Prijava

Ja kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

Ja kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

Dosta tema je ispemovana. Kraj. Sad Rasni reci jos nesto fascinantno.

a kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

Ja kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

Ja kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

˙ǝčǝʌn 7 op 5 po ɯɐʌɐds ɐp nboɯ ouɐzɐʞop ɐuɐp oʞǝɹd ıʇǝן ɐ

˙ǝظuǝظpnq ouɐɹ ʇǝdo ɐpuo ı ˙ɐʇɐs 2 ɯıčn ʇǝdo ɐd ɹǝʇnظdɯoʞ ɐu oןɐɯ ˙ıʇɐs 11 ˙ɯıčn ʇǝdo ɐd ɯɐɹǝčǝʌ ˙ıʇɐs 6 ɯıčn ɐd ɯıɹoɯpo ǝs oןɐɯ ɯıčn ˙ıʇɐs 7 ˙ɯɐʞɹpzı 'ıɔnʞ od ıʇıpɐɹn ɐqǝɹʇ ɐʇs ǝs oʞɐ ɯıpɐɹn 'nɹǝʇnظdɯoʞ od ɯǝqǝظod ǝs oןɐɯ ˙ɐʇɐs 4 ˙ɯıɹoɯpo ǝs oןɐɯ ɯǝpǝظ ǝןoʞsı ɯǝظpop nןoʞs n ɯǝpı pɐʞ ɐظ

Ja kad idem u skolu dodjem iskole jedem malo se odmorim. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo se odmorim pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano budjenje.

A leti preko dana dokazano mogu da spavam od 5 do 7 uveče.

當我去學校來ISKOLA吃一點休息。 4小時。在計算機上的一個小他媽的,如果你做什麼,應該在家裡做,挺舉關閉。 7小時。我學習了一點休息和學習9小時。晚餐再學習。 11小時。計算機並再次對位教2小時。然後又早醒。

白天飛行證明了我可以睡5時至7時。

uradim ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam.

po kuci, izdrkam

izdrkam

Ketika saya pergi ke sekolah datang Iskola makan sedikit istirahat . Selama 4 jam . Sebuah apaan kecil di komputer , jika Anda melakukan apa yang harus dilakukan di rumah , brengsek off . 7 jam . Aku belajar sedikit istirahat dan belajar 9 jam . Perjamuan dan lagi belajar. 11 jam . Sedikit di komputer dan lagi mengajar 2 jam . Dan kemudian kebangkitan lagi awal .

Sebuah terbang siang hari terbukti saya bisa tidur 5-7 pm.

Toe ek skool toe gaan kom Iskola eet 'n bietjie rus. Vir 4 ure. 'N bietjie fuck op die rekenaar, as jy doen wat gedoen moet word by die huis, ruk af. 7 ure. Ek leer 'n bietjie rus en leer 9 uur. Aandete en weer studie. 11 uur. 'N bietjie op die rekenaar en weer te leer 2 uur. En dan weer vroeg wakker.

A vlieg gedurende die dag bewys ek kan slaap 5-7 pm.

আমি স্কুলে যেতে হলে ISKOLA একটু বিশ্রাম খেতে আসা. 4 ঘন্টার জন্য. আপনি বাড়িতে কাজ করা উচিত কি তাহলে কম্পিউটারে একটু ফাক, বন্ধ হেঁচকা. 7 ঘণ্টা. আমি একটু বিশ্রাম শেখার এবং 9 ঘন্টা শিখছি. সাপার এবং আবার গবেষণা. 11 ঘন্টা. আবার কম্পিউটার এবং একটি বিট 2 ঘন্টা শেখান. এবং তারপর আবার তাড়াতাড়ি জাগরণ.

দিনে একটি উড়ন্ত আমি 5 থেকে সন্ধ্যা 7 টা পর্যন্ত ঘুমাতে পারে প্রমানিত.

Ja kad idem u skolu dodjem isko jedem malo odmoriti. 4 sata. Malo se pojebem po kompjuteru, učiniti ako se sta treba uraditi po kuci, izdrkam. 7 sati. Učim malo odmoriti pa učim 9 sati. Večeram pa opet učim. 11 sati. Malo na kompjuter pa opet učim 2 sata. I onda opet rano buđenje.

A leti preko dana dokazano mogu spavati od 5 do 7 navečer.

(Ako pozelite da prevodite, ovo je Hrvatski)

Preprevedeno na translejtu hahaha
Када сам ишао у школу дошао Искола једе малу паузу . За 4 сата. Мало курац на рачунару , ако радите оно што мора да се уради код куће , дркам . 7 сати . Научио сам се мало одморити и научите до 9 сати . Вечера и поново учити . 11 сати . Мало на рачунару и поново учи 2 сата . А онда опет рано буђење .

Мува током дана доказао сам могао да спавам 5-7 пм .

Mgbe m na-aga akwụkwọ na-abịa ISKOLA eri obere ike. N'ihi 4 awa. A obere na na na na kọmputa, ma ọ bụrụ na ị na-eme ihe e kwesịrị ime n'ụlọ, jerk apụ. 7 awa. Amụtala m na a obere ezumike na-amụta 9 awa. Nri Anyasị na ọzọ ọmụmụ. 11 awa. A bit na kọmputa na ọzọ na-akụziri 2 awa. Na mgbe ahụ, ọzọ n'oge edemede.

Na-efe efe n'ụbọchị gosipụtara m nwere ike na-ehi ụra si 5 7 pm.

ucim malo odmoriti

hahhahah jebeni Kroati

Kada sam išao u školu dolaze škole jesti malo odmora. Za 4 sata. Malo jebote na računalu, ako radite ono što treba učiniti kod kuće, drkaju. 7 sati. Učim malo odmora i učenja 9 sati. Večera i ponovo studija. 11 sati. Malo na računaru i ponovo učiti 2 sata. I onda opet rano buđenje.

Leteći tokom dana Dokazao sam da spavam od 5. do 7. sati.

Bosoooonska veryija gugel trenslejta