Prijava

Daj da otvorimo novu temu, na kojoj ćemo mrzeti islam, a da ovu ostavimo samo za propagandu protiv imigranata i za terorizam?

Čudi me da do sada nisi to uradio brt

Ištite, i dаće vаm se; trаžite, i nаći ćete; kucаjte, i otvoriće vаm se. Jer svаki koji ište, primа; i koji trаži, nаlаzi; i koji kucа, otvoriće mu se. Jer ko je čovek među vаmа, koji će sinu svome, kаdа zаtrаži hlebа, dаti kаmen? Ili kаdа zаtrаži ribu, zmiju dа mu dа? Ako dаkle vi – budući zli – znаte dobre dаrove dаvаti svojoj deci, koliko će više Otаc vаš koji je nа nebesimа dаti dobrа onimа koji gа mole.

Spalimo im mamu.

Za to spaljivanje njih: ili nam treba neka opaka vatrena moć (kao ruska ili američka - koju nemamo), ili dobre obaveštajne i specijalne službe (koje naravno nemamo) ili neki fanatizam sličan njihovom (kao, upadne jedan nas među njih petnaest i samoraznese se - što opet nemamo). Uglavnom, bićemo jebeni kako se okrene.

Za to spaljivanje njih: ili nam treba neka opaka vatrena moć (kao ruska ili američka - koju nemamo), ili dobre obaveštajne i specijalne službe (koje naravno nemamo) ili neki fanatizam sličan njihovom (kao, upadne jedan nas među njih petnaest i samoraznese se - što opet nemamo). Uglavnom, bićemo jebeni kako se okrene.

Ma spasiće nas Njegovo visočanstvo Aleksandar Prvi Picousti Vučić.

U direktnom sukobu 150 četnika bi završilo sa njima.

Шоми
Bio ja juče na sastanku (prvi sastanak) i pita mene devojka šta sam u horoskopu. Ja onko začuđen kažem Ovan. Ćutala je jedno 30 sekundi i onda mi je rekla da sam pregrub za nju i da su Ovnovi previše agresivni i iskreni. (Koliko sam ja skontao njoj treba neka Riba ili Rak!) Svet je otisao u kur*c ako se i ljudi prema astrologiji određuju. Ne kažem da tu nema istine (možda malo), ali da neko raskine sa mnom zato što sam Ovan? Ma nek se nosi u tri lepe.

Ovo nije istina.
Bilo na ispovestima pre neki dan.

U direktnom sukobu 150 četnika bi završilo sa njima.

Čekaj, ti predlažeš direktan sukob, gde bi se na jednoj poljani sakupili islamisti koji hoće da zapale Srbiju, a sa druge strane 150 četnika? Ovo mi ne izgleda sasvim verovatan scenario.
Nadam se da ćeš razmisliti o alternativama, jer ovaj scenario jednostavno ne pali.
Osim toga, kakve su jedinice "četnici"? Gde su trenirani, ko ih je trenirao, kakvom specijalnom obukom raspolažu, koje oružje poseduju, koja ih služba podržava i snabdeva informacijama i logističkom podrškom? Nikad čuo za te superčetnike...
Jer ako su to dobrovoljci u fazonu "mi smo četnici, uraaaa!", onda bi ih ovi džihadisti pojeli ne za doručak, nego... ne znam ima li šta pre doručka...

LOL RASNEE ČITA ISPOVESTI

Ma nije slučajno mi izašlo na fajsbuku.

U direktnom sukobu 150 četnika bi završilo sa njima

Na daljinu bi moglo doći do zabune u rapoznavanju.

http://www.balkanmagazin.net/Storage/Global/images/2010/danasnje%20novine/ravna-gora-ilu.jpg

http://i.huffpost.com/gen/2163294/images/n-ISIS-FLAG-large570.jpg

A i u prisnijim oblicima borbe bi moglo doći do zabune ako se uzme sveukupni stajling.

У приснијим облицима борбе ипак би облик браде имао кључну улогу у распознавању

Svaka malo ozbiljnija vojska bi mogla da sjebe ISIS u 7 dana kopnene intervencije. Jedino što imaju su noževi, AK47 i Tojote.
Presmešni klovnovi koji znaju samo reći alahu ekber, jebati kozu i da se raznesu.

A ovi imigranti uoaze u Srbiju na alternativnim pravcima, znači podjebavaju policiju.

Imigranti počeli da prave veće probleme na Grčko-Makedonskoj granici kada su zasuli policiju kamenjem.