Prijava

Mislio sam na ove poznatije malo, ok za te ocajnice rodno mesto Temisvar.

Reci dodje Stanija a celavi je onako seretski priupita " a gde si isla u osnovnu skolu" dok je ona u sred price kako se prvi put dovatila sa arapskim seikom u njegovom zlatnom bugatiju. Posle ga crnogorac maze govnima ali bukvalno, vadi iz kofe i nabacava fanglom o lice

Pa nisam ni mislio na stanijin rang jer svaku jebe neko ko u najmanju ruku reci nije naivan gde npr nju da prave budalom usao bi im neko u studio i samarao tabanima, bas neku glupacu da dovedu da je useravaju a ona da se lozi da je bitna jer je glupa ko kurac

uživajte https://vimeo.com/205075264
edit:
prvo uključenje 20:48
drugo uključenje 51:10
cicolina ulazi: 52:27

tipa mala ona meduza xaxa

al problem je sto oni ne umeju nikog da useru, dosao im Djani na zicer uradjen sa ko zna cim, covek se prvo sprdao sam za sebe pa hteo da ide kuci kad je video da ima posla sa budalam, sad doveli Gogu samo sto joj nisu persirali (koliko sam video) tako da stvarno ne znam kuda sve to vodi sta im je master plan

edit

u stvari ona usla u parova i ona je sad vip :(

Koji smor crnogorac... jel on glumac, voditelj? koji je kurac...

Дени > Дневњак
https://www.facebook.com/danijela.stojkovic.104/videos/10212404255887487/
И Дени би к'о Мирољуб, само фик и готово!

Замислите ТВ дуел: Мирољуб и Дени! Радили би мачеви!

Tilmo, onaj ometeni sa prethodne strane ti je sugradjanin. Teška seljana.

Svakome ko je Miroljuba Petrovića i njegove čari upoznao prije 10 dana treba zabraniti internet dok ne pregleda sva predavanja sa kanala Gedeon Jeroval.

Ja nisam ni pre 10 dana, nikada nisam odgledao ni jedan njegov klip osim onog odlomka o djokovicu sto je rastko okacio. I tad sam pitao ko je taj al vrv svi mislili da se sprdam pa mi niko nije odgovorio

Skočimiš
Svakome ko je Miroljuba Petrovića i njegove čari upoznao prije 10 dana treba zabraniti internet dok ne pregleda sva predavanja sa kanala Gedeon Jeroval.

УПРАВО ТО И ЈА ПРИЧАМ. ОК, ИМА ЧОВЕК У ПОСЛЕДЊЕ ВРЕМЕ МАЛО ТВРДОКОРНЕ СТАВОВЕ, НЕ СЛАЖЕМ СЕ СА ЊИМ, НЕМА ТО ВЕЗЕ, АЛИ ЈЕБЕНО 3 ФАКУЛТЕТА ЗАВРШИ НЕКО И ТО ИЗ СПРДЊЕ. И САД НА ОСНОВУ ЈЕДНЕ ЕМИСИЈЕ, ТЈ ИСЕЧАКА ИЗ ИСТЕ(У 20 ЕВРА ДА 99% НИЈЕ НИ ЕМИСИЈУ ОДГЛЕДАЛО) НЕКИ ЋЕЛАФУТО АРИЈЕЛ И ДАМИР УСТАША И ЦРНОГОРАЦ КОЈИ ТО НИЈЕ ПРАВЕ ШЕГУ??? И ОСТАЛИ ПО ИНТЕРНЕТУ. ГОВНА МАЛЕНА, ГОВАНЦА. ЖАО МИ ЈЕ ШТО СУТРА РАДИМ А МИРОЉУБ ГОСТУЈЕ У ОБРЕНОВЦУ... ИШАО БИХ ДА ГЛЕДАМ, ЈЕР ШТА ГОД ПРИЧАО ЧОВЕК НИЈЕ ДОСАДАН И ИМА ПОКРИЋЕ. СРАМОТНО ЈЕ ДА ГА БАЛАВА СТОКА ПОЗНАЈЕ САМО ПО 555 333...

Puk'o je malo Miroljub od kako je Vučić došao na vlas' ali Miroljub priča hebrejski i aramejski i jebeno je opasan stručnjak za bibliju, zna je napamet, uradio je prevod na moderni srpski jezik itd A PLUS što je hodajući leksikon priča i pojmova iz tog doba.

Ima on svojih bisera ali je zanimljiv.

БАШ ТО И ЈА КАЖЕМ СКОЧКО. АЛИ ЗА СВЕ ШТО РАДИ ИМА ПОКРИЋЕ, ДРЖИ СЕ ТОГА, КАКАВ ЈЕ ТАКАВ ЈЕ, ДРЖИ СЕ СВОЈИХ СТАВОВА ЕВО 17 ГОДИНА КОЛИКО ЈА ЗНАМ ЗА ЊЕГА. ЈА ТО ПОШТУЈЕМ. А О ИНТЕЛИГЕНЦИЈИ НЕЋУ НИ ДА ПРИЧАМ. ФАСЦИНАНТАН МИ ЈЕ СВАКАКО...

E a koja je fora sa 555 222? Ako nije opsirno nesto da mi objasnite brzinski

ЛУПИО ЧОВЕК БРОЈ НА КОЈИ ТРЕБА ДА ЗОВЕМО АКО СЕ ОРГАНИЗУЈЕМО НА ЛОКАЛУ ДОК ЈЕ ОБЈАШЊАВАО КАКО ДА СЕ БРАНИМО ОД НАРКОМАНА. И ЕТО... ОСТАЛО ЈЕ ИСТОРИЈА.

МОГУЛИТИ САД БИТИ ЗЕТ? :(

Glupost rekao bih. Mozes, dodji

ГЛУПОСТ НЕГО КАКО. ЗНАМ ДА МЕ ЗЕЗАШ, А ДЕЋЕШ БОЉЕ ЗА СЕСТРУ ОД СЕЉАКА И ИСКРЕНОГ ПРИЈАТЕЉА КОЦКАРА ИЗ ОБРЕНОВЦА? ДА СПОЈИМО БЕЧМЕН И ОБРЕНОВАЦ ВЕЋ ЈЕДНОМ, АЛИ ТИ СИ НЕОЗБИЉАН ЈАКО. А ЈА БИХ СЕ ОЖЕНИО ИЗ ТВОЈЕ ФАМИЛИЈЕ. ЋЕЛАФУТО!

Pa eto kazem da dodjes da dogovorimo sve

ЗНАМ ЈА ТО ТВОЈЕ "ДОЂИ". ПОБИЋЕ МЕ ЛОЛЕ ВРЉИКАМА. ЗНАМ СВЕ... НЕ СМЕМ ДОЋИ ;(

E pa jbg zet pickica mi ne treba pozz