Prijava

ТУУНО ЈЕ БИЛО...

Teo ja sinoc da ih zovem da ih sprdam al sam se usro posle basketa dosao kad je vec bilo gotovo jbg

Sad nemam volje da gledam, jer sam skapirao da nije bio transfer nego dosada.

ajd sacu dignem na vimeo pa šerujem link kad bude gotovo

ajde ko je voljan ako neko hoce da se skupimo kod nekog u sledeci ponedeljak kuci, da pocnemo da pijemo oko 6-7 uvece i da se posle ukljucimo u kocenje da drkamo crnogorca

....a pustaju dva ukljucenja po emisiji

ja mislim da su ovaj put samo 2 uključenja pustili jer ih je bilo frka da će opet zvati neki Marko ili koordinator sjemenjenja junica... sad nije bilo + su im bili pozitivni komentari gledalaca tako da ono... kapiram da će od sljedeće povećati uključenja jer su ona dva u ovoj emisiji bila zanimljiva.

Gde su bili pozitivni komentari gledalaca?

kineski cubasti golokozi pas i meksicki golokozi pas, ocigledno je ova porodica ljubitelj golokozih pasa

зваће марко одсад у свакој емисији само да подригне или пусти звуке из порнића

Pa dobro, blic malo pise o osobama ometenim u razvoju koji se nisu integrisali u drustvo, ali su sretni.

Od ovih usiljenih fora mi se govna jedu.
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/derbi-ljubavi-on-voli-zvezdu-ona-partizan-a-odlascima-na-susrete-vecitih-rivala-salju/zhqqjhh

Pa dobro, blic malo pise o osobama ometenim u razvoju koji se nisu integrisali u drustvo, ali su sretni.

Ahah, pa upravo to.

tomdrile mozes da mi objasnis sta je tacno platonisticki pregib

ne mogu jer 1. put čujem za sintagmu

Bilo bi sjajno da sl emisiju gostuje Miroljub ali on je izjavio da pink nije odgovarajuca duhovna hrana i mogu ga naterati jedino pod pretnjom smrcu.
Smrcu macem.

Ostaju jos recimo Andrija Milosevic, Lepi iza oooblaaka, Dzenkins ali bez prevodioca ako smije, Karleusa sa Tosicem, Arhineprijatelj Nixa Zizu ili spec gost Cico da objasni zasto se raspadaju

Brt mogu da dovedu gosta kad oces ja da sam oni ja bi izvuko sa fejsbuka neku novu vonabi starletu koja bi dosla(i jos im popusila svima sto su je zvali) polugola ili gola i glupa ko kurac pa bi je sprdao kao kravu, stipkao za sise i pricao gadosti(posle ponoci je boli te kurac) i nabio rejtinge na max. Al oni su glupi ko kurac eto im ideja od mene ne treba nista ja sam dobar covek ko tilmo i pomazem ljudima

Da su napravili boom kao sto su mislili da hoce mozda bi ih te starlete molile da gostuju ovako nisam siguran, sad mogu da dobiju samo ocajne krampace zelje medijske paznje ko sto je Goga ili neke politicare tipa Seselj zeljne serendanja po tv dan i noc 365 dana u godini.

Ma da, verujem da se neka drolja iz nekog prokuplja ne bi momentalno skinula sa kurca i dotrcala do studija da bude na pinku malo