Prijava

Hulk je burazer. I sa 50 će biti burazer.

Robinjo neće nikad, pa taman vakcinu za sidu izumeo.

Robinjo jebeni, što se mene tiče lik nema karijeru a mogao je biti mnogo

Daj ne treba im jos jedno drvo, nadam se da je samo glasina.

Klop čisti i ne namerava da stane! Bred Smit je prešao u Bormut za 6 miliona funti i praviće društvo novom-starom saigraču Džordonu Ajbu.

Nakon Sinklera, Rositera,Tešeire, Kanosa, Škrtela, Ajba i Alena, Bred Smit postaje osmi igrač koji je napustio klub! Takođe pominje se da je i Baloteli relativno blizu prelasku u Bešiktaš.

Na skoro nepotrebne igrače, Liverpul je zaradio blizu 50 miliona funti.

А довели су штопера од 30 година, капитен Естоније, из Аузбурга ако се не варам, за 5 милиона. То данас дође као смешно, какав је то играч за 5 милиона... Занима ме да ли ће он чинити тандем са Матипом, можда то испадне чак и сасвим океј. А дошао и Вајналдум за 25 милиона.

солидно пребацивање :б

Хаха, добро је да сам уопште приметио.

neće, on je tu doveden da zameni koloa turea - znači backup

stevane, uđi na temu za kladionicu časkom

edit: e nisam video da si već postovao tamo

А ниси ни видео да Коло Туре постао нови играч глазговског Селтика. Или се шегачиш, то је вероватније.

ne bre, menja koloa turea, preuzima njegovu ulogu. na to sam mislio

vest hem bi trebalo da dovede kaljerija.dobar argentinac.santona na zajam i gomeza.
za lasa diajru se interesuju mancester i totinhem.pored njih jos i valensija i galata

https://www.facebook.com/fudbalske.vesti/videos/856503551150210/

лоло ја тек сад сазнајем да је Ливерпул напунио Барселону

Komjuniti šild upravo na SK1.

Kakav mi je bio WTF momenat kad je voditelj posle prvog gola rekao da je lik prošao kroz odbranu kao sir O.o

kakav pederski potez murinja oko mate, au

Nisam gledao celu tekmu, sta je sad uradilo govno portugalsko..jel postoji neko racionalno objasnjenje za tu mrznju izmedju Mate i Murinja :/

koliko sam ja video na rezultatima.uveo ga u igru u 60nekom i izveo u 90om.ne pise da je povredjen.ili barem ja nisam video.

edit:vest hem poptisao sa musuakuom iz olimpijakosa.
jos ce 3-4 igraca uzeti.ajev iz svonsija 99 posto njihov.za 20 milja.