Prijava

:offtopic:
Celte, jesi ti nekada davno otvorio temu za solarne ploce ili sam ja utripovao nesto?

Aj nek neko nadje koji je na listi Beogradski univerzitet, a koji neki Sirijski.

Ja sam probao, nema ni naših ni njihovih. Probaj ti, možda uspeš.
https://www.timeshighereducation.co.uk/world-university-rankings/2015/world-ranking#/sort/0/direction/asc

Постајеш полако Наташа Кандић сајта.. Разочараваш ме из дана у дан Вадлемаре..

Nije mi baš jasno, ali nema veze.

Bio sam ubedjen da jesi. Ok.
Ti koji si otvorio tu temu i ako imas znanja iz te oblasti, javi ki se na PVT pls

Znam da se bogradski univerzitet hvalio da je 90 na svetu. Mozda ima nekoliko godina.

A onaj njihov pustinjski je fazon 90 000.

Dionysio

Da celt, samo što onaj šiptar recimo koji ode u Švajcarsku npr. o Švajcarskoj misli kao o raju, i otišao je tamo da živi ko čovek, ne da širi propoved, i bude što destruktivniji.

Onaj Šiptar koji ode u Srbiju, pređe granicu ilegalno, Srbiju mrzi više nego bilo šta, i jedini cilj mu je da potpiruje mržnju, uništava pali i ruši svaki vid naroda koji nije njegov.

Nije baš ni u CH tako. Šiposi se drže jedni drugih kao creva i šalju pare kući + danak koji im otimaju za Kosovo (šatro dobrovoljan)

Nego ih Švajcarci drže na uzici zakonima koji se primenjuju i ekstradicijom
Ključni momenat: STRAH da ne bude proteran

Ovde čim se prebace, uzmu LK i proglase se ugnjetenom manjinom
Ne ebu zakone ič
Može im se jer niko i ne primenjuje pozitivne zakonske propise

Радјард Куплунг

Mene nervira što imigranti sa istoka odbijaju da se asimiliraju sa Evropljanima, pritom ne mislim na to da se koka-kolizuju, zaborave prađedove i pocepaju kuran, nego što se trpaju u kvartove od po dvajes soma stanovnika, pa kad prođeš tuda, kao da si se teleportovao dva soma kilometara.

Baš o tome sam pisao par strana ispred
To je suština islamizacije
Gomilaj sirotinju na jedno mesto do kritične mase i kad se ta masa dostigne...eto belaja
A i sirotinju namerno prave
Ko može da školuje 10toro dece ako nije i sam školovan i ima dobar posao i dobru lovu
E onda idu za dž u muslimanske škole gde im još više ispiraju mozak
Alah, Kuran, molitva, pravi decu i u krug

Jedini cilj koji postoji kod svih Muslimana na svetu je:
da se pesma sa džamije čuje na svakom mestu na svetu u vreme molitve
Ne postoji ništa drugo i sve je posvećeno tome

Gomilaj decu, pravi većinu (zato se i grupišu po kvartovima, regionima), asimiluj
Ko neće milom...silom je nima sasvim opravdano u ime istih ciljeva
Samo kad osete da ih ima dovoljno...kreću

To sam video i svuda gde sam bio i radio a tako je od početka te religije
Nastala nasiljem-širila se nasiljem i ratom
Ko ne veruje neka proveri
Internet dostupan svima
Preporučujem počnite odavde
https://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad
Verzije/prevodi na našim jezicima nisu dobre već prilično ublažene

Kad oni odbijaju pakete pomoći jer je na njima crveni krst a ne polumesec....

Znam da se bogradski univerzitet hvalio da je 90 na svetu. Mozda ima nekoliko godina.

Gledaj listu, pa zaključi da li je moguće da za nekoliko godina od devetesetog padne ispod četiristotog mesta na svetu. A i da se tako desilo, to bi bila užasna činjenica.
Nigde nisam tvrdio da je neki njihov univerzitet bolji od nekog našeg, nego da i tamo ima obrazovanih ljudi. Mislim, ima ljudi koji završi fakultet u Kraljevu, Banjaluci, Podgorici, Nišu... Ne verujem da se ti univerziteti visoko kotiraju u svetu, ali ne možeš reći da su ti ljudi neobrazovani.

Nastala nasiljem-širila se nasiljem i ratom

i hriscanstvo je dok ga nisu marginalizovali u razvijenom svetu.

EDIT: ko i danas "demokratija" sto se siri. tako to ide.

sad, mislim ja da je bolje ovo sto se zove "demokratija", nikad svet u istoriji nije bio mirniji nego posle 2. svetskog rata statisticki, al cinjenica je da se silom uteruju ideje uglavnom.

Šta misliš što ja idem na studije u BG a ne u neki drugi grad?

To sam video i svuda gde sam bio i radio a tako je od početka te religije
Nastala nasiljem-širila se nasiljem i ratom

a hrišćanstvo samo pričom nelol

Oni su svi neobrazovani i jedino što mogu su neki poslovi na gradjevini, čišćenje vožnja kamiona...

ne lupaj gluposti pls

celt
i hriscanstvo je dok ga nisu marginalizovali u razvijenom svetu.

EDIT: ko i danas "demokratija" sto se siri. tako to ide.

sad, mislim ja da je bolje ovo sto se zove "demokratija", nikad svet u istoriji nije bio mirniji nego posle 2. svetskog rata statisticki, al cinjenica je da se silom uteruju ideje uglavnom.

Pa i nije
Hrišćanstvo je bilo proganjano do 4 veka tj do priznanja od Konstantina Velikog
I svi su bili dobrovoljno Hrišćani (i uglavnom proganjani i bacani lavovima)
Ako se ne varam tek je sa papizmom počelo sa nasilnim metodama a naročito sa otkrivanjem novih svetova i kolonija

Demokratija je nova vera koja postoji samo na papiru i glavama političara i naroda
Demokratija ne postoji nigde u realu

Rasni, na onoj listi 400 univerziteta Turska ima 6, Iran 2, Maroko 1, mrzelo me da gledam sve. A nas nema nigde. Pa jebem mu majku, valjda smo mi pametniji i obrazovaniji od Turaka, Iranaca, Marokanaca?

Možda smo bili 90. u Evropi

Sve je to u vašim glavama

Samo tu i nigde više