Prijava

liverpul je sa maneom napravio dobar posao.
samo sto mislim da ne vredi toliko.dobar jeste.dzaka(ne zato sto je sipac)vredi maks 15 milja i tepsiju baklave.a i tih 15 je ovo-ono fora.mane za njega izmislio fudbal.
vesthem jos dzabe doveo fejhulija i norvezanina.ne znam kako se cita.dobar lik bio u mehengladbahu.
di lari citas ove informacije?svidja mi se varijanta ko je sta kupio.
jedino sto neke transfere nisam jos nigde video,a moglo bi se reci da pratim ko di ide...
par sajtova.desi se neretko da kontradiktorno bude.
edit:svonis sa ferom odradio super stvar.super lik igra,al su ga jako podcenili.igro proslu sezonu cempionsip,a opusteno moze u evretonu da bude glavni na sredini.ako ne i neki jaci klub.

Iskopirao sa Mocart sporta, vidim da fale neki, ali mislim da su izostavili slobodne igrače i one što su već zimus dogovoreni.

Jeste Fer dobar posao, a izdvojio bih i Vanjamu iz Sotona u Totnam, realno je veoma sličan Kanteu a manje ih je koštao

http://www.premierleague.com/transfers/summer

Капирам да је ово добро, да ажурирају редовно, и да нема гласина и лажи, већ само потврђени трансфери.

Kako se frljaju milionima, garant pola ovih igraca se nece "prilagoditi engleskom fudbalu".

upratim na nekim transfer rumors sajtovima.ubacicu i ovo.mada,vise pratim koliko se kolju klubovi za pojedine igrace.fudbaltransferlig je za najvise tracarenja.svasta moze da se vidi.paje u interu,mesi u celziju...sve u svemu dobra razbribriga.ima i malo ozbiljnijih.odrednjeni klub,pa transfer rumors.svega se pojavi.

dobar je venjama.jak,skace,trci ko i svaki crnac...da je bolji tehnicar bio bi neka vrsta jaje turea

Паје у Интеру хаха. Не знам како можеш да читаш све те глупости, мени се баш од поплаве тих измишљотина сере јако. Баш сам скоро помислио како би било добро да имаш неке медије који објављују само проверене информације, тј. озваничене трансфере. Најгоре су оне вести где најаве могућност, па онда напишу нешто типа "све ближи Реалу", па онда "према провереним изворима све договорено, чека се само потпис" и на крају не буде ништа лолек. Али некад и буде тачно, и онда нема шансе да знаш је л' истина или није.

moras probati.zna da nasmeje.procitas dan dil,malo onih sto je blizu realizacije i onda odes na: http://www.footballtransferleague.co.uk/football_club.aspx?football_club=West+Ham
ovo je igrom slucaja vest hem,al kucaj gore liverpul npr ;)

Kad si već kod Vest Hema, prave oni ozbijnu ekipu brt

dobro su krenuli.polako grade tim,novi stadion.cilj im je liga sampiona u narednim godinama.trenutno ih jebe sto ne mogu napadaca da nadju.svi ti skupi i dobri idu u klubove koji igraju ligu sampiona.

tore iz besiktasa ce biti pozajmljen vesthemu sa opcijom da ga otkupe na kraju sezone.baka ce verovatno preci u vesthem.prihvatio je milan 30 milja za njega.

West Ham ima budzet ko Srbija, ljudi se sprdaju. Mada mi se ne svidja ovoliko gomilanje igraca, morace da se otarase barem dvojice, trojice iz stare ekipe.

mislim da idu valensija i sako.
prvi put ovako lagano kupuju.jos su imali i srece da dovedu odlicne igrace za malo para u prosloj sezoni/sezonama.uboli su lancinija,antonia,pajea,kujatea,ogbonu,donekle sakoa dok se nije povredio.cak je i drvo doprinelo.i pozajmice bile ok.song,dzenkins...

baka ce verovatno preci u vesthem.prihvatio je milan

Ne stoji baš najbolje sa mozgom ovaj Baka, osim ako ni ovi iz Milana nisu baš najčistiji pa prodaju čoveka koji im je prošle sezone bio jedini pravi golgeter.

tako pise.nasli se sa njegovim menadzerom.milan prihvatio 30 milja.proslu ponudu od 25 su odbili.kao glavni razlog je navedeno to sto se ne uklapa u montelinu koncepciju.u drugom tekstu pise da hoce 140 soam nedeljno od vest hema

Sako i Valensija nisu losi napadaci ali su vazda na bolovanju, steta ali putujte igumani.

Iguain za 70m u Arsenalu. Isparilo Vengeru i ono malo mozga sto je imao...

Koliko onda vrijedi Levandovski? 400m?

Sta Iguain je los napadac? Osim sto fejluje u finalima sa Argentinom i promasuje ne moguce covek je pravi golgeter, ne znam dal vredi 70mil al znam da je odlican igrac za Arsenal.

Zapamtite, Arsenal uzima ove godine ako oteraju Žirua

Nisam rekao da je los, i u Realu je dobar bio. Za 70 milki su velika ocekivanja, cim veze 2 meca bez gola bice price kako on ne valja kurcu i kako je teska engl liga.