Prijava

Haha, Kaladze..jel sam se ja nešto istripovao ili su njega ili njegovog burazera kidnapovali?

Stam se počeo ozbiljno baviti nogometom tek u nekim zrelim godimama, ako se ne varam takođe, ne znam odakle mi i ova info..

Kaladzeovog burazera. Nisam čuo da je pronađen.

Ahha, eto,kakvu samo moćnu memoriju imam, ova info je iz vremena još dok je Deki Stanković igrao za Lacio

Jeste burazera, čak msm da je ubijen (ili nestao). Nisam siguran, al mi se čini.
Kao fazon Berbatovog burazera što su više puta tukli (mafija zbog dugova) nego što je Dmitri davao golova.

Stam je počeo da se bavi fudbalom sa fazon 40, do tad je bio fudbaler, lol.

Kidnapovan je, tražen otkup i tako nešto, vuklo se godinu dana to. Ništa poslije nisam upratio.

Stam je ko Pavle Vujisić. Ni ovaj nije zavrsio glumu

Jan Koller je najjači ćela ikad. Eh, kol'ko sam sličica ofuljio sa njim, dok je u Borusiji Dortmund igrao.

*najjači ćela posle Igora Duljaja.

Mislim.da nema igrača u prvoj ligi Brazila kome neko od bliže rodbine nije kidnapovan, to je tamo normalno

jednom delu je neko od rodbine kidnapovan,a drugi deo nema rodbinu.

Bedna igra Arsenala..

JV still having a party. Fantastičan gol.

o jebem ti runi se stvarno vratio..
a marsijal neverovatan igrac sta je ovo ljudi moji, mnogo bolji nego anri s 20godina, samo ako ovako nastavi boga pitaj sta nas ceka

Što je najgore ne mogu da gledam, i ne znam jel troluješ... :(
Al budući da je jedan dao jedan namestio ne troluješ. :)))))))))))))))))))))))

a marsijal neverovatan igrac sta je ovo ljudi moji, mnogo bolji nego anri s 20godina

Igram neke karte sada al računaj da si banovan na 10 dana. Posle ću da ti rešim to

ko je gledao zna o cemu pricam. Toliko.

ako bi onaj izbljuv bio kao pola anrija do kraja karijere moze za sebe da kaze da je vrhunski igrac.

Ajde ne lupaj gluposti jebene, sto tako pricas jebote... Jesi gledao klinca sta radi? Ove sezone dao najvise golova i asistencija od u21 likova u top5 liga evrope, a junajted igrao ko kurac tera ga na krilo.. Nadji anri kakav je bio njegovih godina, napunio 20 pre 2 meseca... Postoji naravno mogucnost da ce da se sjebe u bilo kojem delu karijere, ali mali ima start 10/10 i zao mi je sto necu biti u prilici za 10god da gledam kako jedete svoja govna