Prijava

Јеботе какве мени песме стоје у архиви, нити могу да их снимим, нити да их неком продам, а овај лепи семплове и прави бућкурише који нити имају мелодију, нити хармонију, не свира ниједан инструмент, а назива се музичарем.

како, бре, не можеш? имаш сад јутјуб, интернет. неко би свакако приметио.

Мистерија је како је овај лик постао порнићар. Мада, опет, свет је чудан, што не значи да неке не треба газити комбајном
http://www.malyopen.com/img/up/7152_f_06Jirka%20Uhl.jpg

Не смемо заборавити сва ова лица која седе овде, а чије појаве вапе за говњивом мотком.
http://www.blic.rs/data/images/2011-05-23/144625_0217-skupstina-foto-o-bunic_f.jpg?ver=1308044804

како, бре, не можеш? имаш сад јутјуб, интернет. неко би свакако приметио.

Јбг, нисам певач. Додуше имам један демо снимак, инструментал, као и неке пробе уживо, али нисам задовољан звуком. Зато сад скупљам људе за бенд да направимо озбиљније снимке у студију.

А има још нешто. Да би продао песему, мораш да познајеш впознатије естрадна имена, да те прихвате уз себе. Па онда док ти одзволе да им дфоносеш кафу и истересеш пиксле, па док те пусте да пипнеш миксету или одсвираш нешто, тј. даш неки своји предлог који они прихвате... Не иде то лако.

Јбг, нисам певач. Додуше имам један демо снимак, инструментал, као и неке пробе уживо, али нисам задовољан звуком. Зато сад скупљам људе за бенд да направимо озбиљније снимке у студију.

Не смемо заборавити сва ова лица која седе овде, а чије појаве вапе за говњивом мотком.
http://www.blic.rs/data/images/2011-05-23/144625_0217-skupstina-foto-o-bunic_f.jpg?ver=1308044804

Lol Fendere koliko si ti ogorčen brt, kako mogu toliko da te nerviraju političari i pevačice, iskuliraj se malo xdddd

Fendere, Handanović jeste ljakse, ali pored toga što je kao aranžer ubedljivo najljući, najmoderniji i van šablona(kad se potrudi), i iako proizvede solidan deo đubar pesama koje forsira jer je urednik na pink music-u, napisao je barem pet domaćih MEGAHITOVA i isto tolko hitova, to može da radi isključivo prespospobna glava, da savršeno razume ono malo harmonije i melodije što se traži u pop/folk muzici

Evo, preleteo sam ovlaš discogs.com:
Dvadesete gazim, hitčina, Nije od karmina, hitčina, Godinu dana, trista kafana, isto hitčina, Turbulentno, Da raskinem s njom, Brat - Ceci, Goga - Rekord sam oborila, Katarina Grujić - Greška, malo li je brt

Ali, da, domaći kompozitori i aranžeri su napravili lobi, teško možeš da poturiš svoju pesmu, sem ako nisi u ozbiljnim kontaktima(što se rešava tako što uđeš u kontakte, nije to tako teško kao što narod misli). Naravno, pesma stvarno mora da je hitčina - jesi li siguran da imaš barem jednu hitčinu ili barem natprosečno kvalitetnu? A i kad imaš, jebiga, ne očekuj odma neke pare, ona dvojica, Miloš Roganović i Filip Miletić, kad su prodali svoju prvu krštenu pesmu, prodali su je za celih trista evra(Aspirin seki Aleksić, odatle im i nadimak Aspirinci)

poy

Mene Handanović ne nervira zbog muzike, samo ima tako odvratnu facu koja vapi za dominacijom i da se postave stvari na svoje mjesto.

Što se priče tiče, kad malo bolje razmisliš - Mikica Bojanić je jedno vrijeme bio nacionalno popularan a sve mu je pisao i komponovao otac Miloš Bojanić. Kad uzmeš da su eto Bojanići popularni u folk muzici onda svako može biti da jebe rak raka.

Dvadesete gazim, hitčina, Nije od karmina, hitčina, Godinu dana, trista kafana, isto hitčina, Turbulentno, Da raskinem s njom, Brat - Ceci, Goga - Rekord sam oborila, Katarina Grujić - Greška, malo li je brt

Трагедија што је та немузика хит! Он за мене није најљући аранжер. Докле год постоје Маре, Жељко Јоксимовић, Георгиев и Душан Алагић, за мене он далеко од најбољег. Јер аранжман је оркестрација, тј. слагање вокалних и иснтрументалних деоница, а не само семплова и звучних ефеката. Код њега никако да чујем пристојно одсвиране деонице. За мене је музика оно што се свира, а не што се програмира.

Нисам имао ништа против њега све док једном на Фејсу на статус једне певачице из Београда дао коментар, тј. одговор неком ко је коментарисао пре њега: "Шта? Не знаш ко је Дамир Хандановић? За твоју информацију, то је син нада веома популарног (!!!!!!) певача Пашка Хандановића (?????) и он је најтражени композитор на Балкану."
Ја изневеровао! Човек говори о себи у трећем лицу! То је било негде 2008. или 2009. године.

Mozda nije on komentarisao nego neko ko mu vodi fan pejdz pajseru

Ako ima fan pejdz, to.vec nemam pojma

Није страница већ његов лични профил. Сад има страницу, тад је није имао.

SasvimNebitna
Lol Fendere koliko si ti ogorčen brt, kako mogu toliko da te nerviraju političari i pevačice, iskuliraj se malo xdddd

Добро, нећ' се нервирам. Лололо

Mene Handanović ne nervira zbog muzike, samo ima tako odvratnu facu koja vapi za dominacijom i da se postave stvari na svoje mjesto.

Можда и због тога, мада мене више нервира то што је онако пун себе. Можда променим мишљење ако га чујем да одсвира нешто уживо. Не мора да буде нешто претерано добро одсвирано, само да покуша нешто да одсвира.

Što se priče tiče, kad malo bolje razmisliš - Mikica Bojanić je jedno vrijeme bio nacionalno popularan a sve mu je pisao i komponovao otac Miloš Bojanić. Kad uzmeš da su eto Bojanići popularni u folk muzici onda svako može biti da jebe rak raka.

Није Микица, него Бане Бојанић. Вала деведесетих само што нису искакали из фрижидера. Пола сваке ЗАМ-ове емисије - Милош и Бане Бојанић.

Ja ipak mislim na Mikicu, najjači pjevač u istoriji folk muzike, ljudi ga i dan danas slušaju jebote alooooo Mikica Bojanić
vokalne sposobnosti ranjene žirafe mada više kontam da bi žirafa bolje otpjevala njegovo. Užas blagi

Handan je pre svega biznismen sjajan, a i samo cu reci MAJA BEROVIC
sreo sam ga 2 puta po kaficima i izgledao je normalno sta znam, ali stvarno ga mnogo ljudi mrzi

https://www.youtube.com/watch?v=xXi5cPEEbr8

Odguglah ovog Paška i moram reći da je talenat

Сад се сетих ове милозвучне мелодије. Мало боља верзија чувеног Небојше Бранковића.
https://www.youtube.com/watch?v=GB4oAL0WSH0

https://www.youtube.com/watch?v=_eCxyRdV-Yg

значи фендер би овог шутирао у главу зато што прича о себи у трећем лицу у коментару на фејсу? уопште ми није сад чудно што је позивао на убијање гробара да би се дошло до титуле. а то потврђује и да је наш страх од његовог беса био итекако реалан.