menjali DNK (podatke?) kad je ušao u program zaštite svedoka pa je zato došlo do pometnje.

Ауууф, има превише ствари али добар сам ја.

Као клинац, од првог до петог разреда, сваки дан сам излазио са другом из разреда напоље, те смо сваки дан правили срања.
Прво смо почели од звоњаве људима по вратима.

Доцније, пењали би се на први спрат напуштене куће и од горе бацали људима песак по глави, мале каменчиће и тако. Касније и ровце;које смо вадили из гована од коња;

Везали танак канап за две бандере на тротоару како би људи пали, један човек нам је пресекао те сам га погодио парадајзом у главу, касније се испоставило да је то познаник мог тате, назвао га је, па ме је ћалац напичио.

Правили смо копља и гађали мачке, ја сам само наб'о кокошку, док је друг проб'о мачку.

Из исте оне куће од горе, камењем и грудвама смо гађали камионе, све док једном нисмо погодили један који је стао јер јер смо сјебали шоферку и оно испод, па је све почело да варничи, усрали смо се ко пичке и побегли.

Крали смо бакар и продавали. Ишли смо по продавницама и крали такође, парфеме и тако те зајебанције. Једном смо ћорнули 24л кока коле.

Негде у семом разреду, отишао сам на неку журку, поцепао се од вињака и сломио зубе, сутрадан сам одмах отишао да их надоградим, да не сконта тата, али нажалост, сконтао је, и дан данас мисли да сам се надрогирао то вече.

Био сам пијан, јавили су да је другу умрла мама, и колико сам био бесан, напао сам неке старије ликове, моје друштво и ја одвалили смо их, касније сам се кајао јер момци стварно нису ништа урадили. Али вратило ми се то после, напао сам нека три лика, и улетела још два, убили ме к'о пичку, сломили ми нос мој прелепи, који сам сам исправио после туче.

Био са девојком најбољег друга, кајем се због тога много, али она је курва. И био бих са сваком девојком коју упознам, па их после одјебем и буде ми жао, не радим то више.

Навук'о сам се на рулет, негде у осмон разреду, у пар дана заредом сам тати украо око 500 динара из фиоке, уф, што ми је жао.
Данас само узмем кад ми треба за град ,и то не више од 200 динара.

Lagao sam u smislu prećutkivanja istine. Ne mogu sebi da oprostim. Još ako budem direktno pitan u vezi sa tom istinom, onda ću morati da lažem u smislu izgovaranja laži, a to će se kad-tad desiti. Uklet sam...

I Duče, uradi sve to sa 15 godina.

Има још, ал није за јавност...