Prijava

Daj bre klanad kad se uhvatis nezajazljiv si... Zato si verovatno i sam.

Sam sam izgleda samo u stavu da se ovaj sajt propederisao i omekšao opasno... mada čini mi se da i Panćera dijeli moj stav, tako da najvjerovatnije ni tu nijesam sam.

na prvi utisak je bohorovo dupe lepse od vejvovog. Sto, jebem li ga, mozda me vise podseca na zensko :)

Mislio sam da troluješ da si gejko, a onda sam vidio taj gej smajli i shvatio da si samo gejko. Gejko.

I što sad?? to je to???

dvije guze???

A ja slušam priče o srpskim junačinama :))))))

AXaxaxaxa neka vas proziva kad ste nooobovi

Imamo sina Njegovog, sad nam je i sam On sišao?

Verujem u gospoda boga jednoga
Stvoritelja neba i zemlje
Svega vidljivog i nevidljivog...

Kako znas da je on stvorio sve, a ne preoteo od svog stvoritelja, nakon sto se ovaj istrosio od stvaranja i postao lak plen?

nadjite post Sarla Akrobate (sa sajta) gde mu je brat uleteo na profil, i na temi okachio pregej uznemirujucu fotku, zatim je krnite bohu u pvt

ili bolje javno ahahah, da se dizhu kitici

KOMAD1974 DOLAZI SVAKI MESEC SA FRENDICAMA U BG I NABIJAJU KOMPLEXE GEJ KROASANIMA KAD IM PUSTE SPIKU O DIVNOM NOCNOM PROVODU I TVRDIM SRPSKIM KURCINAMA. NE DAMO NASA DUPETA, OSIM PAR IZRODA OVDE KOJIMA CE NADAM SE GOSPOD DRAGI POMOCI DA SE IZVUKU IZ MRACNOG TUNELA.

Panćera kakva te muka muči kad pokušavaš neke šukove već evo 2 sata?
Edit: Izvalio sam ollanik
pre 8 dana

KOJIMA CE NADAM SE GOSPOD DRAGI POMOCI

A oću jbg

uh, koliko dojaj, jebote ova zackoljica moze slobodno na transfer blama, nikako da shvatis, da su tvoje nazovi fore samo odjek tvog ogranichenog konzerviranog mozga, malog malog mozga. ja dajem ruku, da si covek koji se od svoje dvadesete godine nije promenio ni malo, vec dostigao vrhunac ahah i sasvim se zadovoljio s sobom. brate, znas onu filozofiju ''upoznaj samog sebe'' , e kad bi se ti time pozabavio, za dve godine bismo te videli kako se drzis za rucicu sa muskarcicem, muskaricem tvog tipa - kvazi alfa mejl. daj bre bezi, snobino

Lol, nemoj uzrujan biti brt polako

Zapali džoks to je tako kool xD

dzoks hahahahahahaha, daj nesto jadnije. dzidza?

Nema jadnije od tripovanja da si pubertetlije narkoman a počeo da duva u 24 godine xD

uzmite jedan singlitj xdddd
nemojte se ljutiti jedan nadrugoga :)

daj jos jedan ''xD'', toliko ide uz ceo koncept tvoje recenice.