Prijava

ti si kralj casti mi

dajte ljudi oce li ko komentarisati ovaj video ovo je veca stvar od severinine jebacine!!

Ja bi komentarisao al ostao sam bez teksta.

Eto kakav smo mi narod odmah osuđejete, fuj..
Svaka čast Ljupka, mani se primitivaca koji ništa nisu postigli u svom životu.. Svaka čast na saradnji i samo naprijed.. <3

Secam se kad se najavljivala pesma al sam mislio da ce da mu plese na kiti sa jos 20 nebitnih riba dok on baca neke rime. Ovo je okrenulo situaciju naopacke. Ocekujem kroz pola godine da Era snimi duet sa Eminemom, Grand osvaja trziste Amerike, Bijons tvrdi da su Srbi najvece muskarcine, Srbija opet na tri mora!

ovaj dio ''you set me free, wherever we go
...
...
...
INTERNATIONALLY''
N
T
E
R
N
A
T
I
O
N
A
L
L
Y
''

Tolike hitmejkere imamo koji su mogli da naprave KIDALICU da nabije sto miliona maraka pregleda i oni snime ovaj kurton od trake

dabogd vam se nešto loše desilo, ali privremeno i ne preterano jakim intenzitetom!!

ili ovde kaže internešnOl haha dobar duet dobar

Sunp Dog nije objavio na svom pejdžu, blam ga

Ja bih komentarisao al ostao sam bez teksta.

лош тенор
ili ovde kaže internešnOl haha dobar duet dobar

Kažu Interrašial

:D ustvari, riječi ovde nisu bitne, probaću sada da pogledam bez zvuka

i šta je ovom spotu sa glavom, bezličan je skroz

spot je mr. brainwash

Secam se kad se najavljivala pesma al sam mislio da ce da mu plese na kiti sa jos 20 nebitnih riba dok on baca neke rime.

Није само јасно на коју фору је успела да дође до њега. На хиљаде девојака би му попушиле само да се сликају са њим, а камоли да сниме дует са њим. Ко је тај који јој је био веза са Догом? Можемо да мислимо шта хоћемо, али девојка уме да се пробије. И стан је успела да извуче оном Драгиши Симићу, а многе пре ње нису успеле. Јбг, зна знање.

spot: Ljupka pali teve, Ljupka se mazi sa teveom, Ljupka sjedi na drvenom prijestolu, Ljupka pleše oko zvučnika, Ljupkine drugarice sjede na zvučnicima, Snup Dog pleše u odjeći osnovca, Ljupka pjeva preko megafona, Ljupka gasi teve

Cekam da neko izbaci tekst.

Brate, samo hvali logo bugarske TV planeta u uglu