Prijava

ok razmisljanje, ali zasto je onda dosao zlatan u utd? zbog kesa? sumnjam..
zlatan je radio sa murinjom u interu ranije, i bili su ok koliko znam, i osvojili su 3 skudeta.
jeste zlatan svet za sebe, ali mislim da ce ok odigrati u utd.

Ne kazem da je zbog kesa ali necemo se lagati, u tim godinama da odbijes MU, pa to bi uradio samo lud covek, ne verujem da je mnogo razmisljao..Vece je pitanje zasto ga je Murinjo zvao..Naravno da Ibra ima jos motiva i sto da ne, zeli da iskoristi sansu da proba da osvoji jos nesto u karijeri, samo kazem da je cinjenica da su njih dvojica opasna kombinacija, moze da klikne i da stvarno vec u prvoj sezoni uzmu nesto ali moje misljenje je da ce biti ovo drugo ipak, ocajan tim ima Junajted trebace Murinju godinu dana da rascera govna i napravi nesto sto lici na tim..

edit

i osvojili su 3 skudeta.

Wat wat?

brate,zajedno su osvojili 0 skudeta
edit:1 skudeto
a i taj ne bi da je bio pravi juve u opticaju.inter je par godina bio najjaci u italiji iz prostog razloga jer nije bilo juvea.i to im je tada bilo i nikad vise.
edit2:jedino im svaka cast na ligi sampiona

ok, vase misljenje naravno.. ja ipak mislim da ce zlatan dobro odigrati..

sto se tice osvojenih skudeta, wiki kaze da ih je osvoji 3 komada sa interom. 2006-07, 07-08 i 08-09.

sa interom tri,sa murinjom jedan od ta tri.
ne znam kakav ce biti u mancu,al to sto su sardjivali u interu godinu dana mi nije neki reper.

Za dzabe spic tog kalibra, uz trenutnu ponudu spiceva na trzistu plus komercijala bonus, pun pogodak

Zlatko Vasic Maradona Ko tebe nazvao igracem pedercino prepotentna,ruzni nosonjo!!!Idi u Man.Jun pizdo jedna i tako cu znati da tvojim odlaskom sledece godine osvajaju LS.Tako si iz Intera i Barse otisao i ljudi osvojise.Usralo te par golova i ti si igrac eee moj ruzni skote,veze ti nemas!!!

treba staviti da psz uzima ligu sampiona.ima tu logike

Ја мислим да је Златан + Јунајтед одлична комбинација, лик је таква глава да би могао за годину-две играња у Манчестеру да постане ај рецимо Кантона за сиротињу, мислим, такав неки статус да стекне код навијача. А и вратиће Јунајтед мало на сцену, у последње две деценије су имали гомилу готивних фудбалера у тиму, али у последње две-три године све неке нехаризматичне и иритантне главе.

sa onom dvojicom propast trenera se i nije moglo ocekivati vise.murinjo mi je iritantan do zla boga,al jebace im mater i nesto ce uraditi.ne treba njima trener da im kaze kako se suta lopta,vec da im jebe mater.da izvuce iz njih maks.

за годину-две играња

Lik ima 35 godina, ziv bio ako bude i za dve godine igrao na ovom nivou.

Da je gotivna glava i harizmaticna budala to sve stoji ali suvise je nepredvidiv..

Mhtarijan u junajtedu zvanicno

Midlzbro navodno dovodi van Persija i Valdeza

Midlzbro je dosad doveo holandaskog vezistu Martina de Rona (Atalanta, 15.000.000 evra), dansko krilo Viktora Fišera (Ajaks, 5.000.000), španskog štopera Bernarda Espinozu (Sporting Hihon, bez obeštećenja) i desnog beka Džordana Mekgija (Harts, pozajmica)

Oni se baš igraju menadžera

van persija dovode u vezu i sa ves hemom.izgleda da hoce nazad na ostrvo.

Vidi ti Boro sto se razbacuje sa parama ko da ih Coki drzi, 20 miliona za samo dva igraca, presurovo

Njukasl prosle sez puko 60mil fazon pa kurac

Midlzbro jaci budzet,ima od, sevilje jebene koja spanska liga nemojmo se zajebavati nikad necu gledat ta govna

Dosadašnji transferi

Lester: Musa (CSKA) 19.500.000 evra, Mendi (Nica) 15.500.000, Ciler (Hanover) 3.500.000

Arsenal: Džaka (Borusija Menhengladbah) 45.000.000

Totenhem: Viktor Vanjama (Suatempton) 14.400.000

Mančester Siti: Gundogan (Dortmund) 27.000.000, Nolito (Selta) 18.000.000, Zinčenko (UFA) 2.000.000

Mančester Junajted: Mhitarjan (Borusija Dortmund) 42.000.000, Erik Baji (Viljareal) 38.000.000

Sautempton: Nejtan Redmond (Norič) 13.500.000

Vest Hem: Manuel Lansini(Al Džazira) 12.000.000, Toni Martinez (Valensija) 3.000.000

Liverpul: Sadio Mane (Suatempton) 41.200.000, Lorius Karijus (Majnc) 6.200.000

Čelsi: Miši Batšuaji (Olimpik Marselj) 40.000.000

Everton: Marten Stekelnburg (Fulam) 1.000.000

Svonsi: Leroj Fer (KPR) 5.600.000, Majk van der Horn (Ajaks) 2.500.000

Votford: Ajzak Sakses (Granada) 15.000.000, Kristijan Kabasele (Genk) 7.000.000

VBA: Met Filips (KPR) 6.500.000

Kristal Palas: Androz Taunzend (Njukasl) 15.600.000, Džejms Tomkins (Vest Hem) 11.700.000

Bornmut: Luis Kuk (7.000.000), Liz Muze (Avr) 6.500.000, Emerson Hajndman (Fulam) 1.000.000

Midlzbro: Martin de Ron (Atalanta) 15.000.000, Viktor Fišer (Ajaks) 5.000.000

Ливерпул довео Матипа, Палас Манданду, фали ту још сигурно, није ово баш потпуно, ни најсвежије. Нема ни Ибрахимовића.

Клоп продужио уговор до 2022. године, а првобитно му био до 2018, то ми се допада, јер претпостављам да значи да клуб не захтева одмах резултате, већ да ће ићи стрпљиво.