Prijava

Vidić je brat. Kolarov je čkapi.

I Pantela je burazer ok?

Nije igrao u PL.

Matić je više mitza nego burazer. Fazon lik ima 1.94m a da ga napadne neki klinac, ovako bi bilo otprilike:
http://i.imgur.com/LXHbAS4.gif

Koga Proviron ovo tuče na gifu?

e bas sam razmisljao o tome zasto bi se vracao vidic u zvezdu... posle 10god blejanja u engleskoj pa posle u italiji, u milanu, deca se skolovala tamo, zena u milanu sopinguje drugi svet totalno i da dodje u ovu rupetinu nasu, pa zamisli taj cemer jebeni... verovatno bi sam ovde bio tih pola godine godinu, sa nasim poluigracima da bleji, a uvece na splavove sta

Koga Proviron ovo tuče na gifu?

Hahahaha Bohore majstore.

bolje bi bilo nisam ni video, a ni gif xDDDDDDDD

Veca legenda pl od dzerarda sig, vidara poznat po trofejima dzerard po netrofejima, sprdnja ga proslavila jbg

Чуј, већа легенда ПЛ, онда је Џерард већа легенда ЛШ од њега, шта? Том логиком је и Вес Браун већа легенда ПЛ од Џерарда и Владимир Шмицер већа легенда ЛШ од Роналда и Ибрахимовића.

Видић убица, иако га је Торес јебао ко овна и то док су били обојица на врхунцу. Штета што није могао дуже да игра на врхунском нивоу, како то често знају дефанзивци, али док је играо јео је малу децу. Плус што ови који му кењају за репрезентацију заборављају пре свега квалификације за СП 2006 и како се распала одбрана на том шампионату због његове повреде.

Мислим да је уз Велибора Васовића наш најбољи дефанзивац, кажу да је тај човек био баш јако име у своје време, капитен Ајакса који је тад био сила. А да га поредимо са везњацима и нападачима, то јесте глупо, јер штоперима следује неко да кажем тихо поштовање, а не обожавање и клањање које је резервисано за оне што знају с лоптом јбг

Ивановић на крају каријере неће бити далеко од Видића, без обзира на наше стручњаке по порталима који имају памћење златне рибице. А то што нам је репрезентација у говнима, тешко да је кривица неког од њих.

Jedna lepo upakovana prosta istina ozb

Rio je baš nahvalio Vidića, a i jesu bili najbolji tandem ikad, uz tandem Nesta-Maldini i Dudić-Biševac onomad..

Dragi Sime, mnogo me boli što pominješ tandem Nesta-Maldini, bez osvrta na Kakhu Kaladzea, prekaljenog Gruzijskog internacionalca, a sada zamenika Premijera Gruzije.

Ja sam volio i Markez-Pujol tandem.

Ja sam volio Jap Stama sa Braunom više nego sa Jonsenom. Djelovali su presnažno, Stam pogotovo. Braun je bio truba, ali jebiga.

Stamu niko nije trebao, jebe mu se.

Seče mu bulja žicu šesticu

Armaturu, kod nas kažu.