Prijava

pa normalno da ce nekom da daju kola, jednom u god dana..loto drzavna lutrija srbije, msm koliki bolid moras da budes da bi verovao drzavnoj lutriji srbije

Kapiram da je na grebalici najveca nagrada bila tipa 245 dinara.

verovatno ga mnogo kockara izbegava jer su sujeverni

hahahah al sto je najgore na sladoledima na stapicima i dalje stoje one nagradne igre, na jednom kraju kao 1 000 000 eura, na drugom kraju stan i kuca, i kao neko treba da pomisli da ce stvarno da izvuce tako nesto....jos ni cuo nisam za nekoga da je dobio na sladoledu neku nagradu

Pa dokazali su za frikom, dali zeni 50 evra da se slika sa autom. I nikom nista.

mozda jeste neko dobio kola.kad zarade milion eura na sladolede onda ubace 2 sladoleda da neko dobije kola, cisto radi reklame
video sam ta kola jednom, dvaput u zivotu..oblepljena cela, pokretna reklama

mislite da će da odgovara neko? Tako je i Popović Sašo organizovao sisteme najmanji jedinstven broj ojadio građanstvo kao ni jedan loto u istoriji, i na kraju se samo napravio lud i nikom ništa kad se ispostavilo da su mu provalili sistem i da je jedna ekipa ljudi uzela sve nagrade.

Pa mora jbt, sad ljudi imaju internet, za 3 dana ce da skupi milion pregleda. I valjda smo malo umno napredovali od tada.

sta se desilo sa sasom popovicem, koja je prica?

sutra idem uplatiti loto jer 100% ce biti jako malo uplata, veca sansa za mene

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/179798/Organizator-grupe-osmislio--softver-za-nagradnu-igru

Popović: „Grand“ nema veze s prevarom
Saša Popović, vlasnik i direktor „Granda“, navodi da ova kuća sa preverama „nema ništa“.
- Ljudi koji su pokušali da pokradu državu uhapšeni su i biće im suđeno. Policija mi je sugerisala da u cilju istrage ne dajem nikakve izjave, samo ću odgovorno reći da produkcija „Grand“ ni najmanje nije kriva niti ima bilo kakve veze s tim - kaže Popović. I RTS je ranije saopštio da od policije očekuje „energičnu istragu, otkrivanje i imenovanje krivaca i odgovornih za moguću zloupotrebu igara“. U saopštenju je navedeno da RTS „nije organizator SMS nagradnih igara, niti da je vlasnik korišćenog hardvera“.

Rasni
Kapiram da je na grebalici najveca nagrada bila tipa 245 dinara.

Добио сам 10 сома на тим чудима. Деда волео да купи то и да мени и сестри. Контам да је то и највише што можеш да извучеш (ауто вероватно не постоји).

hahah da neko odgovara, jbt nije ovo nemacka.jedino ako izadje 600 000 ljudi na ulicu onda ce neko da odgovara.ovako je moguce da ce jos da okrive igrace..kao sto vucic okrivljuje ljude da nece da rade a nema nigde posla

Organizator grupe koja se sumnjiči da je prevarom dobila četiri stana i 56 automobila od SMS nagradnih igra, autor je prvobitnog računarskog programa za licitacije koje su emitovane na najmanje dve televizije, a u kojima je dobitnik osoba koja pošalje najmanju jedinstvenu ponudu, saznaje „Blic“.

Lik je maznuo 56 automobila i 4 stana. Znači 60 emisija je bilo čisto obmanjivanje mase koja je kao luda slala sms-ove sve vreme.
EDIT: i ja sam poslao dva tri komata, jbg.

Ju ju čuda Loto se namešta? Ma šta kažete. Ajde terajte se u kurac nemojte se debilisati

ovo nije nameštanje
ovo je oranje lolololo

Nije boh što je namešteno nego što u zemlji lopova lopovi ne rade svoj poso lolo

pa eto nije Popovic nista pokrao

Ajde što nameštaju, nego što su providni hahaha